Дерев’яні вікна на балкон

Балкон є невід’ємною частиною квартири. І в залежності від потреб домочадців його можна перетворити на робочий кабінет, зимовий сад, зону відпочинку чи місце для зберігання різних речей. Проте, щоб перебуваючи на балконі ви отримували максимальний комфорт і задоволення, необхідно правильно підібрати вікна.

Обираючи деревні конструкції ви отримаєте натуральні, екологічні вікна, які володітимуть відмінними технічними характеристиками. Сучасні технології дозволяють створити такі віконні конструкції, які будуть на рівні з метало пластиковими, але безпечнішими для здоров’я та самопочуття.

Дерев’яні вікна на балкон

Вибираємо вікна для балконів

Дерев’яні вікна виготовляються з різних порід деревини. Найпопулярнішими є сосна, модрина, дуб та червоне дерево. Всі вони відрізняються своєю міцністю, стійкістю та текстурою. Найдешевші конструкції будуть із сосни, оскільки в порівнянні з іншими породами, вона є м’якшим дерево. Проте незважаючи на це її широкого використовують у виробництві вікон. Червоне дерево є найдорожчим матеріалом, але воно є міцне, надійне та засвідчуватиме відповідний статус господарів.

В незалежності, яку деревину ви виберете, значення має і ширина рами. Вона може бути від 68 до 93 мм. Тут діє правило: чим ширша рама тим тепліші вікна. Проте треба враховувати, що конструкції шириною 93 мм будуть значно важчими та громіздкими. Для показників теплозбереження та звукоізоляції велику роль відіграє склопакет. Він може бути двохкамерний (складатися з трьох шарів скла) та однокамерний (складатися з двох шарів скла). Використання першого варіанту забезпечить високими технічними показниками вікна та унеможливить утворення конденсату. Для склопакету можна обрати різний тип скла, наприклад сонцезахисне, тоноване, вітражне, сатинове тощо. Цей вибір залежатиме від призначення вікон, розміщення балкону відносно сторін світу та ваших вподобань.

Велике значення для дерев’яних вікон відіграє фурнітура і ручки. Саме їх якість гарантуватиме довговічність вікна та правильність його роботи. Завдяки цим механізмам ви можете обрати до кожної частини вікна певні функції – вікно буде «глухе», або вікно буде лише відкриватися, або лише відкидатися, або ж і відкриватися, і відкидатися. Все залежить від планування балкону та його оформлення.

Дерев’яні вікна на балкон

Замовити дерев’яні вікна для балкону        

Вибір вікон для балконів є дуже великий: різні породи деревини, різні типи склопакетів, варіанти забарвлення, фурнітури та ручок. Але завітавши в наш салон «Перфект» ви отримаєте від нашого менеджера інформацію та поради, щоб не розгубитися в різноманітті конструкцій та обрати найкращий варіант саме для вашого балкону. Ми виготовляємо дерев’яні вікна лише з якісної деревини, з використанням німецької фурнітури та енергоефективних склопакетів. Наша продукція відповідає всім нормам та стандартам. Відповідно обравши наші вікна ви отримаєте надійні, якісні та міцні конструкції, які будуть вас радувати своєю безпроблемною роботою протягом багатьох років.

Інші види вікон: