Вікна, двері, балкони з алюмінію

REYNAERS Masterline 10 Hi+

Вікна MasterLine 10 створені для нинішніх і майбутніх трендів в будівництві: енергопасивних будівель, максимального доступу денного світла, найвищих експлуатаційних якостей і безпечних будинків (до класу протизламності 3).

REYNAERS Masterline 8 Hi+

MasterLine 8 – це унікальна нова віконна система, яка поєднує в собі нескінченну різноманітність конструктивних можливостей з найвищими в своєму класі характеристиками теплоізоляції, повітро-і водонепроникності, а також швидкості виробництва. Це нова інноваційна система відкриває вікно в майбутнє для партнерів і клієнтів компанії Reynaers.

REYNAERS CS 77

Concept System® 77 являє собою термоізольовану віконну систему, яка відповідає високим вимогам по теплоізоляції, міцності і безпеки. Показник теплоізоляції (Uf) цієї системи для стандартного віконного отвору знижується до 1,6 Вт / м²К. Унікальне виконання системи робить її ідеальною для двокамерних склопакетів. Система CS 77, як матеріал, отримала швейцарський сертифікат Minergie®.

REYNAERS SlimLine 38

SL 38 – віконно-дверна система, яка об’єднує в собі максимальну елегантність, строгість ліній, енергозбереження і легкість виробництва. Система має високі ізоляційні властивості і має зовнішній вигляд “під сталь”, має надтонкий профіль і поліпшені енергозберігаючі характеристики, виступаючи тим самим як приваблива ​​альтернативи системі CS 38-SL. Система ідеально підходить для сучасної архітектури.

Балконні системи ALT100

Балконні системи ALT100

ALT100 – серія популярних алюмінієвих профілів, з яких роблять рами для скління балконів. Монтаж таких конструкцій дозволяє не тільки захистити балкони та лоджії від негоди і проникнення пилу, а й робить новостворюване «приміщення» затишнішим та комфортнішим, покращує шумо- та теплоізоляцію всієї квартири.

Вікна та двері з термоізоляцією ALT W72

Вікна та двері з термоізоляцією ALT W72

Системи серії ALTW72 використовують при виготовленні вікон, дверей і різноманітних за формою та будовою світлопрозорих конструкцій. Відповідність високим вимогам, варіативність та виключність пропозицій пояснюються прогресивними способами проектування, використанням новітніх технологій та матеріалів.

Вікна та двері з термоізоляцією ALT W62

Вікна та двері з термоізоляцією ALT W62

Система ALTW62 – це серія термоізольованих профілів, монтажна глибина яких дорівнює 62 мм. З них виготовляють Вікна та двері з термоізоляцією. Використання цього виду профілів дозволяє забезпечувати та гарантувати високі показники по теплозбереженню та звукоізоляції.

Система рамного скління без терморазрива ALT С48

Вікна та двері без термоізоляції ALT C48

З конструкцій, побудованих з застосовуванням елементів алюмінієвих систем ALT C48, монтують частини внутрішніх та зовнішніх стін на будівлях. Доволі широкий перелік елементів дозволяє споруджувати різноманітні за розміром, формою та призначенням блоки: двері, вхідні групи і тамбури, вітрини і внутрішні переділки.

Алюмінієві конструкції сьогодні знаходяться на піку популярності. Легкі, міцні, довговічні, невибагливі в догляді, екологічно чисті, вони набули широкого застосування в будівництві. Відповідаючи потребам ринку, виробники пропонують готові вироби, а також виготовлення продукції під замовлення з індивідуальними параметрами. Спеціалізацією компанії PERFECT є виробництво, професійний монтаж конструкцій, засклення балконів, лоджій, вхідних груп, продаж супутньої продукції.

Вікна з алюмінієвого профілю

Алюмінієві вікна – вдале рішення для приміщень будь-якого типу (житлового, комерційного, торгового, виробничого). Віконні системи з даного матеріалу бувають:

  • холодними (для використання всередині приміщень);
  • теплими (це зовнішні, вуличні системи, які застосовуються в місцях з підвищеними вимогами до теплоізоляції).

Застосування профілю з алюмінію дозволяє реалізувати будь-які типи відкриттів вікон (розпашні, розсувні, з 3 роликовими направляючими), а також такі, які неможливо виготовити з металопластику (верхньопідвісні, швінгові, паралельно-висувні, гармошкою).

Теплий і холодний алюміній, застосовуваний для лоджії, балкони, будинки, дачі, веранди, може мати абсолютно будь-який відтінок і навіть може бути декорований під текстуру натурального дерева.

 

Інші конструкції з алюмінію

Крім склопакета для вікон, в Україні з доставкою можна купити і інші конструкції з даного матеріалу. В першу чергу це двері з алюмінієвого профілю, які бувають декількох видів відкривання (розсувні, розпашні, гармошкою). Також вони бувають міжкімнатними і вхідними (фасадні двері), теплими і холодними. Співробітники компанії PERFECT проведуть установку будь-яких конструкцій – алюмінієвих дверей, скляних дверей в алюмінієвій рамі за прийнятною ціною.

Широко практикується в країні скління балкона алюмінієм, виготовлення офісних перегородок і розсувних систем, розробка і монтаж вхідних груп. Оскільки алюміній – матеріал піддатливий, то з його допомогою можна реалізувати будь-яку за формою і складністю дизайнерську задумку. Вартість нестандартних виробів, звичайно, трохи вище, але результат того вартий.

Прайс-лист компанії Перфект порадує демократичними розцінками, її продукція – якістю, а співробітники – високим професіоналізмом.

Інші види вікон: