0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00


Оф.партнер
 • /
 • /
 • Вікна, двері, балкони з алюмінію

Вікна, двері, балкони з алюмінію

 • Балконні системи ALT100

  ALT100 – серія популярних алюмінієвих профілів, з яких роблять рами для скління балконів. Монтаж таких конструкцій дозволяє не тільки захистити балкони та лоджії від негоди і проникнення пилу, а й робить новостворюване «приміщення» затишнішим та комфортнішим, покращує шумо- та теплоізоляцію всієї квартири. 

  Дізнатися більше

 • Вікна та двері з термоізоляцією ALT W72

   

  Системи серії ALTW72 використовують при виготовленні вікон, дверей і різноманітних за формою та будовою світлопрозорих конструкцій. Відповідність високим вимогам, варіативність та виключність пропозицій пояснюються прогресивними способами проектування, використанням новітніх технологій та матеріалів.

  Дізнатися більше

 • Вікна та двері з термоізоляцією ALT W62

  Система ALTW62 – це серія термоізольованих профілів, монтажна глибина яких дорівнює 62 мм. З них виготовляють Вікна та двері з термоізоляцією. Використання цього виду профілів дозволяє забезпечувати та гарантувати високі показники по теплозбереженню та звукоізоляції. 

  Дізнатися більше

 • Вікна та двері без термоізоляції ALT C48

  З конструкцій, побудованих з застосовуванням елементів алюмінієвих систем ALT C48, монтують частини внутрішніх та зовнішніх стін на будівлях. Доволі широкий перелік елементів дозволяє споруджувати різноманітні за розміром, формою та призначенням блоки: двері, вхідні групи і тамбури, вітрини і внутрішні переділки.

  Дізнатися більше

Алюмінієві конструкції сьогодні знаходяться на піку популярності. Легкі, міцні, довговічні, невибагливі в догляді, екологічно чисті, вони набули широкого застосування в будівництві. Відповідаючи потребам ринку, виробники пропонують готові вироби, а також виготовлення продукції під замовлення з індивідуальними параметрами. Спеціалізацією компанії PERFECT є виробництво, професійний монтаж конструкцій, засклення балконів, лоджій, вхідних груп, продаж супутньої продукції.

Вікна з алюмінієвого профілю

Алюмінієві вікна - вдале рішення для приміщень будь-якого типу (житлового, комерційного, торгового, виробничого). Віконні системи з даного матеріалу бувають:

 • холодними (для використання всередині приміщень);
 • теплими (це зовнішні, вуличні системи, які застосовуються в місцях з підвищеними вимогами до теплоізоляції).

Застосування профілю з алюмінію дозволяє реалізувати будь-які типи відкриттів вікон (розпашні, розсувні, з 3 роликовими направляючими), а також такі, які неможливо виготовити з металопластику (верхньопідвісні, швінгові, паралельно-висувні, гармошкою).

Теплий і холодний алюміній, застосовуваний для лоджії, балкони, будинки, дачі, веранди, може мати абсолютно будь-який відтінок і навіть може бути декорований під текстуру натурального дерева.

Інші конструкції з алюмінію

Крім склопакета для вікон, в Україні з доставкою можна купити і інші конструкції з даного матеріалу. В першу чергу це двері з алюмінієвого профілю, які бувають декількох видів відкривання (розсувні, розпашні, гармошкою). Також вони бувають міжкімнатними і вхідними (фасадні двері), теплими і холодними. Співробітники компанії PERFECT проведуть установку будь-яких конструкцій - алюмінієвих дверей, скляних дверей в алюмінієвій рамі за прийнятною ціною.

Широко практикується в країні скління балкона алюмінієм, виготовлення офісних перегородок і розсувних систем, розробка і монтаж вхідних груп. Оскільки алюміній - матеріал піддатливий, то з його допомогою можна реалізувати будь-яку за формою і складністю дизайнерську задумку. Вартість нестандартних виробів, звичайно, трохи вище, але результат того вартий.

Прайс-лист компанії Перфект порадує демократичними розцінками, її продукція - якістю, а співробітники - високим професіоналізмом.

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно