Вікна та двері з термоізоляцією ALT W72

Системи серії ALTW72 використовують при виготовленні вікон, дверей і різноманітних за формою та будовою світлопрозорих конструкцій. Встановлюють їх у звичайних та енергоефективних будинках. Відповідність високим вимогам, варіативність та виключність пропозицій пояснюються прогресивними способами проектування, використанням новітніх технологій та матеріалів.

Параметри віконних блоків з профілями ALTW72:

Звукоізоляція: до 43 дБ
Теплоізоляція: 100 Вт/м2С0
Вітрові навантаження: клас А
Коефіцієнт пропускання світла: клас А
Водопроникність: А0
Повітропроникність: клас А

Пропозиції виробників

Сьогодні можна замовити:

 • Вікна, що відкриваються всередину (поворотні, поворотно-відкидні, відкидні).
 • Вікна та двері, що вбудовуються в фасад.
 • Двері, що відкриваються всередину або надвір.
 • Двері двостулкові шаблонні.
 • Двері з високим цоколем або з автоматичним порогом.
 • Двері протипожежні.
 • Комбіновані конструкції.

Переваги профілів ALTW72

 • З профілів ALTW72 виготовляють значно більші за розмірами конструкції, ніж ті, які можна зробити з пластикових чи дерев’яних деталей.
 • Світлопрозорі блоки з алюмінієвих профілів привертають увагу міцністю, легкістю обслуговування та ремонтопридатністю і, відповідно, тривалим терміном експлуатації.
 • Неперевершені показники по теплозбереженню (часто їх порівнюють з параметрами, притаманними найкращим дерев’яним вікнам та дверям).
 • Низький рівень звукопроникання.
 • Багатоманітна палітра пропонованих видів профілів і технічних рішень-родзинок.
 • Простота у вьому. І, як наслідок, – мінімум технологічних помилок при виготовленні конструкцій будь-якої складності.

Алюмінієві і комбіновані профілі

Для виготовлення профілів цієї серії використовують сплав з маркуванням AlMg0.7Si 6060 (у відповідності до ГОСТу 22233-2001). Стан матеріалу дорівнює Т6. Сплав не боїться корозії, легкий в обробці, що дозволяє максимально точно виготовляти вироби будь-якої конфігурації.

У комбінованих профілях головні компоненти доповнюють імпортними термоізолюючими профілями, виготовленими зі склонаповненого поліаміду. Завдяки сучасним технологіям, забезпечується не тільки надійне з’єднання різних матеріалів, а й виключні характеристики новоутворень за міцністю.

Ущільнювачі

При побудові скловіконних конструкцій використовують гумові ущільнювачі, виконані із застосуванням етиленпропіленових каучуків (EPDM). Ними ущільнюють заповнення і місця з’єднання стулок із рамою. Завдяки їм забезпечується необхідний рівень водовідведення.

За своїми фізико-механічними властивостями ущільнювачі відповідають сучасним стандартам. У нашій країні це ГОСТ 30778-2001.

Тривалість служби – від 15 років.

Кріпильні елементи

Деталі, якими сполучають профілі, та комплектуючі, що використовуються при створені конструкцій, виготовляють із нержавіючої сталі та сплавів алюмінію.

Фурнітура

При побудові систем можна використовувати фурнітуру різних виробників, включаючи деталі з маркуванням Giesse, Savio, Fapim.

Пропоновані варіанти покриття

Для покриття алюмінієвих профілів беруть захисно-декоративні фарби. Полімери наносяться пластами товщиною від 60 мкм, анодний шар має меншу товщину – від 20 мкм. До уваги покупців – вся палітра фарб за шкалою RAL та анодування в 14 кольорів.

Дуже часто комбіновані профілі мають двояке забарвлення: для фарбування внутрішньої частини беруть один тон, для надвірної – інший (контрастний або подібний).

Якість покриття – відмінна. Вона відповідає критеріям Qualicoat і Qualanod (сертифікати якості покриттів).

Інші види вікон: