Металопластикові (пластикові) вікна ПВХ для дачі

Вікна металопластикові

Дачі відвідуються їх господарями здебільшого в теплу пору року. Міські жителі користуються дачею в період садово-городніх робіт і для дружніх посиденьок на відкритому повітрі. Дача за містом не є постійним житлом, її відвідують час від часу або на короткі проміжки часу. На відміну від заміського будинку , вимоги до скління дач не такі високі і стосуються, в основному, безпеки і ефективного провітрювання у спеку.

Які вікна потрібні на дачі?

До будь-якого ремонту та будівництва потрібно ставитися відповідально, ретельно підбираючи компоненти. Металопластикові вікна для дачі повинні відповідати декільком простим критеріям:

  • безпека: додатковим бар’єром для непрошених відвідувачів, крім заборів і решіток, може стати протизламне вікно;
  • вентиляція: для швидкого провітрювання доцільні вікна з декількома стулками, що відкриваються як поворотним, так і відкидним способом;
  • теплоізоляція і шумоізоляція на літній заміській дачі не актуальні, але потрібно турбуватися про те, щоб вікна відповідали кліматичним вимогам вашого регіону.

Дача не потребує нестандартних вікон, складних вигинів ПВХ-профілів і вигадливих прикрас – вони будуть тільки залучати недоброзичливців. А ось тоновані шибки або прості вітражі не тільки прикрасять дачний будиночок, а й послужать хорошу службу під час літньої спеки, перешкоджаючи проникненню надмірного сонячного світла.

Пропозиції «Перфект» для дачі

У виборі дачного вікна слід зупинитися на найпростіших профілях і склопакетах. У нашому асортименті є недорогий профіль PERFECT 4 Excellent , що володіє всіма необхідними характеристиками і відповідає класу енергозбереження А. Власники дач з оформленням під дерево можуть дозволити собі прості дерев’яні профілі, які будуть набагато якісніше будь-яких саморобних виробів. Не купуйте сумнівний товар, навіть для дачі. Купуючи вікна «Перфект», ви отримуєте гарантовану якість.

Інші види вікон: