Автоматичні ворота

Автоматичні ворота рулонні

Автоматичні рулонні ворота

Автоматичні підйомні ворота

Автоматичні підйомні ворота

Автоматичні секційні ворота

Автоматичні секційні ворота

Автоматичні гаражні ворота

Автоматичні ворота

Кожен будинок починається з дверей, а кожне облагородження ділянки землі – з автоматичних воріт, ціну яких виправдовує функціональність і практичність. Придбати таку конструкцію можна в торгових точках, які знаються на конструкціях такого типу. Правильний вибір типу, матеріалу, фурнітури і габаритів – важливі складові вдалої покупки.

Автоматичні ворота

Переваги та різновид воріт автоматичних

Автоматичні ворота – найзручніший сучасний спосіб забезпечити порядок на території підприємства або на приватній ділянці. Крім можливості легко відкривати і закривати полотно, ви також отримуєте надійний захист від злому і гідний зовнішній вигляд конструкції. До того ж огорожа такого типу має гарні теплоізоляційні властивості і чудово протистоїть погодним стихіям.

Якщо говорити про різновиди воріт автоматичних, їх можна розділити на групи за призначенням і за особливостями конструкції. За призначенням розрізняють в’їзні, гаражні та промислові варіанти. Для гаража, наприклад, можна підібрати доступний тип протипожежних автоматичних воріт і замовити.

За типом конструкції виділяють відразу кілька різних пропозицій:

– Розпашні (орні) – конструкція з двох стулок, що відкриваються за принципом звичайних дверей. Вимагають простору навколо і двох електроприводів для кожної стулки окремо.

– Відкатні автоматичні ворота, вартістю вище орних. Компактна конструкція з єдиним недоліком – не підходить для невеликих приміщень.

– Рулонні – огорожа по типу рольставнів, яка не вирізняється хорошими теплоізоляційними властивостями.

– Підйомно-поворотні – варіант, який відкривається під стелю, що зручно в умовах гаража та складу.

– Секційні – найпопулярніший надійний і практичний тип. Купити автоматичні ворота з секцій можна для будь-якого приміщення, крім відкритого простору.

автоматичні ворота