0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00

Автоматичні ворота

Кожен будинок починається з дверей, а кожне облагородження ділянки землі - з автоматичних воріт, ціну яких виправдовує функціональність і практичність. Придбати таку конструкцію можна в торгових точках, які знаються на конструкціях такого типу. Правильний вибір типу, матеріалу, фурнітури і габаритів - важливі складові вдалої покупки.

Переваги та різновид воріт автоматичних

Автоматичні ворота - найзручніший сучасний спосіб забезпечити порядок на території підприємства або на приватній ділянці. Крім можливості легко відкривати і закривати полотно, ви також отримуєте надійний захист від злому і гідний зовнішній вигляд конструкції. До того ж огорожа такого типу має гарні теплоізоляційні властивості і чудово протистоїть погодним стихіям.

Якщо говорити про різновиди воріт автоматичних, їх можна розділити на групи за призначенням і за особливостями конструкції. За призначенням розрізняють в'їзні, гаражні та промислові варіанти. Для гаража, наприклад, можна підібрати доступний тип протипожежних автоматичних воріт і замовити.

За типом конструкції виділяють відразу кілька різних пропозицій:

- Розпашні (орні) - конструкція з двох стулок, що відкриваються за принципом звичайних дверей. Вимагають простору навколо і двох електроприводів для кожної стулки окремо.

- Відкатні автоматичні ворота, вартістю вище орних. Компактна конструкція з єдиним недоліком - не підходить для невеликих приміщень.

- Рулонні - огорожа по типу рольставнів, яка не вирізняється хорошими теплоізоляційними властивостями.

- Підйомно-поворотні - варіант, який відкривається під стелю, що зручно в умовах гаража та складу.

- Секційні - найпопулярніший надійний і практичний тип. Купити автоматичні ворота з секцій можна для будь-якого приміщення, крім відкритого простору.

Вибираємо кращі автоматичні ворота?

Увага до автоматичних воріт, виробництво їх останнім часом є дуже прибутковою справою, зростає. Тому що споживачі все частіше віддають перевагу конструкціям з електроприводом. Це зручно, функціонально і фінансово-виправдано. Продаж автоматичних воріт здійснюють в різних куточках країни. Однією з надійних торгових точок є наш інтернет-магазин автоматичних воріт України. Вибрати кращий варіант і оцінити всі переваги ви можете після бесіди з нашими консультантами або безпосередньо під час покупки. Рекомендуємо заздалегідь визначитися з розмірами і приблизними характеристиками, які ви бажаєте отримати після монтажу конструкції. Більш детально всі нюанси уточнимо безпосередньо під час обговорення.

Примітно, що в нашому каталозі можна знайти автоматичні ворота від alutech "Алютех" - лідера на українському ринку, який заслужив собі позитивну репутацію і відмінно її підтримує. Пропозиції цієї фірми відрізняються довговічністю, надійністю, симметричностью всіх елементів фурнітури і безвідмовністю кожної деталі системи. З такою конструкцією ви будете на всі 100% впевнені в захищеності вашого двору або споруди.

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно