Автоматика для воріт

Фурнітура (комплектуючі) для відкатних воріт

Фурнітура для відкатних воріт

Автоматика для відкатних воріт

Автоматика для відкатних воріт

Вибираємо автоматику для воріт різного типу

Коли перед нами виникає питання: як технічно вдосконалити свій будинок, очевидною стає потреба купити комплект автоматики для воріт. Зробити правильний вибір не так просто, як здається на перший погляд. Тому що потрібно орієнтуватися в деяких технічних характеристиках і можливостях приводів різних типів. До того ж ворота і автоматика – взаємопов’язані категорії, які потрібно гармонійно поєднувати, щоб вони працювали довго і надійно.

Автоматика для воріт

Автоматика для воріт: головні критерії вибору

Щоб розібратися в асортименті сучасного ринку і прийняти правильне рішення для покупки, слід враховувати деякі характеристики. По-перше, який тип полотна ви збираєтеся автоматизувати. Адже орні, секційні і відкатні (зсувні) вимагають різного підбору приводу. Ціна автоматики для воріт – ще один важливий момент. Можна прагнути до покупки справжньої німецької якості – тоді вартість буде вищою. Або розумно проаналізувати ринок і звернути увагу на таких виробників як італійський came, надійний китайський doorhan і інші. Тоді ви зможете заощадити, не програвши на якості. Нарешті, обов’язково необхідно враховувати розмір, вагу і інтенсивність використання – автоматика на ворота повинна повністю відповідати всім цим параметрам. Тільки тоді вона буде працювати ефективно.

 

Практичні поради

Щоб покупка повністю виправдала всі ваші очікування, рекомендуємо прислухатися до головних правил вибору приводу:

  1. Перше, що слід враховувати – інтенсивність використання. Наприклад, в промислових умовах необхідність відкривати і закривати в’їзні «двері» набагато вища, ніж в умовах приватного сектора. Тому для побутових варіантів рекомендують підбирати автоматику для воріт в Україні з інтенсивністю 30%, а для підприємств буде набагато зручним показник 50%.
  2. Уважно підбирайте потужність приводу. Вона не повинна бути один в один, тому що в такому випадку термін служби стане набагато меншим, а якість роботи – істотно нижчою.
  3. В інтернет магазині автоматики для воріт вам можуть запропонувати ланцюгові і вальні приводи. По-перше, вони підходять тільки для секційного типу «дверей». По-друге, вальні розраховані на велику площу полотна і доречні в промислових умовах, тоді як ланцюгові можна брати для побутових потреб.
  4. Дуже важливе значення для тривалого терміну служби приводу має грамотна установка і полотна, і самого приводу. Якщо стулки або щит перекошені, або ж неправильно підібрана потужність, автоматика для воріт буде постійно відчувати надмірні навантаження і дуже швидко може відмовитися працювати точно, правильно і надійно.

У будь-якому питанні технічного характеру потрібно не тільки спиратися на популярність бренду, а й на особливості вашої конкретної ситуації. Імпортний привід може бути дорогим, але складним в сервісі. Вітчизняний може коштувати дешевше, але обіцяти менший термін служби. І в обох випадках ефективність роботи буде залежати від того, наскільки точно ви врахуєте всі параметри, потужності і характеристики, на які вказують виробники. Будьте уважні, і результат вас обов’язково порадує!