0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00

Розсувні системи


Розсувні системи для дверей - гарантія тривалої безшумної роботи

Незважаючи на те, що в останні роки все більшої популярності набирають квартири і будинки з арочними переходами між кімнатами, система розсувних дверей залишається однією з найбільш затребуваних категорій на сучасному ринку. Особливо якщо мова йде про зовсім маленькі квартири. Така конструкція відмінно економить простір і при цьому повноцінно ховає від сторонніх очей спальню, ванну та інші приміщення, які не обов'язково виставляти на показ.

Розсувні системи для дверей: головні переваги

Розсувна система для міжкімнатних дверей користується попитом завдяки своїм очевидним перевагам, а саме:

  • Така конструкція істотно заощаджує простір;
  • Вона не заважає пересуванню по дому, оскільки не вимагає вільного місця для розкриття;
  • Система для розсувних дверей проста в монтажі, оскільки не вимагає установки дверної коробки;
  • Гарантує безшумну роботу протягом довгих років;
  • Не викликає незручностей під час експлуатації - під ногами не буде ні рейок, ні порогів;
  • Широкі можливості для отворів різної величини. Ви можете віддати перевагу механізму для розсувних дверей, що складається з одного полотна, або встановити два полотна, якщо це необхідно.

Нарешті, важливою характеристикою конструкції є її приваблива зовнішність. Сучасні виробники дивують розмахом матеріалів, стилів і дизайнів. А тому вибір і справді може задовольнити найвишуканіші побажання.

Особливості вибору механізму для розсувних дверей

При купівлі будь-якого більш-менш складного пристрою завжди варто звертати увагу, в першу чергу, на комплектуючі. Коли мова йде про такий механізм як розсувні системи для дверей, інтерес повинні викликати ролики, напрямні, обмежувачі і ручки. А як же ж полотно, запитаєте ви? Так ось - полотно може бути таким, яким ви побажаєте. Головне - правильно підібрати конструкцію, по якій воно буде рухатися. Саме тому напрямні і ролики повинні працювати гармонійно в дуеті, без вад, заторів і помилок. А ручки слід підбирати з міркувань зручності і практичності.

Також, щоб вдало купити розсувну систему для дверей в Україні потрібно розуміти, що не всі механізми однакові. Розрізняють чотири різних види конструкцій:

  1. купе;
  2. каскад;
  3. радіус;
  4. гармошку.

Вони по-різному монтуються і по-різному відкриваються. Найпопулярнішим в умовах квартири або будинку є формат купе. Такій конструкції не страшні ні протяги, ні обмеження в просторі.

Ви можете придивлятися до алюмінієвої конструкції, цікавитися скляним полотном, але в будь-якому випадку, ціна на розсувні системи для дверей в нашому інтернет-магазині найвигідніша. Ми спеціалізуємося на товарах такого типу, а тому добре знаємо, як багато залежить від якості кожної деталі.

Підшукуючи для свого будинку найкраще, не соромтеся консультуватися з майстрами та менеджерами профільних магазинів. Правильна покупка може бути тільки в тому випадку, якщо ви добре розумієте, яка саме конструкція та з якими складовими буде зручною для ваших умов. Тоді ви отримаєте теплий, затишний будинок без протягів, з максимумом простору і мінімумом незручностей.

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно