Відмінною альтернативою звичним орним конструкцій стали розсувні системи для оформлення стінових отворів. Їх особливість в зсуванні, а не розпашному відкриванні стулки, тому із завданням економії простору вони справляються блискуче. Втілити креативні дизайнерські рішення, забезпечити оптимальну теплоізоляцію приміщення і максимальну зручність в процесі експлуатації призначені представлені тут моделі. Для здійснення ідеального вибору скористайтеся професійною консультацією фахівця.

Ефектне поєднання оригінальності і практичності

Головною передумовою для застосування такого способу відкривання є прагнення вигідно використовувати кожен вільний сантиметр корисної площі. Оформляючи дверні прорізи, вдається звільнити прилеглу територію для більш вигідних цілей, ніж залишити її для руху відчинених дверей. Тепер дверцята раптово не відчиняться, лякаючи несподіванкою або травмуючи якщо підійшов з протилежного боку. Меблі виявилося можливим впритул наблизити до стіни, створюючи комфортну обстановку.

Віконний конструктив подібного типу віддає підвіконня повністю в ваше розпорядження: хоч весь змусьте квітами або обладнайте робочу зону – відкриватися віконце буде безпроблемно. У ролі перегородок цей варіант зонування першокласно себе виправдовує. Холодно чи потрібні самота – «спорудили стінку», немає потреби – прибрали, отримавши натомість простору кімнату.

Користуємося очевидними перевагами:

 • економить простір;
 • безпечно і комфортно користуватися;
 • підходить для отворів різних величин;
 • простота монтажу і довговічність;
 • безшумна багаторічна робота;
 • модельна різноманітність відповідає обраній стилістиці.

Різновид систем розсувних дверей

Пристрій і розташування напрямних, що визначають зрушення полотна, стало основою для традиційної класифікації:

 1. Купе (важливо враховувати ширину проходу, оскільки стулки зсуваються паралельно один одному).
 2. Дверцята рухаються уздовж стіни (дозволяє повністю відкрити отвір).
 3. Рухомий елемент ховається під внутрістінний нішу-пенал (задумка здійснюється на етапі капітального ремонту).
 4. комор (підвішуються зверху, подібно шторам).
 5. Гармошка (зовсім інший принцип дії, але її ми також встановлюємо).

Більшість красивих добротних дверей, що демонструються нашим електронним каталогом, можливо виконати під бажаний тип відкривання / закривання. Універсальність застосування зсувних конструкцій не знає кордонів: приватні будинки, квартири, офіси, готелі, басейни, торгові та виставкові зали, зимові сади і оранжереї, тераси кафе і ресторанів, засклення балконів, лоджій, альтанок. Виходячи від очікуваних умов експлуатації, інженерних рішень та особистих уподобань, вибирається профільний матеріал (металопластик, алюміній, дерево).

Популярна пластикова розсувна система не схильна до усихання, невибаглива в обслуговуванні, що гарантує тривалий термін справної служби. Вона здатна забезпечити збереження тепла і належний рівень повітрообміну. Її технічними характеристиками передбачена герметичність, звукоізоляція, щільність прилягання контурів.

Текстурно дерев’яні аналоги залучають натуральністю, гармонійно доповнюючи композиційну самобутність екостилю. Догляд за ними повинен бути систематичним і своєчасним. Відповідне тонування, свіже забарвлення дозволить виграшно перетворити злегка набридли колір рами.

Елегантною невагомістю і легкістю володіють алюмінієві розсувні системи новітніх розробок. З ультрасучасним термоізольованим профілем проблеми теплоізоляції залишилися далеко позаду. Вони стійкі до температурних перепадів і агресивного впливу навколишнього середовища.

Для огорожі приміщення від холоду, зайвого шуму особливу увагу зверніть на кількість стекол в пакеті (асортимент має однокамерни, двокамерни, тришарови зразки). Більшою функціональністю наділити прозорий склопакет з аргоном цілком реально, якщо доповнити його сонцезахисним, енергозберігаючим, броньованим, шумоизолирующим ефектом. Естетичні запити допомагають задовольнити декоративні і тоновані скляні поверхні.

Використовуючи додаткові опції, ви надаєте конструкції неповторного вигляду, підвищуючи її практичність і власний комфорт в процесі користування. Радимо ознайомитися з перевагами та показаннями до придбання:

 • антимоскітної сітки;
 • відливів, козирків;
 • вмонтованих жалюзі;
 • віконних провітрювачів;
 • фацетів, вітражів, шпросів;
 • ламінування, фарбування профільної планки в масі.

Секрет надійності виробів «Вікна Perfect»

Створюється конструктив з широкого спектру безпечних матеріалів з використанням високоякісних комплектуючих. Від злагодженої роботи направляючих та роликів залежить весь механізм пристрою. Ручки підбираються, відштовхуючись від показників зручності. Ми переконані, що фурнітура буває дрібної тільки розміром, але ніяк не за значенням. Тому встановлюємо висококласну Winkhaus (WH DuoPortS, DuoPortZ), Roto. Завдяки зносостійкості, функціональності фурнітури механізмів складна похило-розсувна і підйомно-розсувна система служить безвідмовно. Ми працюємо на совість, допомагаючи вам зробити будинок затишним.

Розсувні системи для дверей – гарантія тривалої безшумної роботи

 

Незважаючи на те, що в останні роки все більшої популярності набирають квартири і будинки з арочними переходами між кімнатами, система розсувних дверей залишається однією з найбільш затребуваних категорій на сучасному ринку. Особливо якщо мова йде про зовсім маленькі квартири. Така конструкція відмінно економить простір і при цьому повноцінно ховає від сторонніх очей спальню, ванну та інші приміщення, які не обов’язково виставляти на показ.

Розсувні системи для дверей: головні переваги

Розсувна система для міжкімнатних дверей користується попитом завдяки своїм очевидним перевагам, а саме:

 • Така конструкція істотно заощаджує простір;
 • Вона не заважає пересуванню по дому, оскільки не вимагає вільного місця для розкриття;
 • Система для розсувних дверей проста в монтажі, оскільки не вимагає установки дверної коробки;
 • Гарантує безшумну роботу протягом довгих років;
 • Не викликає незручностей під час експлуатації – під ногами не буде ні рейок, ні порогів;
 • Широкі можливості для отворів різної величини. Ви можете віддати перевагу механізму для розсувних дверей, що складається з одного полотна, або встановити два полотна, якщо це необхідно.

Нарешті, важливою характеристикою конструкції є її приваблива зовнішність. Сучасні виробники дивують розмахом матеріалів, стилів і дизайнів. А тому вибір і справді може задовольнити найвишуканіші побажання.

Особливості вибору механізму для розсувних дверей

При купівлі будь-якого більш-менш складного пристрою завжди варто звертати увагу, в першу чергу, на комплектуючі. Коли мова йде про такий механізм як розсувні системи для дверей, інтерес повинні викликати ролики, напрямні, обмежувачі і ручки. А як же ж полотно, запитаєте ви? Так ось – полотно може бути таким, яким ви побажаєте. Головне – правильно підібрати конструкцію, по якій воно буде рухатися. Саме тому напрямні і ролики повинні працювати гармонійно в дуеті, без вад, заторів і помилок. А ручки слід підбирати з міркувань зручності і практичності.

Також, щоб вдало купити розсувну систему для дверей в Україні потрібно розуміти, що не всі механізми однакові. Розрізняють чотири різних види конструкцій:

 1. купе;
 2. каскад;
 3. радіус;
 4. гармошку.

Вони по-різному монтуються і по-різному відкриваються. Найпопулярнішим в умовах квартири або будинку є формат купе. Такій конструкції не страшні ні протяги, ні обмеження в просторі.

 

Ви можете придивлятися до алюмінієвої конструкції, цікавитися скляним полотном, але в будь-якому випадку, ціна на розсувні системи для дверей в нашому інтернет-магазині найвигідніша. Ми спеціалізуємося на товарах такого типу, а тому добре знаємо, як багато залежить від якості кожної деталі.

Підшукуючи для свого будинку найкраще, не соромтеся консультуватися з майстрами та менеджерами профільних магазинів. Правильна покупка може бути тільки в тому випадку, якщо ви добре розумієте, яка саме конструкція та з якими складовими буде зручною для ваших умов. Тоді ви отримаєте теплий, затишний будинок без протягів, з максимумом простору і мінімумом незручностей.

Знайдіть найближчий салон