Портальні системи

Розсувні системи – стильні та красиві конструкції для втілення Ваших дизайнерських ідей!

Розсувні системи для дому та офісів

Розсувні системи Perfect – це сучасні конструкції, які з кожним роком стають все більш популярними. Їх використовують не лише під час скління балконів, лоджій, зимових садів та оранжерей, а й в середині будинку, наприклад в якості міжкімнатних дверей. Також дані системи використовують в офісних приміщеннях, в торгових залах та в супермаркетах.

Такі розсувні системи є дуже сучасними, елегантними та створюють особливу атмосферу в приміщені. Стулки, які рухаються паралельно площині рами, дозволяють економити жилу площу, що особливо актуально для малогабаритних приміщень.

Технічні характеристики

Стулки, що рухаються можуть мати найбільшу вагу – 160 кг. Але рухаються вони дуже плавно, відповідно їх з легкістю може відкрити навіть дитина.

Конструкція має надійний притиск стулки в закритому положенні, а використання металопластикового профілю та двокамерного склопакета дає хорошу теплоізоляцію.

Окрім того для даної системи можна використовувати поворотно-відкидну фурнітуру. Це дає можливість двері відкидати для здійснення провітрювання.

Функціональність

Розсувні системи Perfect виготовляються з міцного профілю, що дає можливість збільшити розміри скла для відмінного світлопропускання. Найвища висота конструкції – 2,7 м. Це дає можливість засклити стіну від підлоги до стелі. Такі системи будуть оптимальним варіантом для виходів на терасу, балкон, веранду, або ж як внутрішня перегородка.

Дизайн розсувних систем

Зовнішній вигляд розсувних систем може бути найрізноманітніший, завдяки декору і забарвленню рами. Так зокрема, колірна гама може бути від звичайного білого до будь-якого іншого кольору, а також під фактуру дерева.

Щодо декору, тут вибір доволі великий – це можуть бути накладний імпост на склопакет, фацет, створення вітражів, або ж встановлення шпросів.

Вибір забарвлення та декору залежатиме від Ваших вподобань та інтер’єру приміщення загалом.

Фурнітура для розсувних систем

Особливу увагу слід приділити фурнітурі для розсувних систем. Оскільки для їх встановлення є необхідними рейлінг, ролики та кріпильні елементи. Рейлінг – це балка, що кріпиться на поверхні або всередині стіни для руху по ній спеціальних роликів. А ролики прикріпляють до дверного полотна. Рейлінг і ролики повинні бути міцними, щоб витримати вагу полотна.

Для виготовлення розсувних систем Perfect ми використовуємо лише фурнітуру німецького виробника Winkhaus Duo Port або Roto Patio.

Екологічність розсувних систем

Для виготовлення розсувних систем Perfect ми використовуємо матеріали і комплектуючі, які імпортовані з Німеччини та Польщі. Відповідно вони відповідають всім нормам та ГОСТам Європейського Союзу. Для виготовлення профілів не використовуються свинець, який є дуже шкідливим для здоров’я. Тому розсувні системи є екологічно чистими та безпечними для людей, та не впливають на ріст кімнатних рослин.

Довговічність

Використання німецької фурнітури, та імпортних комплектуючих є запорукою надійності та довговічності конструкції. Окрім того пластик є стійким до погодних умов, миючих засобів та легкий у догляді.

На розсувні системи Perfect ми надаємо 15 років гарантії.

Переваги сервісу компанії "Вікна PERFECT"

Доставка точно в термін (Just in Time)

Ми доставляємо замовлення у домовлений термін і час з точністю до 30 хвилин. Наша система логістики відпрацьована бездоганно.

Ми на зв'язку щодня з 09:00 до 18:00

Ми доставляємо замовлення у домовлений термін і час з точністю до 30 хвилин. Наша система логістики відпрацьована бездоганно.

Виготовлення від 5 робочих днів

Навіть у сезон більшість комплектуючих ми зберігаємо на складі. Це означає, що ми зможемо виготовити Ваші вікна в найкоротший термін.

Повна гарантія протягом 15 років

На всю продукцію PERFECT розповсюджується повна гарантія 15 років. Після монтажу кожен замовник отримує гарантійний талон захищений голограмою.