0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00

Дахово-купольні системи серії ALT SKL50

Зростаюча популярність куполів будь-яких розмірів і форм, світлопрозорих дахів та зенітних ліхтарів пояснюється тим, що власники будівель прагнуть не тільки захистити свою оселю від несприятливої погоди. Вони хочуть відійти від непривабливої одноманітності і вибудувати унікальну споруду, яка матиме неповторний та ефектний вигляд. За допомогою алюмінієвих підконструкцій можна втілити в життя будь-яку ідею.

Використовуючи купольно-дахові системи серії ALT SKL50, виготовляють світлопрозорі одно- та двосхилі дахи, куполи і арочні склепіння різної конфігурації, піраміди будь-якої геометрії та розмірів. 

В системах ALT SKL50 основне навантаження несе каркас, для вибудови якого використовують похилі або вертикальні стійки, а також розташовані горизонтально ригелі. Їх видима ширина дорівнює 50 мм.

Підбираючи вид несучих елементів, які будуть використовуватися в будівництві, проектувальник враховує особливості об’єкта, можливе навантаження на загороджувальну конструкцію, інші чинники. Вибрати є з чого, так як ALT SKL50 добре зчіплюється з різними видами пропонованих стійок та ригелів. Якщо планується велике навантаження, використовують передбачені в системах ALT F50 підсилюючі профілі.

Системи ALT SKL50 – нюанси будови та переваги готових виробів

1. Профілі стійок та ригелів мають унікальну будову - полички для ущільнювачів підгинаються. Це дозволяє повертати конструкцію та відмовитися від необхідних у інших системах кутових адаптерів.

Мал. Поворот конструкції на стійках

Мал. Поворот конструкції на ригелях

Мал. Машина для згинання BMSKL50

2. Безперервне вологовідведення реалізоване за рахунок використання ущільнювача серії FRK117. В залежності від товщини заповнення, додатково використовуються добірні ущільнювачі.

Мал. FRK117

Мал. FRK118

Мал. FRK119

Мал. З’єднувальна манжета

3. При створенні нових конструкцій застосовують притискні профілі серії ALT F50, а також ті, що передбачають приховане кріплення.

Мал. Використання притискних профілів з прихованим кріпленням

Мал. Притискні профілі серії ALT F50

4. В системах використовуються спінені термомости. Завдяки цьому вдається досягти високих показників: Rпр>1 м2°С/Вт.

Мал. Типорозмір від 18 до 54 мм. Шаблонний перетин з застосуванням спіненого термомосту

5. Система оснащується «розгойдуваними» опорними підкладками. Це дозволяє відмовитися від «розклинювальних» підкладок і, за рахунок зменшення кількості операцій, пришвидшити процес виготовлення одиниці продукції.

Мал. Шаблонний перетин з застосуванням поворотних підкладок

6. При виготовленні нових блоків можна використовувати профілі та комплектуючі інших систем. В даному випадку підходять деталі серії ALT F50.

Мал. Системні профілі ряду AYPC.F50

Мал. Підсилювальні профілі

Мал. Заглушки стійок

7. Перелік елементів, необхідних для комплектації:

Мал. Заглушки стійок

Мал. Торцеві заглушки притиску під кути в 15° і 30°

Мал. Торцеві заглушки притиску для кутів у 15° і 30°

8. Люки для димовидалення можна «запозичити» з систем серії ALT F50.

Мал. Стандартний перетин люків для димовидаленя

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно