Дахово-купольні системи серії ALT SKL50

Зростаюча популярність куполів будь-яких розмірів і форм, світлопрозорих дахів та зенітних ліхтарів пояснюється тим, що власники будівель прагнуть не тільки захистити свою оселю від несприятливої погоди. Вони хочуть відійти від непривабливої одноманітності і вибудувати унікальну споруду, яка матиме неповторний та ефектний вигляд. За допомогою алюмінієвих підконструкцій можна втілити в життя будь-яку ідею.

Використовуючи купольно-дахові системи серії ALT SKL50, виготовляють світлопрозорі одно- та двосхилі дахи, куполи і арочні склепіння різної конфігурації, піраміди будь-якої геометрії та розмірів.

В системах ALT SKL50 основне навантаження несе каркас, для вибудови якого використовують похилі або вертикальні стійки, а також розташовані горизонтально ригелі. Їх видима ширина дорівнює 50 мм.

Підбираючи вид несучих елементів, які будуть використовуватися в будівництві, проектувальник враховує особливості об’єкта, можливе навантаження на загороджувальну конструкцію, інші чинники. Вибрати є з чого, так як ALT SKL50 добре зчіплюється з різними видами пропонованих стійок та ригелів. Якщо планується велике навантаження, використовують передбачені в системах ALT F50 підсилюючі профілі.

Дахово-купольні системи
Дахово-купольні системи
Дахово-купольні системи

 

Системи ALT SKL50 – нюанси будови та переваги готових виробів

1. Профілі стійок та ригелів мають унікальну будову – полички для ущільнювачів підгинаються. Це дозволяє повертати конструкцію та відмовитися від необхідних у інших системах кутових адаптерів.

Поворот конструкції на стійках

Мал. Поворот конструкції на стійках

Поворот конструкції на ригелях

Мал. Поворот конструкції на ригелях

Машина для згинання BMSKL50

Мал. Машина для згинання BMSKL50

2. Безперервне вологовідведення реалізоване за рахунок використання ущільнювача серії FRK117. В залежності від товщини заповнення, додатково використовуються добірні ущільнювачі.

FRK117

Мал. FRK117

Мал. FRK118

Мал. FRK119

З’єднувальна манжета

Мал. З’єднувальна манжета

3. При створенні нових конструкцій застосовують притискні профілі серії ALT F50, а також ті, що передбачають приховане кріплення.

Використання притискних профілів з прихованим кріпленням

Мал. Використання притискних профілів з прихованим кріпленням

Притискні профілі серії ALT F50

Мал. Притискні профілі серії ALT F50

4. В системах використовуються спінені термомости. Завдяки цьому вдається досягти високих показників: Rпр>1 м2°С/Вт.

Мал. Типорозмір від 18 до 54 мм. Шаблонний перетин з застосуванням спіненого термомосту

5. Система оснащується «розгойдуваними» опорними підкладками. Це дозволяє відмовитися від «розклинювальних» підкладок і, за рахунок зменшення кількості операцій, пришвидшити процес виготовлення одиниці продукції.

Мал. Шаблонний перетин з застосуванням поворотних підкладок

6. При виготовленні нових блоків можна використовувати профілі та комплектуючі інших систем. В даному випадку підходять деталі серії ALT F50.

Мал. Системні профілі ряду AYPC.F50

Мал. Підсилювальні профілі

Мал. Заглушки стійок

7. Перелік елементів, необхідних для комплектації:

Мал. Заглушки стійок

Мал. Торцеві заглушки притиску під кути в 15° і 30°

Мал. Торцеві заглушки притиску для кутів у 15° і 30°

8. Люки для димовидалення можна «запозичити» з систем серії ALT F50.

Мал. Стандартний перетин люків для димовидаленя

Інші види вікон: