Дерев’яні вікна для дачі

Дачний будинок наповнений особливою атмосферою. Тут збирається сім’я та друзі для спільного проведення відпочинку. Це місце, куди можна втекти від міського шуму та суєти, по далі від вихлопних газів і поближче до природи. Але для того, щоб відпочинок приносив максимальне задоволення, необхідно правильно оформити дачний будинок. І важливу роль потрібно відвести вікнам.

Найчастіше дачі це дерев’яні будинки. Тому і для вікон найкращим варіантом будуть дерев’яні конструкції. Їх вибір є доволі великий: широкий асортимент типу деревини, забарвлення та дизайн – все залежить від інтер’єру кімнат, екстер’єру будівлі, побажань господарів та бюджету.

Дерев’яні вікна для дачі

Вікна для дачі: що потрібно знати 

Для вибору дерев’яних вікон для дачі необхідно виходити з їх призначення. Адже в залежності від актуальності теплозбереження, звукоізоляції, дизайну оформлення вікна необхідно обрати ті чи інші комплектуючі.

Для рами вікна дачі найчастіше обирають сосну. Це пов’язано з її бюджетністю. Дана деревина є доволі м’яким матеріалом, проте володіє відмінними технічними характеристиками. В залежності від ширини рами, конструкція може бути виготовлена великих розмірів та нестандартних форм. Але обираючи модрину, дуб чи червоне дерево – ви отримаєте неперевершену текстуру, вигляд, міцність та надійність конструкції.

Склопакет дерев’яного вікна для дачі може складатися з двох шарів скла (однокамерний) та трьох (двохкамерний). Звісно, що останній забезпечуватиме високими показниками теплоізоляції. Відповідно в приміщені буде тепло і затишно. Окрім того, використання двохкамерного склопакету унеможливлює утворенн конденсату на вікні, навіть тоді, коли різниця температури повітря в середині і зовні будуть дуже великими. Для максимальних показників теплозбереження пустоти, які утворені між шарами скла заповнюють інертним газом аргоном. А також використовують спеціальне металеве напилення на скло. Для склопакету можна обрати різні варіанти декору: фьюзинг, шпроси, а також різні типи скла: вітражне, тоноване, сонцезахисне, сатинове тощо.

Варто подбати і про якісну фурнітуру та ручки. Саме завдяки їм вікно буде відкриватися, закриватися та відкидатися. Тому фурнітура має бути надійною та стійкою до інтенсивного користування. Ми рекомендуємо обирати ручки та фурнітуру німецького виробника Roto. Для неї можна обрати і додаткові опції, наприклад регулятор відкидання, завдяки йому провітрюючи приміщення ви унеможливите його переохолодження.

Для забарвлення вікна доступний широкий вибір кольорів і тонів. Одні будуть підкреслювати текстуру деревини, інші будуть перекривати, надаючи рамі обраного кольору. Цей вибір випливає з дизайну оформлення дачі.

Дерев’яні вікна для дачі

Купити вікна для дачі

Завітавши в салон вікон та дверей «Перфект» ви матимете можливість отримати консультацію нашого менеджера щодо віконних конструкцій. Він надасть вам вичерпну інформацію та поради для того, щоб ви могли обрати найкращий варіант вікон саме для вашої дачі. Окрім того, ви матимете можливість оглянути макети вікон, які виконані з використанням різних матеріалів, в різних кольорових рішеннях та з використанням різного декору. Обираючи нас ви отримаєте якісні, міцні та надійні вікна для дачі.

Інші види вікон: