Вікна з червоного дерева

Вікна з червоного дерева – це елітні конструкції, які будуть відмінним  варіантом для респектабельного будинку та підкреслять високий статус власників. Завдяки виразності текстури деревини благородним відтінкам вироби з цього матеріалу виглядають презентабельно та елегантно. А інтер’єр приміщення в якому встановлені вікна з червоного дерева виглядатиме розкішно, багато та благородно.

Червоне дерево – це ціла група дерев, які ростуть в тропіках і мають червоні і коричневі відтінки. Найвідомішими породами деревини, які використовуються для виготовлення вікон є меранті та махагон. Вони ростуть в Бразилії, Малайзії, Індії та Індонезії. Тому вікна з червоного дерева є значно дорожчими ніж такі ж конструкції із сосни.

Вікна з червоного дерева

Особливості вікон з червоного дерева

Віконні конструкції із червоного дерева є елітними євровікнами. Це найкращий матеріал для виготовлення дерев’яних вікон, адже він є міцним та щільним матеріалом. Окрім того він є стійкий до природних чинників і дії ультрафіолетових сонячних променів. Червоне дерево піддається обробці, полірується, а також фарбується. Навіть через багато років користування вікнами рама не потріскається та не втратить своєї первинної привабливості. Окрім того вікна з червоного дерева воліють високими показниками тепло збереження.

Для віконних конструкцій з червоного дерева обирають однокамерні або двохкамерні склопакети. Все залежить чи це конструкції для квартири чи для власного будинку, а також важливу роль відіграють кліматична зона проживання: коливання температури та вологості. Звісно, що найкращим варіантом буду використання двохкамерного склопакету, адже таким чином ви підвищите показники тепло і звукоізоляції та унеможливите утворення конденсату на вікнах. Навіть якщо буде велика різниця між температурою в приміщені та на вулиці. Окрім того ми рекомендуємо використовувати спеціальне металеве напилення з іонів срібла, адже це підвищить технічні характеристики вікна – тепло збереження.

Для красивого оформлення рами вікон з червоного дерева тонують і ламінують. Завдяки цьому вікна будуть мати підкреслену текстуру деревини та різні варіанти відтінків. Створити неперевершений дизайн конструкцій допоможуть і декоративні елементи, такі як: фреза, вітражне скло, шпроси. Завдяки їм ви отримаєте красивий екстер’єр будинку, та особливу атмосферу в приміщені.

Вікна з червоного дерева

Замовити вікна з червоного дерева 

Обираючи вікна з червоного дерева ви отримуєте презентабельні конструкції вищого класу. Вони стануть окрасою вашого помешкання, а червоне дерево буде підкреслювати прекрасний смак господарів.

Завітавши в наш салон «Перфект» ви матимете можливість оглянути зарзки вікон, які виготовлені з різних порід дерева. А наші менеджери нададуть вичерпну інформацію та представить документи, що підтверджують якість нашої продукції. Окрім того наш працівник допоможе з вибором вікон саме для вашого помешкання,з врахуванням планування, архітектури, дизайнерського стилю та ваших вподобань. Чекаємо на вас! Вдалих покупок!

Інші види вікон: