Замовляй вікна Perfect та отримуй 35% компенсації від суми чеку!

ПРОГРАМА ПРИЗУПИНЕНА.

Ви можете лишити заявку і ми зв’яжемось з вами, як тільки компенсації в рамках програми IQ Energy будуть знову доступні.

Сьогодні вікна Perfect  можна купити по програмі IQ Energy, яка є розробленою Європейським банком реконструкції та розвитку за підтримки Європейського союзу. А це означає що ви маєте можливість купити енергозберігаючі якісні вікна та отримати компенсацію в розмірі 35% від суми чеку.

Що потрібно зробити щоб отримати 35% компенсації на вікна?

Крок 1 – Оформлення замовлення на вікна

Вам необхідно зателефонувати на безкоштовний номер телефону (з мобільного чи стаціонарного) 0 800 500 593 та викликати замірника. У найбільш зручний час наш працівник приїде до вас і здійснить заміри віконних пройомів. Після цього вам будуть надані пропозиції щодо віконних профілів, склопакетів, фурнітури, колірної гами, декору тощо. Після того як всі деталі будуть узгоджені вам нададуть чек -фактуру, де будуть вказані віконні конструкції з технічними характеристиками. Всі вікна Perfect відповідають програмі IQ Energy!

Крок 2 – Кредитування

Щодо реалізації програми IQ Energy компанія Perfect співпрацює з АТ «УкрСиббанком». Для отримання компенсації 35% від суми чеку вам потрібно підійти в найближче відділення даного банку та оформити кредит на вікна по чеку-фактурі, який ви отримуєте у працівників Компанії Perfect.

Крок 3 – Отримання компенсації

Після того як нові вікна будуть встановлені вам необхідно зареєструватися на сайті www.iqenergy.org.ua та подати заявку на отримання компенсації, заповнити всі необхідні форми та завантажити підтверджувальну документацію щодо встановлення енергоефективних вікон (всі необхідні документи будуть надані компанією Perfect та АТ «УкрСиббанком»).

Увага: Заявку на отримання компенсації 35% можна подати протягом 4–х місяців з моменту оформлення кредиту в банку. А також вам необхідно зробити фотографію віконних пройомів до та після встановлення енергоефективних вікон.

Для отримання консультації щодо отримання компенсації 35% від суми чеку, вибору вікон ви можете телефонувати на безкоштовний номер телефону (з мобільного чи стаціонарного) 0 800 500 593!