П’ятикамерні вікна

Металопластикові вікна – це сучасні конструкції, які будуть відмінним рішенням для квартир та приватних будинків. Вони мають привабливий зовнішній вигляд, а також для них можна вибрати найрізноманітніші варіанти забарвлення, конфігурації та різні типи скла тощо. Але всі ці властивості характеризують візуальне сприйняття вікна. Для того щоб віконна конструкція задовольняла і технічні запити, важливо приділити належну увагу профілю та склопакету.

В залежності від кліматичних умов, шумності району, направлення віконного отвору відносно сторін світу (південь, північ, схід, захід) можливий вибір склопакету: однокамерний або двокамерний, а також профіль: від трьохкамерного до восьмикамерного. Від вибору варіанту даних комплектуючих залежать технічні характеристики вікна.

Камери в профільній системі – це повітряні закриті проміжки в середині профілю, які поділені стінками. Рахувати камери потрібно по горизонталі, незалежно від ширини камери. Чим більше камер в профілі (максимально кількість камер вісім), тим кращі показники тепло- і звукоізоляції.

П’ятикамерні вікна

Вікна металопластикові

Пятикамерні вікнахарактеристика

Вікна з п’ятикамерного профілю – це найпопулярніший варіант для квартир в багатоквартирних будинках. Такі конструкції забезпечують збереження тепла в приміщені, є міцними та надійними. Профіль має п’ять камер, а монтажна ширина рами становить 70 мм. Цих технічних даних достатньо, щоб забезпечувати високі показники звуко- та теплоізоляції в приміщені.

Ще однією особливість п’ятикамерних вікон є можливість встановлення 34 мм склопакету, тобто двохкамерного (три скла). Використання саме такої комплектації максимально забезпечить теплозбереження в приміщенні, і унеможливить потрапляння шуму та звуків вулиці в середину. Також для таких профільних систем використовується П-подібне армування. Завдяки ньому конструкція є міцною, стійкою та надійною.

Для металопластикових вікон з п’ятьма камерами доступний широкий вибір забарвлення: від звичайного однотонного кольору до забарвлення, яке відтворює текстуру та відтінок відомих порід деревини.

П’ятикамерні вікна

Замовити пятикамерні вікна

Компанія «Перфект» пропонує своїм клієнтам виготовлення п’ятикамерних вікон з німецького профілю, фурнітури, якісного склопакету та ручок. Завітавши в наші салони ви матимете можливість наочно оглянути наші профільні системи, варіанти їх оформлення, а також різні типи склопакетів, види скла, фурнітури, аксесуарів та декору. Наші менеджери нададуть вам професійну консультацію, щоб ваш вибір був правильний та задовольняв всі потреби. Адже для нас важливо, щоб ви отримували максимальне задоволення від придбаної у нас віконної та дверної продукції, що буде радувати вас комфортом та безпроблемною роботою протягом багатьох років.

Інші види вікон: