Вузькі дерев'яні вікна

Щоб створити неперевершений дизайн будинку господарі вдаються до несподіваних рішень та реалізації неймовірних ідей. Креативні дизайни супроводжують і нестандартні розміри віконних отворів. Проте сьогодні це не є проблемою, адже віконні фабрики виготовляють вікна різних розмірів та форми.

Дуже незвично виглядають вузькі вікна. Особливо, якщо вони розташовані в сходових приміщеннях або доповнюють інші вікна в одній кімнаті. Також їх часто використовують оформляючи ресепшн готелів, ресторани тощо. Часто для приміщень використовують одночасно декілька вузьких вікон, що створює особливу атмосферу та незвичний дизайн інтер’єру.

 

Вузькі дерев'яні вікна

Вузькі дерев’яні вікна: як правильно вибрати  

Вузькі вікна виглядають оригінально та незвично і надають привабливий вигляд екстер’єру будівлі та інтер’єру приміщення. Такі конструкції можна виготовити як «глухими» так і відкриваючими. Проте другий варіант можливо реалізувати, якщо віконний отвір не занадто вузький. Такі вікна наповнюють приміщення денним світлом та створюють затишок та комфорт в оселі, особливо якщо їх компонують з іншими конструкціями, або використовують не одне вузьке вікно, а декілька.

Виготовляють вузькі вікна з різних порід деревини: сосна, дуб, модрина, червоне дерево тощо. Вибір матеріалу залежить від виділеного бюджету та власних вподобань. Якщо вікно має бути високим, то варто звернути увагу на ширину рами. Вона може мати товщину від 68 мм до 93 мм. Звісно, що чим вона ширша тим більші навантаження може витримати, а відповідно вікна можуть мати великі розміри.

Відповідально необхідно віднестися і до вибору склопакету. Адже незалежно чи вікно «глухе» чи відкриваюче, він займає приблизно 80% площі конструкції. Для вузьких дерев’яних вікон обирають склопакети із двома шарами скла (однокамерні) та з трьома шарами скла (двокамерні). Використання двохкамерного склопакету забезпечить вікно високими показниками теплозбереження та звукоізоляції та унеможливить утворення конденсату на склі, навіть якщо різниця температури повітря на вулиці і в приміщення буде дуже велика. Для збільшення функціональності та безпеки вікна замість звичайного прозорого скла використовують загартоване, тоноване, дзеркальне, вітражне типи скла.

Якщо розміри віконного отвору дозволяють встановлювати вікна, що будуть відкриватися, то слід обирати лише якісну та надійну фурнітуру та віконні ручки. Адже саме вони забезпечують правильне відкривання, закривання, відкидання вікна. Окрім того, їх можна укомплектувати додатковими опціями, таким як: ступеневий відкид (дозволяє регулювати режим провітрювання, що унеможливить переохолодження приміщення), «дитяча безпека» (дитина не зможе самостійно відчинити вікно, що дуже актуально якщо в будинку проживають малі діти), замок (встановлюється на віконну ручку та захищає будинок від «непроханих гостей», найчастіше використовуються для вікон на перших поверхах).

Для цікавішого і гарнішого оформлення віконного отвору використовують і декоративні елементи. Наприклад, дуже красиво виглядають віконні шпроси, які кріпляться поверх скла, або в середині склопакету. А також надає неперевершеного дизайну фьюзинг, який оформлений в певному орнаменті та заламує сонячні промені. Використання даних декоративних елементів для вікон створить особливу атмосферу в приміщені і такі вікна стануть окрасою фасаду будинку.

Вузькі дерев'яні вікна

Замовити вузькі дерев’яні вікна    

Вузькі дерев’яні вікна виготовляються по індивідуальному замовлені, адже конструкція має враховувати особливості віконного отвору та його розміри. Під час оформлення замовлення ви обираєте породу деревини, забарвлення рами, тип склопакету та елементи декору.

Відвідавши наш салон «Перфект» ви матимете можливість оцінити різні варіанти оформлення віконного отвору: вікна, які виготовлені з різних порід деревини, в різних варіантах оформлення, з використанням різних типів склопакетів тощо. А наш менеджер надасть вам консультацію та поради щодо вікон, щоб ви могли обрати найкращі конструкції саме для вашого приміщення.

Компанія «Перфект» виготовляє вікна лише з якісних та надійних комплектуючих. Адже від цього залежить їх довговічність, міцність та привабливий вигляд. На дерев’яні вікна ми надаємо 5 років безкоштовного гарантійного обслуговування. Тож обирайте нашу продукції ви отримуйте красиві вікна, що служитимуть вам протягом багатьох років та радуватимуть вас безпроблемною роботою та комфортом

Інші види вікон: