Протизламні вікна зі склопакетами

Вікна із захистом від злому запобігають небажаному проникненню в приміщення за допомогою міцних властивостей скла, віконної рами, фурнітури і запірних пристроїв. Існує захист від різних типів проникнення: злому стулки, висвердлювання ручки, пошкодження скла. Використання технологій проти злому запобігає 40% його спроб. Протизламні вікна актуальні для низько розташованих приміщень, заміських будинків і елітного житла.

Протизламні вікна зі склопакетами

Основні методи протистояння злому

Чим більше різних технік запобігання злому використовується в металопластикових вікнах, тим вище ймовірність відлякати зловмисника або перешкодити йому. Індустрія напрацювала ряд прийомів, що дозволяють успішно протистояти злому вікон:

  • протизламна фурнітура ефективно перешкоджає розкриттю віконної рами зовні за допомогою запірних відповідних планок, кутових перемикачів і протизламних цапф;
  • ручки з замком НЕ провертаються, будучи замкненими, що заважає відкриттю стулки за допомогою доступу до них;
  • накладки від висвердлювання захищають від відкриття вікна за допомогою видалення ручки;
  • ударостійке армоване скло витримує багаторазові ударні навантаження і тестується за допомогою падіння вантажів;
  • багатошарові скла ефективно протистоять руйнуванню і утворення осколків.

Триплекс: ефективне скло проти злому

Поширеною формою протиударного скла є триплекс. Його використовують для виготовлення ПВХ-вікон, скляних конструкцій і меблів. Триплекс виробляють, склеюючи скляні листи полімерною плівкою під температурою. Потім конструкція полімеризується за допомогою ультрафіолетового випромінювання. Крім протиударних властивостей, таке скло має хороші шумопоглинаючі характеристики і зменшує травматизм.

Знайдіть найближчий салон
Інші види вікон: