Дерев’яні вікна для котеджу

Котедж – це мрія мабуть усіх людей, які втомлюються від швидкого темпу міського життя. Тому сьогодні багато котеджних містечок споруджують біля великих мегаполісів. Вони компактні і мають присадибну ділянку, що забезпечує комфортне проживання біля природи.

Для того, щоб котедж був затишний і комфортний його потрібно правильно облаштувати і оформити. І тут немаловажну роль відіграють вікна. Саме вони дозволять потрапляти денному світлу всередину котеджу та захищатимуть від потрапляння шуму та зберігатимуть тепло всередині. В котеджах відмінним варіантом вікон будуть дерев’яні конструкції. Вони натуральні, екологічні та універсальні у своєму оформленні.

Дерев’яні вікна для котеджу

Вибираємо дерев’яні вікна для котеджу

Котеджі будинки переважно будуть дерев’яними з верандами або зимовими садами. Адже це можливість створити красивий дизайн котеджу і отримати прекрасне місце для проведення відпочинку та часу з друзями. Для таких будинків відмінним варіантом є дерев’яні вікна. Проте, варто замітити, що незалежно від обраних облицювальних матеріалів для фасаду будинку, дерев’яні вікна гармонійно виглядатимуть екстер’єрі будинку.

При виборі дерев’яних вікон для котеджу слід опри ділитися з рамою. Вона може бути виготовлена з сосни, дуба, модрини, червоного дерева. Все залежить від бюджету виділеного на віконні конструкції та ваших вподобань. Значення має і ширина рами. Вона може бути від 68 мм до 93 мм. Для неї діє правило, чим вона грубіша тим краще бути виконувати функції теплозбереження та звукоізоляції. Проте варто пам’ятати, що рама товщиною 93 мм є міцнішою, але і масивнішою та має значно більшу вагу.

Дерев’яні вікна укомплектовують енергозберігаючими склопакетами. Для них можуть використовуватися три шари скла (двохкамерні) та два шари скла (однокамерні). Перший варіант буде забезпечувати кращі теплоізоляційні характеристики вікна та унеможливить утворення конденсату на склі. Як додаткова опція для склопакету використовується інертний газ аргон, який заповнюється пустота між шарами скла та спеціальне металеве напилення з іонів срібла на скло. Завдяки цьому вікно буде володіти максимальними технічними характеристиками та створюватиме затишок та комфорт в котеджі.

Для того, що вікно належно функціонувало необхідна надійна та стійка для інтенсивного користування фурнітура. Ми рекомендуємо купляти дерев’яні вікна, які укомплектовані німецькою фурнітурою Roto. Для неї можна обрати додаткові опції, так як ступеневий нахил, що дозволяє провітрювати приміщення без його переохолодження. Також варто приділити увагу і віконним ручкам. Вони можуть мати різну форму та забарвлення та бути укомплектовані додатковими опціями. Найпоширенішими додатковими можливостями є дитяча безпека. Завдяки їй унеможливлюється відкривання вікна дітьми.

Для оформлення вікна можна використовувати шпроси. Вони створюють цікавий дизайн вікна, та зменшують його візуально, що актуально при конструкціях великих розмірів. також можна використати фьюзинг. Це декоративний елемент, який розміщується на склі. Він створює дуже привабливий вигляд вікна ззовні, а при потраплянні сонячних променів на нього надає приміщенню особливої та цікавої атмосфери.

Дерев’яні вікна для котеджу

Купити дерев’яні вікна для котеджів

Купити дерев’яні вікна можна за різною ціною, з різних порід деревини, з використанням різних типів склопакетів, фурнітури та декору. Звісно при виборі потрібно враховувати розміри віконних отворів, архітектуру котеджу, кліматичну зону тощо. Для того, щоб обрати дерев’яні вікна, які би відмінно виконували б свої функції та приносили вам задоволення, рекомендуємо завітати в салон вікон та дверей «Перфект». Тут ви зможете наочно оглянути зразки віконної продукції та отримати інформацію щодо віконних конструкцій від нашого менеджера. Наші вікна та двері відповідають всім європейським нормам та стандартам. Відповідно обравши нас, як виробника, ви отримаєте якісні, надійні, міцні та довговічні конструкції.

Інші види вікон: