Теплоізоляція дерев'яних вікон

Енергозберігаючі технології в будівництві та ремонті отримали велику популярність. Адже ніхто не бажає оплачувати «захмарні» квитанції за опалення помешкання.  Тому купуючи нові дерев’яні вікна клієнти в першу чергу звертають на теплоізоляційні характеристики конструкцій. Проте для дерев’яних вікон важливі технічні характеристики як рами так і склопакету.

Обираючи вікна для власного помешкання необхідно враховувати шумність району, параметри віконного отвору, кліматичну зону, особливості дизайну будинку тощо. Тому хтось обирає конструкції з покращеними звукоізоляційними властивостями, а хтось нестандартної форми, проте енергозбереження є актуальним для кожного випадку.

Теплоізоляція дерев'яних вікон

Теплоізоляційні характеристики дерев’яних вікон

Дерев’яні вікна виготовляються з євро брусу з використанням різних порід деревини: сосни, дуба, модрини, червоного дерева тощо. Вибір матеріалу залежить від власних вподобань господарів помешкання, стиль оформлення приміщення та розмір бюджету, який виділений на нові конструкції. Проте для показника теплозбереження велику роль відіграє ширина рами. Чим вона грубіша тим кращими технічними характеристиками володітиме вікно. Виготовляються дерев’яні віконні конструкції з рамами шириною від 68 мм до 93 мм.

Показник, який відповідає за теплоізоляційні характеристики вікна є опір теплопередачі. На нього впливає ширина рами вікна, та порода деревини, яка використовувалася для його виготовлення. Для дерев’яних віконних конструкцій показник опору теплопередачі коливається від 0,67 до 0,77 м2 оС/Вт.

При виборі теплоізоляційних конструкцій велику увагу слід приділити склопакету. Адже вони займають більшу половину площі вікна, а значить мають володіти відмінними технічними характеристиками. Для скла також є актуальним показник опору теплопередачі, проте він є набагато нижчим від показника рами. Тому клієнти обирають енергозберігаючі склопакети. Він складається з двох шарів (однокамерний) та трьох шарів (двохкамерний) скла. Розділені шари скла спеціальною дистанційною рамою. Для того, щоб показники теплозбереження були високими, простір між шарами скла заповнюють інертним газом аргоном. Він має гіршу теплопровідність ніж звичайне повітря, а значить в приміщені буде тепліше та комфортніше.

Зовнішнє скло однокамерного або двохкамерного склопакету може мати спеціальне металеве напилення з іонів срібла. Завдяки зменшаться тепловтрати. Коефіцієнт опору теплопередачі склопакетів становить від 0,66 до 1,25 м2 оС/Вт. Енергозберігаючі склопакети можуть бути укомплектовані загартованим, шумозахисним, сонцезахисним склом, а також мати різні орнаменти та малюнки.

Теплоізоляція дерев'яних вікон

Замовити теплоізоляційні дерев’яні вікна

Вікна повинні бути якісними, надійними та міцними, а також володіти відмінними технічними характеристиками. Адже тільки тоді, вони створять комфорт, затишок вдома та зберігатимуть тепло. Завітавши в наш салон «Перфект» у вас буде можливість оцінити зразки віконних конструкцій, які виготовлені з різних порід деревини та з використанням різних типів склопакетів. Наші менеджери нададуть вам вичерпну інформацію про вікна, їх комплектуючі та аксесуари, а також допоможуть обрати найкращий варіант саме для вашого будинку чи квартири.

Наша продукція відповідає європейським нормам та стандартам, що засвідчено відповідними свідоцтвами та сертифікатами. Обираючи наші вікна, ви отримаєте якісні та привабливі конструкції, які будуть радувати вас своєю безпроблемною роботою та красою протягом багатьох років.

Інші види вікон: