Вікна Класу А

Купуючи нові металопластикові вікна, ми прагнемо отримати міцні та надійні конструкції. Ці властивості залежать від якості комплектуючих з яких виготовляється вікнопрофіль, склопакет, фурнітура, ручки. І для максимального задоволення від встановленої віконної конструкції потрібно враховувати все!

На ринку віконних конструкцій представлений широкий вибір вікон: різні виробники, різні країни та різні варіанти комплектуючих. Звісно не всі виробництва виготовляють якісну продукцію. Окрім того, щоб здешевити вікна використовуються дешеві та неякісні профілі, відповідно вікно не може бути міцним, стійким та надійним.

Щоб краще зрозуміти пересічному покупцю якість профільної системи, її поділяють на три класи: клас А, клас В та клас С. Різниця між ними  полягає в ширині пластику, зокрема стінок, що використовується в профілі.

Вікна Класу А

Найвищий клас – Клас А

До Класу А належать профілі, які використовуються для виготовлення елітних вікон. Особливістю таких конструкцій  є стінки профілю, що мають ширину від 2,8 до 3 мм. Даний показник впливає на міцність та довговічність вікна.

Основні переваги вікон з профілю Класу А:

  • щільніше та краще кріплення віконної фурнітури до рами;
  • такі вікна вимагають регулювання дуже рідко;
  • краще функціонування вікна, безпроблемна робота фурнітури;
  • вікно з даного профілю не просідає і не провисає;
  • шви на рамі мають великий наплав, відповідно для таких вікон не характерне утворення тріщин.

Компанія «Перефкт» для виготовлення віконних конструкцій використовує імпортований профіль з Європейського Союзу, зокрема Німеччини. Він відповідає всіх нормам і стандартам енергозбереження та належить до Класу А. Товщина стінок профільної системи взаємопов’язана з показниками тепло- та звукоізоляції конструкції. Даний показник є дуже важливим для вікон в житлові приміщення, де пріоритетним є збереження тепла та не потрапляння шуму та звуків вулиці в середину. Вікна Класу А – це гарантія якісних, довговічних стійких до навантажень, погодних та механічних чинників.

Вікна Класу А

Купити вікна Класу А

Купати віконні конструкції з використанням профілю Класу А ви можете завітавши в салони «Перфект». Тут ви ознайомитеся з технічною документацією та свідоцтвами, що засвідчують якість нашої продукції. А також ви матимете можливість наочно оглянути зразки вікон, які виготовлені з різних типів профілів, забарвлень, з використанням різних склопакетів та декору. А наші менеджери нададуть вам професійну консультацію щодо варіантів вікон, щоб ви вибрали найкращий варіант саме для вашого офісу, будинку чи квартири. Ми впевненні в міцності, надійності та довговічності нашої продукції, тому ми надаємо на вікна до 15 років гарантійного обслуговування!

Знайдіть найближчий салон
Інші види вікон: