0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00


Оф.партнер
  • /
  • /
  • Панорамні ворота

Панорамні ворота

Категория на стадии разработки

Панорамні ворота - модне рішення для відкритого бізнесу

Природне освітлення і відмінний сучасний стиль - всього цього можна досягти, обладнавши приміщення панорамними секційними воротами. Ця конструкція - досить колоритна модна ідея для суворого ринку промисловості. Її незаперечна родзинка - прозорість. Завдяки склінню, огорожа не тільки відкриває погляду все, що відбувається всередині, але і надає ефектної зовнішності будівлі.

Незважаючи на те, що скло вважається досить крихким матеріалом, у випадку з панорамними секційними воротами цей фактор зовсім не важливий. Тому що панелі огорожі виготовляють з міцних профілів з алюмінію, і доповнюють акриловими прозорими вставками. Звідси ми беремо ефект скляних дверей, пошкодити які можна тільки приклавши чимало зусиль. До того ж кожна модель гарантує безпеку для людини. Панелі зіштовхуються так, щоб було неможливо затиснути пальці або травмувати неуважного клієнта.

Дуже важливою характеристикою такої конструкції є також різноманітність видів для прорізів з будь-якими ускладненнями. Є у вас низька перемичка або її немає, висока в приміщенні стеля або звичайна, все це не показник для вдалого монтажу такого огородження. Не менш приємна для бажаючих купити панорамні ворота - ціна. Вона доступна.

Примітно, що дана новомодна конструкція досить популярна в наші дні. Її все частіше встановлюють в автосалонах, магазинах, на станціях технічного обслуговування.

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно