Підвіконня

  • Дерев’яні підвіконня

    Підвіконня з дерева – один із найколоритніших варіантів для функціонального декору вікна  вдома. Це помітний зовні і надійний по структурі елемент всієї віконної конструкції, оцінити переваги якого може кожен.

    Дерев'яні підвіконня

  • Пластикові підвіконня

    Підвіконня з пластика вітчизняного виробництва або з-за кордону – це сучасне рішення в будь-якому будинку або офісі. Багато споживачів вже відмовилися від дерев’яних варіантів на користь саме такої конструкції. Причин для цього більш ніж достатньо.

    Пластикові підвіконня

Підвіконня на вікна: критерії вибору

У кожному будинку повинен бути куточок для мрій. Для багатьох таким місцем є широке підвіконня на балконі або на лоджії. Здавалося б, зовсім звичайна конструкція. Але уявити без неї домашнього затишку майже неможливо. Це і міні-сад, і місце, де можна опертися для спостереження за світом, а іноді навіть зручна місцину для читання. Все залежить від розмірів конструкції і її характеристик.

Продаж різних видів підвіконь – багатообіцяючий сегмент на сучасному ринку. Такі конструкції в останні роки знаходять все нові функціональні особливості. А тому попит на них помітно зростає. Адже якщо раніше конструкцію монтували тільки для захисту будинку від проникнення холоду ззовні, то сьогодні її наділяють набагато більшими можливостями. Її головні переваги:

– Оберігає тепло всередині будинку і не пускає холод ззовні. Саме тому якщо конструкція вже стара, вона може бути місцем витоку тепла і потрібно терміново думати про те, щоб купити підвіконня більш нове і сучасне.

– Збирає конденсат з вікна, якщо такий утворюється.

– Дозволяє розумно використовувати простір в будинку. На конструкцію можна поставити горщики з квітами, на ній можна облаштувати міні бібліотеку, або перетворити майданчик на поличку для улюбленої колекції статуеток.

Різновид підвіконь

У нашому Інтернет-магазині підвіконь є вибір великих або низьких варіантів, класичних або дизайнерських конструкцій. Але варто розуміти, що форма виробу не завжди повинна бути головним критерієм покупки. Звертайте увагу також на матеріал конструкції. Вона може бути виконана з дерева. Тоді ми говоримо про класику, яка не підвладна часу або моді. Якщо у вас в будинку дерев’яні вікна або стилізовані під дерево, такий варіант буде якраз до речі. Тим більше, що такий матеріал і красивий, і повністю безпечний для здоров’я.

Друга можливість – пластикові підвіконня, ціна на які може підійти людині з будь-яким рівнем заробітку. Ці конструкції не тільки міцні і прості в догляді, але й довговічні. Тим більше, що можна підібрати той малюнок пластика, який підійде під стиль вашої кімнати або будинку.

Якщо ви шукаєте, які краще замовити підвіконня для інтер’єру на кухню, подумайте про варіанти з натурального каменю. Такі пропозиції будуть дуже стійкими до будь-яких впливів і майже невразливими до ударів і подряпин. Підібрати гідні товари вам допоможуть в спеціалізованому магазині.

Вибираємо кращі підвіконня для вікон

В умовах сучасного виробництва знайти потрібний варіант буде нескладно. Головне не помилитися в якості і добре обдумати всі «плюси» і «мінуси» кожного типу пропозиції. Також слід враховувати фактор грошових витрат. Підвіконня на вікна вітчизняного виробництва нічим не поступаються пропозиціям іноземних компаній. Хіба що вартість українських товарів набагато приємніша і ближча до нашого гаманця. Не завжди варто переплачувати тільки за ймення бренду з-за кордону, коли перед вами свій гідний товар. Також не упускайте можливості порадитися з фахівцем в даному питанні. Професіонал підкаже, що і як краще підібрати. Адже якщо вас не задовольняє велика ширина виробу, можлива заміна на вузькі красиві підвіконня на замовлення. Або якщо раптом ви мрієте про напівкруглий варіант, його теж можна пошукати серед ексклюзивних пропозицій. Важливо точно знати, чого ви бажаєте, а можливість придбати таку конструкцію ми вам обов’язково надамо.