0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00


Оф.партнер
  • /
  • /
  • /
  • Дерев'яні підвіконня

Дерев'яні підвіконня

Дерев'яні підвіконня завжди в моді

Підвіконня з дерева - один із найколоритніших варіантів для функціонального декору вікна  вдома. Це помітний зовні і надійний по структурі елемент всієї віконної конструкції, оцінити переваги якого може кожен.

Головними «плюсами» такого типу конструкції можна назвати екологічність, і привабливу зовнішність. Такі вироби не поступаються за міцністю пластику, але при цьому виглядають більш солідно і красиво. Ціна на дерев'яні підвіконня в Україні дозволяє підібрати для свого сімейного вогнища ідеальну конструкцію з природним малюнком деревини, завжди ексклюзивним і неповторним. До того ж вам не треба думати про можливий шкідливий вплив деревини на здоров'я мами, чоловіка чи навіть маленьких дітей. Цей натуральний матеріал ніколи нікому не зашкодить.

Ще одна незаперечна перевага конструкції - доступність догляду. Матеріал не виділяє ніяких неприємних запахів, він легко витирається і миється, і завжди виглядає ефектно за рахунок природних фарб.

Ви можете купити дерев'яне підвіконня в інтернет-магазині або отримати його на замовлення. Завдяки талантам сучасних виробників, у продажу доступні моделі будь-якої товщини і навіть будь-якої конфігурації. А тому ви легко доповните свій інтер'єр тим елементом, який гармонійно завершить дизайнерську ідею. Світлі і темні відтінки, контрастні або м'які малюнки - ви обов'язково знайдете те, що шукаєте.

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно