Скляні перегородки

Скляна перегородка: нове слово в сучасному дизайні

Завдяки сучасним технологіям навіть найменші квартири або найбільші робочі кабінети можна розділяти і перетворювати так, як того хочеться. Правильне зонування простору дозволяє створити в приміщенні максимально комфортні умови для роботи або відпочинку. І для цього останнім часом все частіше вибирають перегородки зі скла. Вони економлять простір, дозволяють візуально збільшити площу і при цьому відмінно виконують функцію зонування приміщення.

Скляна перегородка

Скляні перегородки для дому

Якщо ви вирішили змінити настрій свого будинку або квартири, вам повинна сподобатися ідея використання скляних міжкімнатних перегородок. Такі конструкції дозволяють не тільки розділити приміщення на бажані зони, але і залишити його досить світлим. Завдяки напівпрозорому матеріалу полотен будинок буде наповнений природним світлом, а тому ніщо не буде сковувати або викликати дискомфорту. Скляні перегородки для дому, для кімнати виготовляють з матового, прозорого, фактурного загартованого полотна, а також із стемаліту або вітражного, тонованого матеріалу. Щобільше, існує навіть можливість придбати смарт-полотно, яке буде змінювати колір залежно від умов середовища. Це цікаве і дуже незвичайне рішення. Вартість міжкімнатних скляних перегородок досить висока. Але слід розуміти, що такі конструкції повинні не тільки зонувати і декорувати приміщення, а й відповідати всім вимогам до безпеки і довговічності. А тому економія в даному питанні – невиправданий ризик.

Скляна перегородка

Скляні офісні перегородки

Ще один різновид конструкції, призначеної для робочого простору. Дуже часто офісні приміщення дуже великі. Тоді як кожному співробітнику необхідне своє затишне містечко для комфортного виконання обов’язків. У таких випадках використовують скляні офісні перегородки, каталог яких ви можете знайти на нашому сайті. Ці конструкції дуже міцні і дозволяють доповнити робочу атмосферу своїм настроєм. Полотна з малюнками або тоновані, кольорові або дзеркальні – такі варіанти доступні у продажу і користуються попитом. Тим більше що зонування робочої кімнати конструкціями, які пропускають світло і не пропускають звуку дозволяє створити максимально комфортні умови для високої продуктивності праці.

Ще одна сфера, де використовується скляна перегородка – інтер’єрні рішення для торгових центрів. Напівпрозорі або декоровані полотна відмінно підкреслюють головні творчі задуми проектантів і дизайнерів, дозволяючи забезпечити і функціональність різних зон, і їх зовнішню естетику.

Купити скляні перегородки в Україні недорого можна декількома способами. Але найзручніший з них – співпраця з нашою компанією. Головним аргументом на користь такого рішення стане якість продукції, яка обіцяє служити довго і без проблем. Ще один “плюс” – ціна на скляні перегородки в інтернет-магазині. Вона буде традиційно нижчою, оскільки онлайн-покупки завжди обіцяють економію коштів. Що більше, ви можете в будь-який момент звернутися за консультацією, навіть не покидаючи свого будинку. Професійні менеджери, які добре знають профільну продукцію, дадуть вам відповіді на всі запитання і допоможуть зробити правильний вибір. Зверніться до нас і оцініть всі переваги зручної покупки на власному досвіді.

Інші види вікон: