Розпашні вікна з дерева

Для оформлення віконних отворів в будинку чи в квартирі використовують різні типи конструкцій. Адже в кожному окремому випадку вони повинні виконувати різні функції та завдання та створювати певне інтер’єрне  доповнення. Серед різновидів віконних конструкцій виділяють розпашні вікна. Цей тип був дуже поширений в старих будинках ще в минулих століттях, і сьогодні він знову завойовує прихильність у господарів помешкань

Розпашні вікна складаються з двох відкриваючих стулок. А особливістю є те, що при відкриванні одночасно двох частин немає жодної перегородки. Це можливе завдяки використанню штульпу. В розпашних вікнах одна стулка відкривається незалежно, а друга при потребі (для неї використовуються спеціальні фіксатори до рами вікна).

Розпашні вікна з дерева

Розпашні вікна з дерева: які вибрати 

Розпашні вікна найчастіше обирають для приватних будинків. Адже це дуже зручно, красиво та завдяки їм створюється особливий екстер’єр будинку та інтер’єр кімнат. Для таких віконних конструкції можна обрати різні породи деревини, які будуть вам довподоби, матимуть приємну текстуру та відповідатимуть вашому виділеному бюджету. Так для вікон можна обрати сосну, яка є доступна по вартості і володіє високими технічними показниками, модрину, яка має красиву текстуру, є природним антибактеріальним бар’єром та має приємні відтінки деревини, дуб, який зарекомендував себе як міцна деревина, з благородною текстурою та з відмінними технічними характеристиками, або ж червоного дерева (марентій), що буде свідчити про відповідний статус власників та надасть рамам благородного вигляду.

Розпашні вікна укомплектовуються фурнітурою, яка немає відмінностей від тої, що використовують у звичайних конструкціях. Ми використовуємо лише надійні, якісні механізми німецького виробництва Roto. Адже саме від неї залежить правильність функціонування вікна, його довговічність та надійність. Для розпашних вікон використовується одна віконна ручка, яка кріпиться на активну стулку. Ручка може бути укомплектована різними додатковими опціями, наприклад замок чи «дитяча безпека».

Для оформлення розпашних вікон використовуються різні варіанти оформлення та декоративні елементи. Так, для рами конструкції можна обрати різні варіанти забарвлення, які підкреслять природну текстуру деревини, або ж колір, який надасть однотонного забарвлення.

Для високих показників теплозбереження та звукоізоляції обирають якісний склопакет. Він може бути однокамерний (складатися з двох шарів скла), або двохкамерний (складатися з трьох шарів скла). Вибір залежить від кліматичної зони, пріоритетність теплозбереження або власних вподобань. Для склопакетів можна використовувати різні типи скла, такі як: тоноване, вітражне, загартоване, дзеркальне, сонцезахисне тощо. А для максимальних показників теплоізоляції використовують спеціальне металеве напилення з іонів срібла на поверхню скла. Окрім того, пустоти між шарами скла заповнюють інертний газом аргоном, адже він має гіршу теплопровідність від звичайного повітря.

Для створення непевершеного дизайну розпашних деревяних вікон використовують і дизайнерські прийоми. Так на вікна можна виставити шпроси, які кріпляться в середині склопакету або ззовні, з різних матеріалів, ширини та забарвлення. Також викоритсоують фьюзинг. Його оформляють в певній формі (квітки, геометричної фігури), але краї його будуть заламувати сонячні промені, що сторить особливу атмосферу в приміщені та загадковий вигляд ззовні.

Розпашні вікна з дерева

Купити розпашні вікна з дерева

Сучасні технології дозволяють виготовляти вікна різної конструкції, розмірів та форми, а також з різними типами відкривання. Розпашні вікна з дерева – це відмінний варіант для приватних будинків, балконів та лоджій. Вони дозволяють відкривати стулки без перегородок, що дуже зручно і красиво. То, якщо ваш вибір припав саме до таких конструкції, то завітайте в наш салон «Перфект».

В салоні представлені вікна з різними типами відкривання, матеріалів, варіант оформлення та забарвлення. Серед представлених макетів віконних конструкціє є і розпашні. Відповідно ви зможете наочно оглянути принцип відкривання вікна, переконатися в зручності та привабливості такого типу вікна. А наш менеджер надасть багато корисної та цікавої інформації щодо вікон та дверей та допоможе підібрати вікна, які максимально задовольнять ваші потреби та будуть враховувати особливості планування та архітектури будинку.

Інші види вікон: