Дерев'яні вікна і вентиляція

Вентиляція є дуже важливим фактором для кожного будинку та квартири. Адже повітрообмін відіграє велику роль у сприятливому мікрокліматі приміщення та самопочутті домочадців. Вентиляція є важливим показником якості проживання: добре провітрювання зменшить ризик виникнення простуд, а також унеможливить утворення сирості, грибків та цвілі.

Обираючи дерево для виготовлення віконних конструкцій, ви отримуєте натуральні, екологічні та безпечні для здоров’я вікна. І даний матеріал має перевагу над, наприклад металопластиком, адже деревина «дихає». Ця властивість пов’язана з фізичними характеристиками деревини. Дерев’яні віконні рами здійснюють повітрообмін через свої пори, тому в приміщені з таким конструкціями повітря буде приємніше та свіжіше, навіть якщо вікна не відчинятимуться.

Дерев'яні вікна і вентиляція

Особливості провітрювання дерев’яних вікон

Підтримувати в своїй квартирі чи в будинку приємний мікроклімат, забезпечувати свіже повітря та повітрообмін допоможуть дерев’яні вікна. В таких конструкція провітрювання здійснюється «автономно». Через пори деревини. з якої виготовляються рами, протягом 24 годин в помешкання надходить приблизно 1 метр кубічний свіжого повітря. Це буде відбуватися, навіть якщо конструкція пройшла обробку проти грибків, фарбування, лакування тощо. Винятком є лише покриття рами емаллю.

Для вікон обирають різні породи деревини: сосна, дуб, модрина, червоне дерево, модрина тощо. Кожне дерево має свої технічні властивості, щільність та твердість. Для здатності деревини здійснювати повітрообмін відіграє важливу роль обрана порода: чим вона твердіша, ти гірший показник пропускання повітря в приміщення. Наприклад вікна з дубу мають гіршу властивість повітрообміну ніж модрина, але кращу ніж клеєний євробрус.

Провітрювання приміщення потрібно здійснювати не лише через пори деревини, але з допомогою відкривання вікон. Для цього їх укомплектовують фурнітурою з опціями відкривання та відкидання. Для хорошого самопочуття, мікроклімату необхідно відкривати вікна мінімум на 3-5 хвилин, або відкидати стулку на 20-30 хвилин.

Сучасні технології удосконалили процес вентиляції. Так для віконної фурнітури можна вибрати додаткову опцію ступеневе відкидання. Завдяки цьому ви зможете регулювати рівень вентиляції, а відповідно унеможливите переохолодження приміщення. Тому вибір віконної фурнітури для вікон є дуже важливим. Вони повинна бути міцною, надійною та стійкою до інтенсивного користування, а також витримувати вагу віконної стулки.

Вікна, які володіють доброю вентиляцією, не лише покращать атмосферу в будинку чи в квартирі, але захистять від утворення конденсату на склі, цвілі, підвищеної вологості та грибків.

Дерев'яні вікна і вентиляція

Замовити дерев’яні вікна з  провітрюванням  

В салоні «Перфект» представлений широкий асортимент віконної продукції. Тут наявні зразки вікон, які виготовлені з різних порід деревини, з використанням різних типів склопакетів, у різних варіантах оформлення тощо. Завітавши в наш салон, ви не лише наочно оглянете віконні конструкції, але і отримаєте поради та цінну інформацію від нашого менеджера. Він допоможе вам обрати ті вікна, які відповідатимуть вашим вподобанням, гармоніюватимуть з інтер’єром приміщення та екстер’єром будинку, а також виконуватимуть всі належні функції та призначення.

Інші види вікон: