Шпроси для вікон та дверей

Шпроси – ідеальний варіант для тих, хто любить індивідуальність!

Декорування вікна – шпроси

Якщо Ви бажаєте зробити вікна оригінальними, то для цього не обов’язково встановлювати їх незвичної геометричної форми. Для отримання цікавого дизайну вікна Вам допоможуть шпроси. Їх використання надасть стильності та вишуканості фасаду будинку та демонструватиме Вашу індивідуальність.

Найчастіше їх використовують коли віконний отвір є доволі великий і необхідно розбити навантаження на склопакет – конструктивні шпроси, проте є і декоративні, які використовують для різних розмірів вікон, для їх красивого вигляду.

Вибір даних декоративних елементів залежить від Ваших вподобань, естетичності та функціональності.

Конструктивні шпроси

Конструктивні (імпостні) шпроси є частиною віконної рами, що розділяють вікно на декілька частин. Завдяки цьому створюється міцність конструкції, особливо це важливо для великих вікон. Вони виготовляються з металопластику або алюмінію.

Віденські (накладні) шпроси

Накладні шпроси виглядають як конструктивні, але виконують лише декоративну роль. Їх виготовлять з металопластику або з алюмінію. Кріпляться вони до склопакету з двох сторін. Приклеюють дані шпроси двосторонньою стрічкою або м’яким силіконом, що є стійким до зовнішніх чинників.

Можлива ширина – 50 мм.

Міжскляні шпроси

Міжскляні шпроси встановлюються в середині склопакету в спеціальний отвір дистанційної рамки. Їх виготовляють з алюмінію та забарвлюють у тон вікон. Міжскляні шпроси на вікнах виглядають дуже привабливо та надають конструкції багатий вигляд.

Пластини кріпляться спеціальним хрестоподібним з’єднувачем. Якщо вибрати шпрос найтонший (8 мм), то його можна вигнути дугою чи колом та створити цікавий візерунок.

Можлива ширина – 8 мм, 18 мм, 26 мм.

Колірна гама

Декоративним міжскляним шпросам можна надати забарвлення, яке буде гармоніювати з кольором віконної рами. Це можуть бути поліровані чи матові чорні, білі, або ж під колір дерева, золоті, тощо.

Полірований чорний
Матовий чорний
Полірований білий
Матовий білий
Alumatt
Бежевий
Дуб
Горіх
Frassino
Червоне дерево

Варіанти розміщення шпросів

Надати оригінальності вікну зможуть тонкі шпроси на металопластиковому вікні, які не будуть перешкоджати потраплянню сонячного світла в середину приміщення. Вони ідеально підійдуть для класичного стилю. Для вінтажного стилю підійдуть золотисті. А для віденського стилю – напівкругла арка з шпросами, що буде нагадувати вікно храму.

Дуже часто шпроси використовують в декоруванні вікон ресторанів та кафе.

Переваги сервісу компанії "Вікна PERFECT"

Доставка точно в термін (Just in Time)

Ми доставляємо замовлення у домовлений термін і час з точністю до 30 хвилин. Наша система логістики відпрацьована бездоганно.

Ми на зв'язку щодня з 09:00 до 18:00

Ми доставляємо замовлення у домовлений термін і час з точністю до 30 хвилин. Наша система логістики відпрацьована бездоганно.

Виготовлення від 5 робочих днів

Навіть у сезон більшість комплектуючих ми зберігаємо на складі. Це означає, що ми зможемо виготовити Ваші вікна в найкоротший термін.

Повна гарантія протягом 15 років

На всю продукцію PERFECT розповсюджується повна гарантія 15 років. Після монтажу кожен замовник отримує гарантійний талон захищений голограмою.