Скло

Вибір скла: від функціональності до красивого дизайну!

Скло для віконних та дверних конструкцій

Для склопакетів використовуються різні скла, які володіють певними властивостями. Все залежить від клімату в регіоні, в якому Ви проживаєте, від вибору системи Perfect та власних пріоритетів. Це може бути скло – поглинаюче, рефлекційне, акустичне або ж «триплекс».

Поглинаюче скло

Поглинаюче скло використовують для склопакетів, щоб захистити приміщення від перегріву та вигорання. Найчастіше встановлюють для вікон, які виходять на сонячну (південну) сторону. Ця функція виконується за рахунок поглинання частини сонячної енергії склом. Воно виготовляється з флоат-скла, пофарбованого в масі. Даному склу можна надати забарвлення. В залежності від товщини і кольору, коефіцієнт пропускання світла становить від 32 до 72%.

Рефлекційне скло

Рефлекційне скло (скло селект) відбиває сонячні промені. Завдяки цьому приміщення в літню пору не перегрівається. А також взимку воно не пропускає тепло на ззовні. Воно володіє цими властивостями в зв’язку з нанесенням на нього спеціального покриття з оксиду металу. Окрім того, дане скло володіє особливостями завдяки яким, інтер’єр квартири стає практично невидимий ззовні. Також воно може мати забарвлення.

Акустичне скло

Акустичне скло володіє підвищеними шумопоглинаючими властивостями. Це відбувається завдяки використанню в склопакеті скла різної товщини – 4 мм та 6 мм. У результаті цього, кожне скло поглинає звуки та шум різних частот. Коефіцієнт шумоізоляції при використанні такого скла збільшується на 30%.

Скло «триплекс»

Скло «триплекс» складається з декількох шарів скла, які з’єднуються між собою за допомогою прозорої плівки. Особливістю його є, те що при руйнуванні воно не розлітається, а лише тріскає та залишається на еластичній плівці. Використання даного скла є хорошим варіант для вікон в приміщеннях в яких перебувають діти. Товщина даного скла може бути від 6 мм до 40 мм.

Візерунки та забарвлення скла

Скло може бути не лише прозорим і гладеньким, а й мати забарвлення та бути рельєфним. Все залежить від дизайну вікна, інтер’єру приміщенні та власних вподобань.

Сатин
Стопсол бронза
Басак бронза
Дельта бронза золота жилка
Далі безбарвне
Дельта матова золота жила
Кризет
Сатин бронза
Дельта біла
Басак
Дельта бронза
Тон бронза

Переваги сервісу компанії "Вікна PERFECT"

Доставка точно в термін (Just in Time)

Ми доставляємо замовлення у домовлений термін і час з точністю до 30 хвилин. Наша система логістики відпрацьована бездоганно.

Ми на зв'язку щодня з 09:00 до 18:00

Ми доставляємо замовлення у домовлений термін і час з точністю до 30 хвилин. Наша система логістики відпрацьована бездоганно.

Виготовлення від 5 робочих днів

Навіть у сезон більшість комплектуючих ми зберігаємо на складі. Це означає, що ми зможемо виготовити Ваші вікна в найкоротший термін.

Повна гарантія протягом 15 років

На всю продукцію PERFECT розповсюджується повна гарантія 15 років. Після монтажу кожен замовник отримує гарантійний талон захищений голограмою.