0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00


Оф.партнер
 • /
 • /
 • /
 • Скло

Скло

Вибір скла: від функціональності до красивого дизайну!

Скло для віконних та дверних конструкцій

Для склопакетів використовуються різні скла, які володіють певними властивостями. Все залежить від клімату в регіоні, в якому Ви проживаєте, від вибору системи Perfect та власних пріоритетів. Це може бути скло – поглинаюче, рефлекційне, акустичне або ж «триплекс».

Поглинаюче скло

Поглинаюче скло використовують для склопакетів, щоб захистити приміщення від перегріву та вигорання. Найчастіше встановлюють для вікон, які виходять на сонячну (південну) сторону. Ця функція виконується за рахунок поглинання частини сонячної енергії склом. Воно виготовляється з флоат-скла, пофарбованого в масі. Даному склу можна надати забарвлення. В залежності від товщини і кольору, коефіцієнт пропускання світла становить від 32 до 72%.

Рефлекційне скло

Рефлекційне скло (скло селект) відбиває сонячні промені. Завдяки цьому приміщення в літню пору не перегрівається. А також взимку воно не пропускає тепло на ззовні. Воно володіє цими властивостями в зв’язку з нанесенням на нього спеціального покриття з оксиду металу. Окрім того, дане скло володіє особливостями завдяки яким, інтер’єр квартири стає практично невидимий ззовні. Також воно може мати забарвлення.

Акустичне скло

Акустичне скло володіє підвищеними шумопоглинаючими властивостями. Це відбувається завдяки використанню в склопакеті скла різної товщини – 4 мм та 6 мм. У результаті цього, кожне скло поглинає звуки та шум різних частот. Коефіцієнт шумоізоляції при використанні такого скла збільшується на 30%.

Скло «триплекс»

Скло «триплекс» складається з декількох шарів скла, які з’єднуються між собою за допомогою прозорої плівки. Особливістю його є, те що при руйнуванні воно не розлітається, а лише тріскає та залишається на еластичній плівці. Використання даного скла є хорошим варіант для вікон в приміщеннях в яких перебувають діти. Товщина даного скла може бути від 6 мм до 40 мм.

Візерунки та забарвлення скла

Скло може бути не лише прозорим і гладеньким, а й мати забарвлення та бути рельєфним. Все залежить від дизайну вікна, інтер’єру приміщенні та власних вподобань.

Сатин
Стопсол бронза
Басак бронза
Дельта бронза золота жилка
Далі безбарвне
Дельта матова золота жила
Кризет
Сатин бронза
Дельта біла
Басак
Дельта бронза
Тон бронза

Особливості ваших вікон
Відгуки
 • Пані Оксана - с. Байківці
  PERFECT 6 Tytanium
  З новими вікнами будинок виглядає набагато краще. Стало і тепліше, і тихіше, а у нас поблизу активний дорожній рух. Жодних недоліків не помітила, хоча користуюся весь час. Дуже сподобалися вікна Перфект, раджу всім хто має можливість і планує ставити вікна. Будете задоволені не на 99%, а на 100%!
 • Пан Роман - с. Петрики
  PERFECT 5 Energy
  Бачив, напевно, чи не усі варіанти, що є на ринку; довго порівнював та однокласниця порадила і, виявилося, недарма. Вікна об’ємні, приємні на вигляд і дотик, відкриваються не просто вбік і вверх, а й відкидаються ступенево – такі мало де є! Щодо сервісу, то сам здивований, виникли деякі питання – бригада приїхала за три години (якось занадто швидко). В будинку затишно, тихо , ні протягу ні шуму (хоча і склопакет однокамерний), справді задоволений вікнами!
 • Пані Оксана - м. Кременець
  PERFECT 6 Tytanium
  Замовила вікна минулого року в Кременці, менеджери салону добре знають свою справу, ризикнула і не прогадала. В порівнянні зі старими дерев’яними, в будинку стало набагато світліше – відкрився чудовий краєвид і візуально збільшилася кімната, до самого вечора не вмикаємо ламп, а отже економимо електроенергію. Раніше в морозні дні при максимальному опаленні в будинку було не більше 15 °С, а цього року перезимували при 23 °С і більше, доводилося навіть провітрювати! Дуже задоволена вікнами, надійними ручками, рекомендую знайомим і родичам, а дочка вже й собі замовила Perfect!

Переваги сервісу
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно