Балконні системи ALT100

ALT100 – серія популярних алюмінієвих профілів, з яких роблять рами для скління балконів. Монтаж таких конструкцій дозволяє не тільки захистити балкони та лоджії від негоди і проникнення пилу, а й робить новостворюване «приміщення» затишнішим та комфортнішим, покращує шумо- та теплоізоляцію всієї квартири.

Система є універсальною, так як з неї можна вибудовувати різні конструкції: відкидні, розсувні, глухі. З окремих рам формуються блоки всякої величини та форми. Їх число залежить від площі, висоти та інших параметрів майбутнього скління. Розміри окремих рам та стулок визначаються в залежності від кліматичних умов конкретного регіону. Основою для розрахунків є СНиП 2.01.07-85 (розділ «Нормативи і навантаження») та СНиП 2.3.06-85, в яких мова йде про алюмінієві конструкції.

Балконні системи

Системи балконного скління серії ALT100

Для виготовлення-пресування профілів серії ALT100 використовують виключно первинний алюміній. Додатково готовий продукт обробляють поліефірними порошковими фарбами. Це надає виробам довершеного вигляду і робить їх довговічними та стійкими до несприятливого впливу погодних умов.

Балконні системи

Призначення та застосування

Завдяки універсальності ALT100, з пропонованих профілів можна проектувати і виготовляти блоки для балконів і лоджій будинків, споруджених в будь-якому архітектурному стилі.

Готова система не заважає ремонтувати чи реконструювати існуючу споруду та починати будівництво нової.

Система ALT100 – це ряд профілів, призначених для проектування та виготовлення конструкцій з нерухомими, відкидними та розсувними частинами.

Відмінні особливості розсувних блоків:

 • не зменшують загальної площі балконів;
 • при склінні вузького балкона чи лоджії дозволяється використовувати стулки будь-якої ширини;
 • велику конструкцію можна «розділити» імпостами;
 • догляд за балконом зручний та не вимагає додаткових заходів безпеки;
 • кількість стулок може бути будь-якою – це залежить від розмірів балкона та вимог покупця;
 • висота стулок є варіативною і, за бажанням, її можна регулювати;
 • використання фетрових ущільнювачів. Вони забезпечують тихе відкривання/закривання стулок та їх безшумність у нерухомому положенні;
 • для виготовлення стулок використовують економічний профіль, ширина видимої частини якого дорівнює 38 мм;
 • для рам беруть профілі з двома або трьома смугами. Їх ширина складає, відповідно, 60 і 90 мм.

Особливості конструкцій з відкидними елементами:

 • В рами встановлюють скло товщиною в 4-6 мм або склопакети, товщина яких складає 18 мм;
 • вікно/вікна можна ділити імпостами;
 • завдяки посиленим профілям, які є в переліку ALT100, можна виготовляти не тільки віконні, а й дверні блоки;
 • двері комплектують високими та низькими порогами;
 • для виробництва рам пропонуються профілі двох видів: з шириною в 40 і 60 мм.

Балконні системи

Поріг в дверній конструкції балконних систем ALT100

Ознаки глухих конструкцій:

 • для заповнення беруть скло товщиною від 4 до 6 мм та склопакети, товщиною в 18 мм;
 • в залежності від параметрів блоку (і за бажанням покупця) вікна ділять імпостами;
 • незначна ширина видимої частини профілів – вона не перевищує 40 мм;
 • для виготовлення балконних конструкцій будь-якої складності і розмірів потрібна дуже мала кількість профілів;
 • рами виготовляють з 40- або 60-міліметрових (за шириною) профілів.

Розсувна конструкція

Розсувна конструкція

Розпашна конструкція

Розпашна конструкція

Глуха конструкція

Глуха конструкція

Основні переваги алюмінієвої системи для скління балконів Alt100

Ефективний дренаж

Нижня рама розсувних частин балконного скління має невеликий нахил, оснащена спеціальними отворами і заглушками. Завдяки такій системі дренажу виключається випадкове проникнення води та забезпечується повноцінне водовідведення.

Вибір варіанту скління

В нерухому, розсувну та відкидну частини балконних конструкцій монтується скло товщиною від 4 до 6 мм. Вибір можливий завдяки використанню різних за розмірами штапиків та ущільнювача EPDM.

Легкість виготовлення блоків

Частина торцевого притвору має вигляд «ластівчиного хвоста». Тому використовувані деталі не потребують додаткової обробки. Наприклад, протилежна замковому язичкові планка легко монтується і регулюється без фрезерування. Профіль відкидної рами просто замикається в стулку і не зачіпає монтажні деталі.

Простота збірки та монтажу

Балконні системи легко збираються і швидко монтуються. Це пояснюється мінімальною кількістю комплектуючих та простотою обробки деталей – робота не вимагає застосування високотехнологічного обладнання (фрезерування потрібне тільки під час монтажу замка). Профілі рам і стулок у розсувних частинах мають виключно прямий кут (90°). Для фіксації деталей використовують саморізні гвинти.

При нарізанні профілів для нерухомих рам та відкидних стулок орієнтуються на кут у 45°. З’єднують їх заставними кутиками з алюмінієвих сплавів. Необхідні пази і отвори роблять пресами, використовуючи для проведення операцій спеціальні матриці.

Зручність експлуатації та високий рівень безпеки

Завдяки використанню спеціального ущільнювача, на балкон або лоджію не проникає холод, пил, та не деренчать від вітру стулки. Під час ремонту та прибирання стулки знімають, а затим легко монтують на те саме місце.

Незважаючи на легкість знімання, балкон та квартира не стануть простою здобиччю для крадіїв, так як переміщення стулок вгору «контролюється» обмежувачами. Вони ж виключають можливість аварій балконних блоків під дією сильних поривів вітру.

Розсувна конструкція

Обладнання для обробки профілів

Профілі серії ALT100 прості в обробці і не потребують дорогого високотехнологічного обладнання. Зазвичай використовують преси з матрицями. Такі самі, якими обробляють профілі серії Provedal – обов’язкова лише заміна фіксаторів у матрицях.

Інші види вікон: