Кольорові дерев'яні вікна

Вікна з дерева будуть відмінним варіантом для квартир і приватних будинків, для офісів, дач та господарських будівель. Сучасні технології дозволяють їх виготовити з високими технічними властивостями: теплозбереження та звукоізоляція. Своєю екологічністю, натуральністю та елегантністю дерев’яні віконні конструкції підкорили багатьох господарів помешкань.

Проте вікно окрім забезпечення денним світлом приміщення, звукоізоляцією та теплоізоляцією повинні і відповідати дизайнерським рішенням. Адже звичайні вікна виглядають нудно і нецікаво. Багато клієнтів замовляють вікна великих розмірів, незвичайної форми, а також з різним варіантом забарвлення. Для того щоб фасад будівлі виглядав неперевершено, а вікно були натуральними та дерев’яними, для них використовують однотонні кольори на будь-який смак господарів.

Кольорові дерев'яні вікна

Кольорові дерев’яні вікна: створюємо привабливий екстер’єр

В архітектурі будинків втілюють неймовірні дизайнерські рішення. І немало важливу роль в таких проектах відводиться віконним конструкціям. Арочні, круглі, овальні, трапеціями – це лише незначний перелік форм вікон, які встановлюють в сучасних квартирах та будинках. Завдяки такі формі вони виглядають ефектно та індивідуально. Але для таких дерев’яних конструкцій обирають і відповідне забарвлення, щоб весь екстер’єр будинку та інтер’єр приміщення виглядав гармонійно та органічно.

Для надання рамам вікна певного забарвлення використовують тонування за допомогою лаків певних кольорів. Цей варіант зміни кольору дозволяє надати деревині певного відтінку, проте особливістю є те, що текстура самого дерева стає чіткішою. Цей варіант є дуже поширеним, оскільки, наприклад, вікна із сосни є доволі світлі, а для того щоб надати їм багатшого вигляду використовують тонування темним кольором лаку.

Також для зміни кольору конструкцій використовують і фарби. Покривши ними рами ви не буде замічати текстури та фактури деревини, але цей метод має позитивний вплив на саму деревину. Так фарбове покриття надасть вікнам більшої стійкості до перепадів температури, опадів та вологості. Фарбування продовжить вік служби віконних конструкцій. А обравши колір на будь-який смак ви зможете створити неперевершений дизайн віконних отворів. Варіант фарбування дерев’яних вікон використовують консерватори, які привикли, що рами повинні бути білими і світлими.

Тож кольорові дерев’яні вікна обирають клієнти, які бажають створити цікавий і гармонійний вигляд помешкання, а також ті, які керуються власними вподобаннями. Проте слід пам’ятати, що обране покриття, лак чи фарбу, не є вічними, а значить його час від часу необхідно буде поновлювати. Проте такий варіант декорування рам вікна допоможе їх зробити довговічнішими та стійкішими до дії зовнішніх факторів та погодних чинників.

Кольорові дерев'яні вікна

Замовити кольорові дерев’яні вікна 

Бажання клієнта для нас закон. А тому обравши у нас дерев’яні вікна для свого помешкання ми надамо їм будь-яке забарвлення на ваш смак. Для покриття ми використовуємо лише якісні фарби та лаки, які будуть стійкими до дії ультрафіолетового проміння сонця, опадів, вологості тощо.

Завітавши в наш салон «Перфект» ви зможете наочно оглянути рами дерев’яних вікон, які виготовлені з різних порід деревини, в різних варіантах забарвлення. А наші менеджери допоможуть вам вибрати вікна та варіант їх оформлення, які максимально будуть враховувати віконні отвори вашого помешкання та будуть вам до вподоби.

Знайдіть найближчий салон
Інші види вікон: