0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00


Оф.партнер
 • /
 • /
 • /
 • Perfect Wood Optima 68

Perfect Wood Optima 68 Гарантія 15 років

A++ клас енергозбереження

Дерев'яні вікна монтажною глибиною 68 мм.

Технічні характеристики системи дерев'яних вікон PERFECT Optima 68:

Повітренепроникність
Клас 4
Водонепроникність
Клас 8A
Опір вітровим навантаженням
Клас C4
Зносостійкість фурнітури
350 000 циклів
Теплоізоляція (вікно, розміром 1,23 м x 1,48 м)
Uw (Вт/м2K) - 1,4
Звукоізоляція
Rw=32 (-1;-5) дБ
Світлопроникність
80%
Опроміненість при сонячному освітленні
61%

Конструкція

Вікно з однією рамою, товщиною 68 мм., виготовленою з багатошарового брусу сосни, дубу, модрини чи меранті.

Доступні стилі

Вікна з дерева гармонійно доповнять будь-який інтер'єр, а екстер'єр будівлі зроблять неповторним.

Доступні декілька стилів виконання: Softline, Clasik, Retro.

Матеріал рами та стулок

Добірна деревина з відповідним вмістом вологи, шари склеєно водостійким клеєм (класу D4), висока стійкість до перепадів температур та відмінні механічні характеристики.

Обробка

Чотиришарова система: імпрегнація здійснюється як окремий процес, три шари фарби наносяться методом безповітряного розпилення з використанням екологічно чистих водостійких фарб фірми «SIGMA», як прозорих, так і непрозорих.

Колір

Прозорий (для демонстрації природної структури деревини) чи непрозорий за шкалою кольорів RAL.

Склопакет

Однокамерний склопакет, товщиною 24 мм., низькоемісійне скло та заповнена аргоном порожнина (теплоізоляція Ug < 1,0 Вт/м2K, звукоізоляція Rw = 31 ((-2;-5) дБ); можливість встановлення безпечного скла, скла, захищеного від проникнення (класу P2 чи P4), декоративного скла та ін.

Фурнітура

Периферійна фурнітура Roto NT з удосконаленим антикорозійним захистом та двома засувами, запобіжним пристроєм та функцією мікропровітрювання. Видається можливим встановити додаткові елементи, зокрема: замикаючі важелі з тримачем, що регулюються, для фіксації вікна у відкидному та відкритому положенні, ручки Secustik® та ручки із ключем, фурнітура Designo з прихованими петлями, безпечна фурнітура для дитячих кімнат, яка передбачає відкидання вікна перед його відкриттям, та фурнітура із захистом від проникнення класу WK1 чи WK2.

Водозлив та накладка

Водозлив та алюмінієва накладка захищають стулку від дощу, мають надійну конструкцію, стійку до корозії та механічних пошкоджень; доступними кольорами лаку для водозливу та накладки є білий, коричневий, оливковий, золотий та будь-який інший з палітри кольорів RAL; виконання накладки в стилі Retro – недоступне.

Імпост

Вбудований, приклеєний (додатковим варіантом є імпост Vienna – зі встановленими шурупами, що імітують природний поділ), декоративний чи внутрішній.

Додаткові віконні аксесуари

Ручки та декоративні кришки петель, виконані в одному з декількох можливих кольорів; отвори для провітрювання, антимоскітні сітки, роликові штори, жалюзі та ін.

Доступні кольори

Велика кількість можливих кольорів задовільнять потреби навіть найсміливіших дизайнерів та архітекторів. Зробіть своє житло неповторним та красивим - втілюйте найсміливіші ідеї!

Меранті вишня
Меранті світлий дуб
Меранті червоне дерево
Меранті горіх
Меранті палісандр
Меранті тік
Сосна світлий дуб
Сосна червоне дерево
Сосна палісандр
Сосна сахара
Тверда коричнева сосна
Сосна тік

Інші види вікон:

Особливості ваших вікон
Відгуки
 • Пан Роман - с. Петрики
  PERFECT 5 Energy
  Бачив, напевно, чи не усі варіанти, що є на ринку; довго порівнював та однокласниця порадила і, виявилося, недарма. Вікна об’ємні, приємні на вигляд і дотик, відкриваються не просто вбік і вверх, а й відкидаються ступенево – такі мало де є! Щодо сервісу, то сам здивований, виникли деякі питання – бригада приїхала за три години (якось занадто швидко). В будинку затишно, тихо , ні протягу ні шуму (хоча і склопакет однокамерний), справді задоволений вікнами!
 • Пані Оксана - м. Кременець
  PERFECT 6 Tytanium
  Замовила вікна минулого року в Кременці, менеджери салону добре знають свою справу, ризикнула і не прогадала. В порівнянні зі старими дерев’яними, в будинку стало набагато світліше – відкрився чудовий краєвид і візуально збільшилася кімната, до самого вечора не вмикаємо ламп, а отже економимо електроенергію. Раніше в морозні дні при максимальному опаленні в будинку було не більше 15 °С, а цього року перезимували при 23 °С і більше, доводилося навіть провітрювати! Дуже задоволена вікнами, надійними ручками, рекомендую знайомим і родичам, а дочка вже й собі замовила Perfect!
 • Пані Оксана - с. Байківці
  PERFECT 6 Tytanium
  З новими вікнами будинок виглядає набагато краще. Стало і тепліше, і тихіше, а у нас поблизу активний дорожній рух. Жодних недоліків не помітила, хоча користуюся весь час. Дуже сподобалися вікна Перфект, раджу всім хто має можливість і планує ставити вікна. Будете задоволені не на 99%, а на 100%!

Переваги сервісу
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно