0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00

Дерев'яні вікна зі склопакетами

 • Perfect Wood Ultra 93

  Дерев'яні вікна гармонійно підходять для будь-якого інтер'єру і стануть окрасою Вашого будинку. Вони виготовляються з багатошарового бруса дуба, сосни, модрини, мерантій, що забезпечує високу стійкість до перепадів температур і характеризуються відмінними механічними показниками. Для даних вікон є можливість установки двокамерного склопакета з використанням різного типу скла. Також вони укомплектовані якісною фурнітурою Roto NT з удосконаленою антикорозійним захистом. Щодо вибору забарвлення, то вона може бути прозорою, що підкреслить фактуру деревини, або непрозорою за шкалою RAL.

  Дізнатися більше

 • Perfect Wood Energo 90

  Вікна з дерева мають гарний і привабливий вигляд, що буде гармоніювати з інтер'єром приміщення і екстер'єром будівлі. Брус для конструкцій виготовляється з добірної деревини, що має відповідне утримання вологи, а шари склеюються водостійким клеєм (класу D4). Завдяки цьому вікна стійкі до погодних умов і механічних пошкоджень. Товщина рами - 90 мм. Для таких конструкцій використовується склопакет товщиною до 40 мм, для якого можливе використання енергозберігаючого скла. Такі вікна укомплектовані водозливом і накладкою для захисту стулки від дощу. Для оформлення вікна можна використовувати вбудований або накладній імпост.

  Дізнатися більше

 • Perfect Wood Prestige 78

  Дерев’яні вікна – це завжди елегантно та красиво. Використання різних тонів деревини створить неперевершений дизайн, що стане окрасою інтер’єру Вашої оселі. Вони мають високі показники тепло і звукоізоляції, що створить затишок і комфорт в приміщені. Товщина рами такого вікна 78 мм, ширина склопакету – 40 мм. Оснащена конструкція периферійною фурнітурою Roto NT з удосконаленим антикорозійним захистом та двома засувами, запобіжним пристроєм та функцією мікропровітрювання. Дерев’яне вікно можна замовити в трьох основних стилях: Softline, Clasik, Retro.  

  Дізнатися більше

 • Perfect Wood Optima 68

  Для вікон з дерева характерний привабливий зовнішній вигляд та відмінні технічні характеристики. Вони виготовляються з багатошарового брусу сосни, дубу, модрини та меранті. Деревина, яка використовується для виготовлення конструкцій, має відповідний вміст вологи, а шари склеюються водостійким клеєм. Завдяки цьому вікна є стійкими до коливань температури та вологості. Також вони укомплектовуються надійною фурнітурою Roto NT з удосконаленим антикорозійним захистом. Для забарвлення рами можливий варіант використання прозорої фарби, яка підкреслить текстуру деревини, або непрозорої, будь-якого кольору, згідно школи  RAL.

  Дізнатися більше

Дерев'яні вікна створюють неймовірну атмосферу у Вашій квартирі чи будинку і є екологічним та красивим варіантом оформлення віконного прорізу.  Для їх виготовлення найчастіше використовується сосна, дуб, меранті, модрина, ясень, евкаліпт та вільха. Дані породи деревини проходять спеціальну обробку, що створює захист від вологи, жучків та впливу сонячних променів.

Дерев’яні віконні конструкції укомплектовуються надійною фурнітурою, що забезпечує комфортним та довговічним користуванням ними. А також для них використовується якісні склопакети. Вони володіють відмінними показниками збереження тепла в приміщенні, не дозволяють вікну запотівати - а отже дозволяють економити на опаленні взимку.

Вікна відіграють важливу роль в інтер’єрі приміщення та екстер’єрі будинку, привносячи тепло, витонченість та гармонію. Для того щоб максимально задовольнити Ваші побажання дерев’яним вікнам можна надати забарвлення, яке буде відтворювати породи деревини, підкреслюючи його текстуру.

        

Переваги дерев’яних вікон

Дерев'яні вікна є популярним варіантом як для квартир так і для приватних будинків. Адже дерево вважається одним із кращих, екологічних матеріалів для виготовлення конструкцій. Новітні технології обробки дозволяють зберегти кращі властивості деревини та усунути їх недоліки.       

Екологічність

Дерево – це екологічний, натуральний матеріал. Перед використанням його  для виготовлення вікна він обробляється спеціальними розчинами, які запобігають старінню і погіршенню дерева як в середині, так і зовні.

Комфортність

Про дерев’яні вікна можна говорити, що вони «дихають». А це завдяки тому, що деревина постійно проводить обмін вологи та повітря, забезпечуючи киснем приміщення, навіть при зачинених вікнах.   

Придатність до ремонту

Ще однією перевагою дерев’яних вікон є можливість їх ремонтувати звичайними інструментами, а також чистити та оновлювати. А також для них можна завжди поміняти фурнітуру чи комплектуючі. До речі, шурупи в деревині ніколи не почнуть розбовтатися!     

Тепло- і звукоізоляція

Сучасні технології, які використовуються для виготовлення вікна забезпечують його відмінними технічними характеристиками. Ці показники на 90% залежать від використовуваного склопакету та ущільнювача. Для дерев’яних конструкцій використовується одно та двохкамерні склопакети – для максимальної тепло- та звукоізоляції.    

Як замовити дерев’яні вікна?

Компанія "Перфект" пропонує своїм клієнтам дерев’яні вікна європейського та вітчизняного виробництва. Всі конструкції укомплектовуються надійною фурнітурою та якісними, «теплими» склопакетами. Для віконних рам є можливість обрати ламінацію (забарвлення), яке найбільше буде Вам до вподоби та гармоніюватиме з інтер'єром приміщення та екстер'єром будівлі. Ви можете зв’язатися з нашими представниками, щоб прорахувати ціну конструкції, дізнатися більше інформації та викликати замірника.  

      

Інші види вікон:

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно