Відкатні (розсувні) ворота

Відкатні (розсувні) ворота: кращі пропозиції повинні бути довговічними

Виробництво різних видів автоматичних воріт (розсувних) в останні роки займає вагоме місце на ринку нашої країни. Споживачі оцінили переваги такого типу конструкцій і почали активно встановлювати його у себе на подвір’ях, на приватних ділянках, на території великих компаній. Такі огорожі зашивають різними матеріалами, обладнують додатковими функціями. Різноманітність пропозицій дозволяє враховувати побажання різних споживачів і задовольняти їх вимоги.

Вибір розсувних воріт залежить від важливих критеріїв

Ворота відкатні класифікують за кількома критеріями. Перший – це матеріал зашивання. Розрізняють конструкції з сендвіч-панелей, з профнастилу, а також фільончасті і ковані варіанти. Найдовшим терміном експлуатації при доступній сумі для покупки є профнастилові типи. Ковані і фільончасті конструкції, якщо вони дійсно якісні, обійдуться досить дорого. Також полотно зашивають деревом, склом, і навіть кахлем або тротуарною плиткою. Вибираючи будь-який матеріал декору, пам’ятайте про фінальну вагу конструкції. Від цього буде залежати подальший вибір фурнітури.

Ще один критерій – наявність приводу для автоматизації процесу відкриття і закриття. Тут слід розуміти, що ціна на розсувні ворота без автоматики під ключ буде набагато нижчою, ніж варіанти з приводом. Але враховуйте і рівень комфортності експлуатації такої конструкції без потужного електроприводу. До того ж важливо вибирати привід більш потужний, а не впритул. Адже робота системи взимку з товщею снігу і влітку на відкритій території буде відрізнятися. Краще взяти з запасом, ніж потім слухати скрип і переживати з приводу справності конструкції.

Відкатні (розсувні) ворота

Різновид воріт

Якщо ж взяти за основу класифікації конструкцію і спосіб монтажу, то слід розрізняти такі типи:

– Ворота розсувні з верхнім підвісом – дуже надійна, але при цьому громіздка конструкція. Її використовують хіба що на промислових територіях. Недолік такого типу в обмеженнях по висоті – полотно кріпитися до балки, яка підвішується вгорі огорожі. Крім цього, даний товар досить дорогий.

– Купити відкатні ворота (розсувні) рейкового типу – це придбати одну з найпростіших конструкцій. Полотно рухається на колесах в сторону, яка передбачена технічними характеристиками. У нашій країні застосовується цей тип нечасто, тому що не вирізняється високою опірністю до вітрів і снігу.

– Консольні відкатні ворота – останнє слово в сучасному світі. Така конструкція не має ні рейок знизу, ні балок зверху. Полотно кріпитися до балок, які, в свою чергу, кріпляться до фундаменту. Надійний, міцний і зносостійкий варіант, якому не страшний ні сніг, ні вітер. При цьому обов’язково варто стежити за кожним етапом монтажу – від зведення бетонної подушки і до безпосередньо установки полотна.

Відкатні (розсувні) ворота

Вибираємо ворота розсувні

Продаж воріт alutech “Алютех” в Україні здійснюється у офіційних представників фірми, одним з яких є наш Інтернет-магазин. Якщо вас зацікавила покупка саме такої конструкції, не слід сумніватися або зволікати. Ви можете замовити готові металеві відкатні зсувні ворота від виробника, вартість яких вас задовольнить, прямо зараз.

Щоб правильно зробити вибір, проконсультуйтеся у менеджерів. Вони дадуть відповідь на будь-які ваші питання і підкажуть навіть ті секрети, про які ви не підозрювали. Якщо ви шукаєте дійсно якісний фірмовий товар, ціна на відкатні ворота не повинна відігравати найголовнішу роль. Добротна огорожа повинна коштувати відповідно. Враховуйте і систему розсування, і міцність матеріалів, і гарантію якості. Каркас повинен бути стійким до корозії. Система повинна бути обладнана якісною точною фурнітурою, яка зможе повністю обслуговувати вагу полотна. Автоматика повинна бути надійною. Кожне питання обов’язково враховуйте. Також дуже важливо замовити професійну установку відкатних протипожежних воріт, від якої буде залежати вся подальша експлуатація.