Склопакети

 • Трикамерний склопакет

  Багато споживачів за характером є максималістами. Якщо вже купувати меблі, то нейтральні і ексклюзивну. Якщо вже міняти вікна – то на найсучасніші і з найбільшою кількістю полотен для енергозбереження. Але якраз в даному випадку більше не завжди означає краще і вигідніше.

 • Двокамерні склопакети

  Сучасний світ вимагає сучасних технологій і вигідних рішень. Таким рішенням свого часу став винахід 2-х камерних склопакетів. Ця конструкція – золота середина в питанні вибору кращого вікна. Вона дозволяє поліпшити теплоізоляцію і шумоізоляцію приміщення.

 • Однокамерний склопакет

  Рано чи пізно кожен з нас приходить до висновку, що старі вікна потрібно міняти. Доведено, що старі рами можуть віддавати з дому тепло, причому втрати становлять навіть до 50%. Саме тому споживачі вирішують обладнати в будинку економні вікна і зіштовхуються з питанням: одно чи двокамерний склопакет краще вибрати?

 • Енергозберігаючі склопакети

  Зберегти тепло в будинку бажають всі. Адже будь-який витік теплого повітря через вікна, двері, підвіконня – це зайві грошові витрати на опалення. Саме тому в останні роки люди все частіше віддають перевагу енергоефективним склопакетам.

Вибираємо склопакети для будинку

Затишок, тепло і велика кількість природного світла в будинку сьогодні є одним з ключових питань для більшості жителів нашої країни. Звукоізолюючі, протизламні та енергозберігаючі – такі віконні конструкції користуються все більшим попитом. Ціна на склопакет від виробників виправдовує себе за короткі терміни, а результат радує довгі роки.

Перш ніж купити склопакет в Україні, переконайтеся, що ви добре розумієте критерії вибору. По-перше, варто знати, що пластикового склопакета без рами не існує. Бажаєте зробити скління просторої лоджії? Мрієте спорудити скляну перегородку без обрамлення між кімнатами? Не поспішайте віддавати гроші за матеріали. Для початку порадьтеся з професіоналами, чи буде це можливо в ваших умовах. Другий важливий момент – якість самого матеріалу. Коли ми говоримо про монтаж вікон пвх, виробництво готових склопакетів на високому рівні і їх відповідність всім технічним і гігієнічним вимогам, грають важливу роль. Від міцності, безпеки та екологічності виробів буде залежати комфорт, і навіть здоров’я людей.

Складові якісного склопакета

Що таке сучасне вікно? Це досить складна, але при цьому зручна і економічна, конструкція. Це система профілів, кілька скляних полотен, з’єднаних дистанційною рамкою, наповненою поглиначем вологи. Від кожного елемента цього з’єднання залежить якість результату. Варто відзначити, що великі склопакети на балкон, продаж і вартість яких залежить від технології виготовлення склопакетів, – хіт останніх років. Як, втім, і конструкції на вікна меншого розміру. Але щоб правильно вибрати виріб, потрібно враховувати такі характеристики:

 • енергозберігаючі якості;
 • безпечність і антивандальність конструкції;
 • звукоізолюючі властивості.

На окрему увагу заслуговує ціна на склопакет. Вона дуже відрізняється у різних брендів і на різні типи продукції. Щоб вирішити, який варіант вибрати, скористайтеся калькулятором від виробника для розрахунку за м2. При цьому не забувайте звертати увагу на технічні характеристики. Якість фурнітури, камерність конструкції, товщина і покриття полотен – важливі складові правильної покупки. Якщо підійти до питання покупки з розумом, можна істотно заощадити і при цьому отримати найвигідніше придбання.

Вибираємо кращі склопакети

Багатство сучасного ринку може запаморочити голову не одному споживачеві. Десятки характеристик в списку, яскрава реклама, багатообіцяючі пропозиції – здається, вибір дуже великий, щоб бути зрозумілим. Якщо ви сумніваєтеся, які склопакети краще замовити, приємну вартість і якість вам запропонують в нашому профільному Інтернет-магазині. Ви можете проконсультуватися з нашими фахівцями і отримати відповіді на важливі питання. У представленому каталозі – тільки компанії з перевіреною репутацією і високими оцінками від споживачів.