Жалюзі в склопакеті

ВБУДОВАНІ ЖАЛЮЗІ

Вбудовані жалюзі в склопакет – це доволі нова пропозиція для метало-пластикових вікон. Вони надають вікну стилю та сучасності і дуже зручні в користуванні.Ви можете обрати колір жалюзі, який буде гармоніювати з тоном віконної рами та інтер’єром помешкання.

ОСОБЛИВОСТІ ЖАЛЮЗІ

Жалюзі, які вбудовані в склопакет можуть повертатися на 360 градусів, для регулювання потоку світла в приміщення. Також вони можуть підніматися /опускатися по висоті вікна.Жалюзі в склопакеті будуть захищені від механічних поломок, а також від забруднення. Вони завжди будуть чистими.

ПЕРЕВАГИ ВБУДОВАНИХ ЖАЛЮЗІ

Жалюзі є безшумними, в порівняні із звичайними під час провітрювання. Вони не будуть ламатися, провисати і служитимуть Вам багато років.Їх можна використовувати не лише в склопакетах вікон, а й в дверях, офісних перегородках, що дуже зручно і комфортно.

ГОРИЗОНТАЛЬНІ ЖАЛЮЗІ Double Glazing

Керування жалюзі відбувається за допомогою спеціальних магнітів, які переміщають по поверхні скла, та зупиняють на потрібній висоті.Встановлення жалюзі та герметизацію ми здійснюємо згідно спеціальних технологій, що гарантує надійність, якість та довговічність.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Double Glazing

Можливість встановлення жалюзі у склопакети товщиною: 32, 26, 42, 44, 52 мм.
Розміри жалюзі можуть бути: ширина від 30 см до 2 м, а висота від 50 см до 2,2 м.

КОЛІРНА ГАМА

В залежності від забарвлення обраної віконної конструкції можливо обрати колір для жалюзі. Це може бути білий, срібний або темно коричневий.

КОЛІР ЖАЛЮЗІ

РЕКОМЕНДОВАНІ КОЛЬОРИ ВІКОН