Двокамерні склопакети

Двокамерний склопакет: вигода і економія в ваших руках

Сучасний світ вимагає сучасних технологій і вигідних рішень. Таким рішенням свого часу став винахід 2-х камерних склопакетів. Ця конструкція – золота середина в питанні вибору кращого вікна. Вона дозволяє поліпшити теплоізоляцію і шумоізоляцію приміщення. Це економить кошти на опалення і гарантує приємний мікроклімат в будинку або офісі.

Подвійний склопакет – це три скла, які між собою з’єднані дистанційною рамкою. Три полотна, дві «повітряних» камери і поглинач вологи. Здавалося б, ось і весь секрет винаходу. Насправді конструкція приховує в собі ще багато секретів і можливостей. Її можна видозмінювати, обладнавши склом різної товщини, з різним покриттям. Її можна заповнювати газами. Що пропонують сучасні виробники і як зробити правильний вибір?

Вибираємо подвійний склопакет

Що може запропонувати сучасний ринок? По-перше, ви можете вибрати енергозберігаючу конструкцію. Секрет її функціональності – в покритті полотна і газовому наповнювачеві камер. Двокамерні склопакети покривають сріблом або оксидом олова. Ці метали вирізняються високим показником опору тепловіддачі. Заповнюють простір між полотнами аргоном.

Ще один варіант конструкції – гра з розмірами. Можна обладнати моделі полотнами різної товщини, розмістити їх на різній відстані, зробити різне напилення на різних полотнах і так далі. Доцільність таких дій слід уточнювати з виробником товару або з компанією, у якої ви будете замовляти таку конструкцію. Зверніться в наш Інтернет-магазин, і ми в деталях розповімо вам, від чого залежить ціна на двокамерний склопакет, і яких результатів можна досягти з вікнами таких типів. Наприклад, ви можете забезпечити дому надійний захист від злому, якщо виберете протизламний тип конструкції. Або заощадити на опаленні – якщо купити енергозберігаючі варіанти. І навіть це ще не все. Питання можливостей – у доступній для вас вартості двокамерного склопакета. Вклавши гроші один раз в мудре придбання, ви отримаєте шанс забезпечити свій будинок комфортом, теплом, затишком без зайвих витрат коштів згодом.