Рамне скління без терморозриву ALT C43

Alutech ALT C43 – це сучасні системи алюмінієвих профілів, призначені для переділу простору. Використовують їх при проведенні внутрішніх чи зовнішніх робіт там, де не потрібно забезпечувати додаткову теплоізоляцію. Ці системи профілів є універсальними – вони компонуються з різними комплектуючими елементами та майже будь-якою фурнітурою.

Це дозволяє пропонувати покупцям багату палітру виробів:

1. Вікна

  • Одностулкові. Можна вибрати поворотні і поворотно-відкидні, підвісні з можливістю внутрішнього відкривання (верхні та нижні).
  • Двостулкові імпостові та штульпові (відкриваються виключно всередину).
  • Розсувні (з максимум чотирма стулками). Виготовляють їх із застосуванням профілів і комплектуючих систем Alutech ряду ALT100 .

2. Двері компланарні у різноманітних варіантах виконання:

  • з однією або парою стулок;
  • з можливістю відкривання в потрібну сторону: всередину чи назовні;
  • з порогом або без нього;
  • з цоколем або нижніми стулками;
  • з комбінуванням елементів в одній рамі: можливе поєднання верхніх і бічних глухих частин.

3. Комбіновані блоки у вигляді повністю глухих переділок та різноманітних вхідних груп.

Основні параметри профільної системи:

Мінімальна видима ширина рами: 45 мм.
Мінімальна видима ширина стулки: 63,5 мм.
Глибина профілів: 43 мм.
Товщина заповнення: до 24 мм.
Спосіб кріплення скла: За допомогою профілів штапику
Звукоізоляція: Відповідає 5 та 6 котегорії в залежності від заповнення
Повітропроникність: Клас А по ГОСТ 26602.2-99
Водопроникність: Клас А по ГОСТ 26602.5-99

Основні характеристики профільної системи ALT C43

Віконно-дверні системи без терморозриву Alutech серії ALT С43 мають стандартні параметри. Для рам вони становлять 43 мм, для стулок – 51 мм.

Головні профілі, на які йде основне навантаження, розрізняються за шириною коробки і мають три типорозміри: 26, 36 та 50 мм. Таке різноманіття дозволяє підбирати оптимальний варіант при проектуванні різних (за видом, розміром і формою) конструкцій. Для маленьких і великих вікон, заповнених легкими або важкими матеріалами (наприклад, склом або вітражами) беруть різні за шириною профілі.

Формати профілів, які використовуються при створенні систем ALT C43 (маються на увазі рами, стулки, імпости, цоколі та різноманітні заміщуючі деталі) повністю відповідають розмірам з’єднувальних і сполучних куточків.

В конструкціях передбачені спеціальні отвори, призначені для вентиляції та відводу конденсату. З зовнішнього боку їх закривають-ховають спеціальні пластикові заглушки.

В процесі збирання кутових з’єднань кінцеві замикаючі (сухарі) вмонтовують у внутрішні камери профілів і запресовують. Іноді кутові заставні закріплюють спеціальними штифтами. Для фіксації, забезпечення герметичності і жорсткості утворюваних з’єднань заставних елементів застосовують різноманітні види одно- або двокомпонентного клею.

При імпостовому з’єднанні використовують шурупи або заставні сухарі. Другий варіант кріплення виконують методом заштифтовки або за допомогою гвинтів-саморізів.

Серед найважливіших ознак, що вирізняють системи Alutech серії ALT С43 з ряду аналогічних пропозицій, необхідно відзначити те, що профілі нижнього примикання дверей не потребують додаткової обробки – фрезування. Всі підпряжні профілі мають різ з однаковим кутом, що дорівнює 90 °.

Під час розробки систем проектувальники врахували особливості світла, яке впливає на візуальне сприйняття пропорцій та зовнішнього вигляду конструкції. В ALT С43 глуха та відкидна частини на світлі мають однаковий вигляд.

Для кріплення елементів системи беруть пластикові деталі. Це важливо, бо дозволяє будь-коли замінити дверний поріг. При цьому демонтувати потрібно лише зношений чи зламаний елемент, а не весь дверний блок.

При заповненні ALT C43 використовують як дорогі, так і більш доступні матеріали різної товщини (від 4 до 24 мм). Заповнення (ним можуть виступати сандвіч-панелі, популярні сьогодні склопакети чи звичайне скло) встановлюється на спеціальні опорні підкладки. Вони є універсальними і монтуються у всі елементи конструкції: глухі частини, дверні та віконні блоки. Під час роботи необхідно дотримуватися інструкції з монтажу.

Для фіксації заповнень використовуються спеціальні штапики систем Alutech лінійки ALT VC65, розмір котрих визначається товщиною заповнення. Для правильного вибору підходящого варіанту необхідно переглянути каталог. В ньому ж представлена методика селекції деталей та види використовуваних ущільнювачів.

Віконні конструкції з системи ALT C43

Способи відкривання вікон

Системи Alutech лінійки ALT С43 передбачають можливість монтування стулок, що відкриваються кількома способами, включаючи штульповий. Європаз має стандартну конфігурацію, що дозволяє оснащувати віконні конструкції звичайною, доступною споживачеві фурнітурою.

Високий рівень повітря- та вологонепроникності

Вказані в технічних характеристиках високі показники повітря- та вологонепроникності досягнуті за рахунок використання подвійного контуру ущільнення. Воно вмонтоване між профілями по всьому периметру рам і стулок. Додаткову герметичність забезпечує середній ущільнювач FRK102. Він легко встановлюється і стикується в кутах завдяки гумовим куточкам серії FRK103.

Єдиний каталог заповнень

Якщо всі профілі рами, стулок та імпосту заповнюються одним і тим же матеріалом, можна використати один вид штапиків. За бажанням покупця у відкидну частину монтується такий профіль, який, зазвичай, використовується для стандартного імпосту.

Дверні конструкції

Варіанти кріплення порогів

Важливою особливістю систем ALT C43 є наявність заглушок, що дозволяють знімати зношений чи пошкоджений поріг. Нову деталь до рами прикріплюють звичайними торцьовими гвинтами-саморізами (інші комплектуючі не потрібні).

«Ні» наскрізному продуванню по низу стулок

Для підвищення показників повітронепроникності в системах ALT C43 при створенні дверних блоків застосовують профіль нижнього примикання з торцевими заглушками. Це дозволяє монтувати ущільнюючі матеріали по двох контурах і, в підсумку, пропонувати покупцям ще одну модифікацію – димонепроникні двері.

Вітражні конструкції і перегородки

Розмаїття профілів імпостів і рам

Завдяки багатому вибору різнорозмірних профілів, покупець може обрати той варіант, який максимально точно відповідає навантаженню, яке може діяти на конкретну конструкцію. Не переплачуючи за його «зайву» міцність. В переліку пропонованих профілів є вузькі, видима ширина яких варіюється від 45 до 50 мм. Це дозволяє покупцям замовляти такі системи, ширина видимої частини яких скоригована у відповідності до можливих навантажень і не псуватиме зовнішнього вигляду фасаду.

Варіанти для скління балконів

Серед пропонованих систем ALT C43 є вітражні блоки і балконні конструкції. Для їх створення можна вибрати не тільки нерухомі елементи, але й розсувні та відкидні стулки.

Інші види вікон: