0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00

  • /
  • Металопластикові (ПВХ) вікна в стилі модерн

Металопластикові (ПВХ) вікна в стилі модерн

Визначальною рисою стилю модерн в дизайні інтер'єрів є присутність плавних ліній і форм, близьких до натуральних вигинів. У вікнах модерн застосовуються металеві та металлопаластікові конструкції, а також кольорові шибки. Поширеним варіантом є тристулкового вікно з великою центральною стулкою і більш вузькими бічними. Віконний проріз використовується досить широкий, його форма може бути наближена до прямокутної або відрізнятися.

Вікна модерн: елементи і стиль

Модерн добре прижився і користується великою популярністю. Причиною цьому можна назвати поєднання акуратності форм і ненав'язливого декору. Модерн підійде тим, кому сучасні вікна здаються надто нудними, а класичний стиль - занадто помпезним і великоваговим. Допускаючи елементи того й іншого, модерн є золотою серединою для багатьох естетів. Вікна модерн мають ряд рис, за якими їх легко відрізнити:

  • в основі форми віконних прорізів може лежати прямокутник, застосовуються аркові перекриття та інші вигнуті елементи;
  • стулки: широкі, в кількості двох або трьох, із застосуванням декоративних деталей - накладних імпостов, фурнітури і ручок декоративної форми;
  • профілі: першочергово стиль передбачає використання металу, але рами можуть бути металопластиковими або дерев'яними;
  • шибки: передбачається використання затемнених шибок або вітражів, поряд зі звичайними прозорими;
  • кольорова гамма: рами вікон модерн виконуються в темних відтінках з широким колірним розкидом, для надання потрібного кольору добре використовувати ламінацію.

Що пропонує компанія «Перфект»

Модерн належить до числа вишуканих стилів, для його реалізації у вигляді металопластикових вікон ми пропонуємо наші найкращі профілі. Серія Tytanium з шестикамерного профілю підійде для створення легких великих вікон модерн, а восьмикамерна серія Passive з потрійним склопакетом, що забезпечує найкращі характеристики, зробить вас власником самих аристократичних і престижних вікон.

Інші види вікон:

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно