Металопластикові (ПВХ) вікна в стилі модерн

Визначальною рисою стилю модерн в дизайні інтер’єрів є присутність плавних ліній і форм, близьких до натуральних вигинів. У вікнах модерн застосовуються металеві та металлопаластикові конструкції, а також кольорові шибки. Поширеним варіантом є тристулкового вікно з великою центральною стулкою і більш вузькими бічними. Віконний проріз використовується досить широкий, його форма може бути наближена до прямокутної або відрізнятися.

вікна в стилі модерн

Вікна модерн: елементи і стиль

Модерн добре прижився і користується великою популярністю. Причиною цьому можна назвати поєднання акуратності форм і ненав’язливого декору. Модерн підійде тим, кому сучасні вікна здаються надто нудними, а класичний стиль – занадто помпезним і великоваговим. Допускаючи елементи того й іншого, модерн є золотою серединою для багатьох естетів. Вікна модерн мають ряд рис, за якими їх легко відрізнити:

  • в основі форми віконних прорізів може лежати прямокутник, застосовуються аркові перекриття та інші вигнуті елементи;
  • стулки: широкі, в кількості двох або трьох, із застосуванням декоративних деталей – накладних імпостов, фурнітури і ручок декоративної форми;
  • профілі: першочергово стиль передбачає використання металу, але рами можуть бути металопластиковими або дерев’яними;
  • шибки: передбачається використання затемнених шибок або вітражів, поряд зі звичайними прозорими;
  • кольорова гамма: рами вікон модерн виконуються в темних відтінках з широким колірним розкидом, для надання потрібного кольору добре використовувати ламінацію.

Що пропонує компанія «Перфект»

Модерн належить до числа вишуканих стилів, для його реалізації у вигляді металопластикових вікон ми пропонуємо наші найкращі профілі. Серія Tytanium з шестикамерного профілю підійде для створення легких великих вікон модерн.

Інші види вікон: