Елітні вікна

Оформляючи інтер’єр елітного помешкання хочеться, щоб все відповідало високому класу. Винятком не є і вікна. Адже ці конструкції доповнюють інтер’єр приміщення та екстер’єр будівлі. Звісно, що елітні вікна і вартують дорожче, проте їх якість та дизайнерське оформлення це компенсують.

Виготовляються елітні вікна по індивідуальному замовленні з врахуванням розмірів віконного отвору, архітектури та планування приміщення. Для виробництва віконних конструкцій використовуються тільки якісні та елітні комплектуючі. Компанія «Перфект» для виготовлення елітних вікон використовує матеріали, які імпортуються з Європейського Союзу, зокрема Німеччини. Адже, для виготовлення вікон високого класу, необхідні і відповідний профіль, склопакет, фурнітура, ручки та аксесуари.

Незалежно чи це вікна для квартири чи приватного будинку велике значення мають камери у профілі. Для виготовлення елітних вікон для квартир обирають 6-7 камер, а для будинків – 7-8. Завдяки даним профілям ви отримаєте міцні конструкції, які мають високі технічні характеристики, зокрема відмінні показники тепло- та звукоізоляції. Щодо склопакету, то найкращим варіантом для елітних вікон буде використання двохкамерного. Три скла забезпечуватимуть високі показники тепло збереження та звукоізоляцію. Окрім того для пустот, які утворюються між склом використовують аргон (інертний газ), який покращує показники опору теплопередачі. А для максимальних технічних характеристик на скло напилюють іони срібла, що стають на перешкоді потрапляння холоду у приміщення.

Елітні вікна від компанії «Перфект»

Компанія «Перфект» для виготовлення елітних вікон використовує надсучасні технології, а сам процес виробництва здійснюється на німецькому обладнанні. Проте велике значення для конструкцій мають і комплектуючі. Ми для віконних конструкції використовує лише німецький профіль. Для елітних квартир ми позиціонуємо 6 або 7 камер, а для заміських будинків – від 7 до 8 камер. Використання даного профілю, окрім своєї красивого вигляду володіє високими технічними характеристиками. Відповідно у приміщення не буде потрапляти шум та звуки вулиці, а також буде тепліше та комфортніше.

Вибір склопакету залежить від клімату та розташування вікна відносно сторін горизонту. Найкращим варіантом для елітних приміщень буде двохкамерний (три скла) склопакет. Для нього, в залежності від потреб і призначення, можна обрати сонцезахисне, тоноване та інше скло. А для максимальних показників теплозбереження використовується спеціальне металеве напилення на скло з іонів срібла, також наповнення пустот між склом інертним газом – аргоном.

 

Фурнітура для елітних вікон повинна бути лише якісною та витривалою до інтенсивного користування. Найкращим виробником віконних механізмів є Німеччина. Саме цієї країни-виробника фурнітуру ми і використовуємо для виготовлення елітних конструкцій. Вона може бути укомплектована ступеневим нахилом, що дуже зручно при провітрюванні приміщень.

Для оформлення віконних конструкцій доступний широкий спектр кольорів. Адже не для всіх стильових рішень інтер’єру приміщення гармонійно підійдуть білі вікна. Компанія «Перфект» пропонує забарвлення, яке відтворює тон та текстуру відомих порід деревини, а також однотонний колір. Окрім того ви можете обрати декоративні елементи такі як: шпроси, фреза, вітраж тощо. Завдяки їм приміщення буде наповнюватися особливою атмосферою, а вікна стануть основною «родзинкою» екстер’єру будівлі.

Елітні вікна

Замовити елітні вікна 

Для того щоб замовити елітні вікна у компанії «Перфект» вам необхідно лише здійснити дзвінок на інформаційну лінію. Наші спеціалісти приїдуть до вас на спеціальному автомобілі, який укомплектований зразками нашої продукції: від різних типів профілів, склопакетів до різних варіантів забарвлення та декору. Також ви можете завітати в салон «Перфект» у вашому місті. Наші менеджери нададуть професійну консультацію, щоб ваш вибір максимально відповідав вашим потребам і призначенню. Адже для нас важливо, щоб наші клієнти були задоволені нашою продукцією протягом багатьох років користування!

Інші види вікон: