Алюмінієва система ReynaersSlimLine 38

Алюмінієва віконно-дверна система

SL 38 – віконно-дверна система, яка об’єднує в собі максимальну елегантність, строгість ліній, енергозбереження і легкість виробництва. Система має високі ізоляційні властивості і має зовнішній вигляд “під сталь”, має надтонкий профіль і поліпшені енергозберігаючі характеристики, виступаючи тим самим як приваблива ​​альтернативи системі CS 38-SL. Система ідеально підходить для сучасної архітектури.

SL38 доступна в трьох унікальних варіантах дизайну: класичний, кубічний і залізний. Вона ідеально підходить для нових будівель, фасади яких пропускають всередину багато світла. Вона також дозволяє вдихнути нове життя в старі оранжереї, дозволяючи зберегти для відвідувачів їх вінтажний зовнішній вигляд. Система також використовується в проектах реконструкції, де потрібна заміна сталевих рам. Такі профілі в поєднанні з мінімалізмом в архітектурі додають привабливості промисловим будівлям.

Серія Slim Line 38 має високий рівень ізоляції в поєднанні з ультра-тонкими профілями, що дозволило поліпшити теплові характеристики. Технологія доступна в наступних варіантах: нерухомий, поворотний і поворотно-похилий зі значеннями Uf до 2,3 Вт / м ² K (1,9 Вт / м ² K для варіанту з високою ізоляцією HI). Система підходить як для одно-, так і для двокамерного скління без шкоди в зовнішньому вигляді.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
null

КОМФОРТ

Коли ви обираєте алюміній, ви обираєте практично вічний матеріал, що не вимагає особливого обслуговування. Довговічність алюмінію, в поєднанні з покриттям, стійким до ультрафіолетових променів, робить системи Reynaers надзвичайно простими в обслуговуванні.

Трохи води, губка і миючий засіб – це все, що вам необхідно для обслуговування ваших алюмінієвих вікон і дверей. Це дає їм перевагу над дерев’яними вікнами і дверима, які потребують обробки і фарбування кожні два-три роки.

null

ЕКОЛОГІЯ

Висока міцність алюмінію, відмінні антикорозійні властивості і невибагливість в обслуговуванні роблять його ідеальним будівельним матеріалом для галузі, яка знаходиться в постійному пошуку більш легких, міцних, міцних матеріалів з «зеленої» (екологічної) складової.

Не менш 75% всіх виробів з алюмінію, вироблених коли-небудь, до сих пір використовуються. Алюміній використовується повторно, знову і знову. Це створює віртуальний, постійно поповнюваний запас алюмінію. На відміну від багатьох інших матеріалів, алюміній не втрачає своїх унікальних властивостей в ході переробки.

null

ДИЗАЙН

Коли справа доходить до свободи вибору дизайну, алюміній саме той матеріал. Стилі, форми, розміри, типи відкриттів, кольору, аксесуари – все вибираєте самі. Алюміній прекрасний матеріал для вираження вашої особистості в стилі вашого будинку.

Віконні і дверні системи Reynaers поставляються в шести варіантах стилю, з яких ви можете вибирати. Залежно від ваших персональних побажань і стилю будівлі: сучасного, індустріального або класичного, завжди є профіль, який відповідає вашим потребам.

null

БЕЗПЕКА

Забезпечення максимального рівня безпеки вироблених матеріалів є одним з головних пріоритетів компанії Reynaers. Для супроводу всіх тестів і проведення власних Reynaers створила спеціальний випробувальний центр – Інститут Reynaers.

Інститут також надає консультативну допомогу і підтримку, виготовляє тестові зразки, монтує їх – вивчає і систематизує всі процеси, які стосуються роботи компанії Reynaers.

null

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ

Системи Reynaers мають різні рівні теплоізоляції, що позначаються коефіцієнтом теплопередачі (U-значенням). Чим коефіцієнт теплопередачі нижче, тим вище рівень ізоляції.

Теплоізоляція систем забезпечується термомостом, що розділяє внутрішню і зовнішню частини алюмінієвого профілю. Системи Reynaers поставляються з унікальним центральним ущільнювачем для тепло-, звуко-, водо-, і повітроізоляції.

null

ЯКІСТЬ І ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ

Незважаючи на свою легку вагу, алюмінієві вікна та двері мають дуже високу якість. Їх виняткова міцність і стійкість до деформацій дозволяють системам Рейнарс відповідати найвищим європейським стандартам по опору злому, або навіть куленепробивний.

Алюміній є металом. Він не вбирає вологу і тому не розширюється. Він не розширюється під впливом тепла, а супер-міцні кутові з’єднання гарантують, що ви не помітите жодних можливих розширень. Що є його найважливішою перевагою? На профілях чи не з’явиться ніяких тріщин або розривів, навіть після багатьох років використання.

    Допоможемо вам з вибором!

    Ми з задоволення відповімо на ваші запитання і допоможемо обрати вірне рішення