Вікна металопластикові

Купити пластикові вікна

Характеристики металопластикових вікон

При виборі металопластикових (ПВХ) вікон потрібно звертати увагу на якість їх склопакету і комплектуючих, а також на престижність і відгуки про їх виробника. Від якості герметизації склопакета можуть залежати тепло- і шумоізоляційні показники євровікна. Також варто зауважити, що в якісному склопакеті скло повинне бути не менше 4 мм. Комплектуючі повинні бути оснащені підсилювальними пластинами і обов’язково обтягнуті фірмовою плівкою.

Монтаж вікон повинні виконувати виключно професіонали, так як якість монтажу конструкції безпосередньо впливає на термін її служби. Також при установці віконної секції слід використовувати виключно якісні витратні матеріали. Наприклад, при використанні неякісної та дешевої піни вона може під впливом оточуючих факторів занадто усохнути, при цьому віконний блок може сильно перекоситися.

Що стосується ціни, відразу хочемо попередити, що за якість треба платити. Середня вартість якісної віконної секції, що складається з двох вікон, – 3 тис. грн., однак варто зауважити, що дана вартість формується виходячи з таких факторів:

тип склопакета;

розмір вікон;

якість фурнітури.

Знайдіть найближчий салон