Вікна металопластикові

Купити пластикові вікна

Характеристики металопластикових вікон

При виборі металопластикових (ПВХ) вікон потрібно звертати увагу на якість їх склопакету і комплектуючих, а також на престижність і відгуки про їх виробника. Від якості герметизації склопакета можуть залежати тепло- і шумоізоляційні показники євровікна. Також варто зауважити, що в якісному склопакеті скло повинне бути не менше 4 мм. Комплектуючі повинні бути оснащені підсилювальними пластинами і обов’язково обтягнуті фірмовою плівкою.

Монтаж вікон повинні виконувати виключно професіонали, так як якість монтажу конструкції безпосередньо впливає на термін її служби. Також при установці віконної секції слід використовувати виключно якісні витратні матеріали. Наприклад, при використанні неякісної та дешевої піни вона може під впливом оточуючих факторів занадто усохнути, при цьому віконний блок може сильно перекоситися.

Що стосується ціни, відразу хочемо попередити, що за якість треба платити. Середня вартість якісної віконної секції, що складається з двох вікон, – 3 тис. грн., однак варто зауважити, що дана вартість формується виходячи з таких факторів:

тип склопакета;

розмір вікон;

якість фурнітури.

Знайдіть найближчий салон

«Вікна PERFECT» - офіційний партнер VEKA

ТОВ «ВЕКА Україна» - виробник ПВХ профілів www.vеka.ua

Про компанію VEKA

Компанія VEKA Україна є дочірньою виробничою компанією концерну VEKA AG – одного зі світових лідерів в галузі розробки та виробництва віконних і дверних систем з високоякісного пластику.Компанія VEKA AG працює на ринку з 1969 року.
Головне підприємство знаходиться в м. Sendenhorst, ФРН, Північний Рейн-Вестфалія.Виробничі дочірні компанії концерну, крім Німеччини, працюють в США, Канаді, Бельгії, Великобританії, Польщі, Китаї, Іспанії, Франції. У світі діє розвинена мережа комерційних представництв VEKA, і здійснюють свою діяльність в країнах Латинської Америки, Індії, Сінгапурі, Румунії.

На сьогоднішній день VEKA є одним з найбільших в світі виробників пластикового профілю для виготовлення віконних і дверних конструкцій. Всі виробництва групи компаній VEKA здійснюють свою діяльність під постійним контролем головного підприємства в Німеччині, що визначає єдиний для всіх підприємств стандарт якості, незалежно від країни виробництва.