Прислухаючись до побажань покупців, впроваджуючи на виробництві сучасні технології та використовуючи сертифіковане обладнання, «Вікна Перфект» створює унікальну продукцію. Надійне високоякісне засклення перестало бути вашою проблемою. Тепер цілком цим питанням займуться наші кваліфіковані фахівці. Самобутні вікна для елітних квартир і невеликих малосімейок, дизайнерські проекти для шикарних особняків і затишних котеджів, функціональні конструкції для неопалюваних лоджій і опалювальних продовжень кімнат – розкішний асортимент добротних виробів чекає вас на цій сторінці.

Вікна металопластикові

Досвідчені консультанти готові надати вам інформаційну підтримку, допомогти розібратися з усіма техніко-експлуатаційними характеристиками і здійснити правильний вибір. Адже оформлення віконного отвору – відповідальна робота, тому вимагає зваженого грамотного підходу.

Гарне вікно – це необхідність.

Ці засклені отвори служать візуальної зв’язком із зовнішнім світом. Пропускаючи всередину сонячне світло, вони повинні надійно протистояти проникненню холоду, вітру, вуличного пилу, вологи, шуму і зловмисників. А також відповідати вимогам пожежної безпеки, санітарним і будівельним нормам. Конструктив зобов’язаний безвідмовно працювати, забезпечуючи належну вентиляцію приміщення, гармонійно доповнювати інтер’єр, фасад, бути невибагливим у догляді. Широкий спектр покладених завдань вікна Perfect забезпечують.

Різновиди пропонованих моделей – сучасно, індивідуально:

 1. Безпечні металопластикові вікна володіють масштабним функціоналом, гарантуючи герметичність, тепло- і звукоізоляцію, оптимальну циркуляцію повітря, легкість обслуговування. Виготовляються різних форм, розмірів, кольорів, з найбільш зручним способом відкривання стулок.
 2. Алюмінієві системи залучають елегантну строгість ліній, характеризуються великою різноманітністю конструктивних можливостей. Вони бувають теплими, холодними, допомагають реалізувати будь-які типи закривання, найскладніші дизайнерські задумки.
 3. Високоякісні дерев’яні вікна привносять особливу атмосферу натуральності. Виробляються з сосни, дуба, модрини, червоного дерева. Їм потрібно своєчасно приділяти увагу для подальшого бездоганного функціонування.
 4. Енергозберігаючі екземпляри поєднують цілий набір обов’язкових складових. Двокамерний склопакет з особливим напиленням і заповненням камерних пустот інертним газом доповнюється багатокамерним профілем з певним показником товщини зовнішньої стінки і монтажної глибини. Необхідну герметичність дає ущільнювач, а також майстерний монтаж з додатковим утепленням.
 5. Сонцезахисні зразки, встановлені з південної, південно-західної сторони, зменшать яскравість світлового потоку, приховають від сторонніх поглядів. Для досягнення потрібного ефекту на виробництві застосовуються різноманітні технології (спеціальне покриття, своєрідне скло, плівка).
 6. Вітражні варіації індивідуалізують будівлю, а різні техніки нанесення вітражів, орнаментна неповторність, колористична гама підвищує оригінальність оформлення.

Дотримуючись основних критеріїв вибору, заснованих на практичності, доцільності, стилістичної сумісності, перш ніж купити вікна онлайн, варто ретельно вивчити експлуатаційні переваги окремих матеріалів. Сьогодні віконний профіль створюється з дерева, алюмінію і міцної металопластикової комбінації, де корпус ПВХ оснащений зсередини металевим армуванням.
А прозора площа заповнюється паралельними листами скла, з’єднаними по контуру дистанційною рамкою, герметиками.

Популярні види склопакета-блоку:

 • одно- і багатокамерні (заповнені висушеним повітрям, аргоном, криптоном, ксеноном);
 • прозорі (мають ідеально рівну поверхню і максимальний рівень передачі кольору);
 • енергоефективні (завдяки низькоемісійному покриттю вдається ізолювати тепло всередині кімнати);
 • мультифункціональні (поряд з теплоізоляцією покращують сонцезахист приміщення, виключаючи річний перегрів);
 • шумозахисні (різна товщина скла і відстаней між ними створює підвищену звукоізоляцію);
 • протиударні (витримують величезні механічні навантаження, не розсипаються травмуючими осколками).

Оснастивши вікно якісною фурнітурою відомих брендів (Winkhaus, Axor), ми забезпечили його безперебійну роботу, безпечне користування і розширили функціональні можливості. Тепер мікрощілинне провітрювання поповнює існуючі режими, мікроліфт-блокатор відповідає за зручність відкривання стулок, а протизламні елементи посприяють спокою господарів. Базова комплектація вигідно доповнюється захисними деталями, ступінчастими механізмами. Дитячі замки, віконні ручки з ключами не дозволять малюкові випадково відчинити віконце.

Вигідно купити металопластикове вікно і грамотно оснастити його практичними аксесуарами – чудова ідея, яка потребує негайного втілення.

Пропонуємо додаткові опції:

 • москітні сітки;
 • вбудовані жалюзі;
 • підвіконня;
 • відливи;
 • провітрювачі;
 • профільну ламинацию;
 • ролети;
 • фрагменти декору (шпроси, фацет).

Чому обирають «ВІКНА Perfect»

Передбачати бажання покупців і виправдовувати довіру – формула нашого успіху. Ми починаємо співпрацювати з першого дзвінка і безкоштовно вироблених вимірів. Швидкі терміни виконання замовлення, оперативність монтажних дій і довговічність справного функціонування виробів радують наших замовників. Ми даємо гарантію – п’ятнадцять років, тому що впевнені в добротності своєї продукції.

Купити пластикові вікна

Характеристики металопластикових вікон

При виборі металопластикових (ПВХ) вікон потрібно звертати увагу на якість їх склопакету і комплектуючих, а також на престижність і відгуки про їх виробника. Від якості герметизації склопакета можуть залежати тепло- і шумоізоляційні показники євровікна. Також варто зауважити, що в якісному склопакеті скло повинне бути не менше 4 мм. Комплектуючі повинні бути оснащені підсилювальними пластинами і обов’язково обтягнуті фірмовою плівкою.

Монтаж вікон повинні виконувати виключно професіонали, так як якість монтажу конструкції безпосередньо впливає на термін її служби. Також при установці віконної секції слід використовувати виключно якісні витратні матеріали. Наприклад, при використанні неякісної та дешевої піни вона може під впливом оточуючих факторів занадто усохнути, при цьому віконний блок може сильно перекоситися.

Що стосується ціни, відразу хочемо попередити, що за якість треба платити. Середня вартість якісної віконної секції, що складається з двох вікон, – 3 тис. грн., однак варто зауважити, що дана вартість формується виходячи з таких факторів:

тип склопакета;

розмір вікон;

якість фурнітури.

Знайдіть найближчий салон

«Вікна PERFECT» - офіційний партнер VEKA

ТОВ «ВЕКА Україна» - виробник ПВХ профілів www.vеka.ua

Про компанію VEKA

Компанія VEKA Україна є дочірньою виробничою компанією концерну VEKA AG – одного зі світових лідерів в галузі розробки та виробництва віконних і дверних систем з високоякісного пластику.Компанія VEKA AG працює на ринку з 1969 року.
Головне підприємство знаходиться в м. Sendenhorst, ФРН, Північний Рейн-Вестфалія.Виробничі дочірні компанії концерну, крім Німеччини, працюють в США, Канаді, Бельгії, Великобританії, Польщі, Китаї, Іспанії, Франції. У світі діє розвинена мережа комерційних представництв VEKA, і здійснюють свою діяльність в країнах Латинської Америки, Індії, Сінгапурі, Румунії.

На сьогоднішній день VEKA є одним з найбільших в світі виробників пластикового профілю для виготовлення віконних і дверних конструкцій. Всі виробництва групи компаній VEKA здійснюють свою діяльність під постійним контролем головного підприємства в Німеччині, що визначає єдиний для всіх підприємств стандарт якості, незалежно від країни виробництва.

Сторінка не має картинки