0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00

Євровікна Perfect

Під час покупки вікон перед нами стоїть непростий вибір: купити недорогі металопластикові, якісні дерев'яні або новаторські алюмінієві вікна. У кожного виду є свої плюси і мінуси, тому вибір відповідної моделі слід робити виходячи з особистих переваг і цілей. При цьому обов'язково слід заздалегідь ознайомитися з правилами вибору якісних віконних систем.

Характеристики металопластикових євровікон

При виборі металопластикових (ПВХ) вікон потрібно звертати увагу на якість їх склопакету і комплектуючих, а також на престижність і відгуки про їх виробника. Від якості герметизації склопакета можуть залежати тепло- і шумоізоляційні показники євровікна. Також варто зауважити, що в якісному склопакеті скло повинне бути не менше 4 мм. Комплектуючі повинні бути оснащені підсилювальними пластинами і обов'язково обтягнуті фірмовою плівкою.

Монтаж вікон повинні виконувати виключно професіонали, так як якість монтажу конструкції безпосередньо впливає на термін її служби. Також при установці віконної секції слід використовувати виключно якісні витратні матеріали. Наприклад, при використанні неякісної та дешевої піни вона може під впливом оточуючих факторів занадто усохнути, при цьому віконний блок може сильно перекоситися.

Що стосується ціни, відразу хочемо попередити, що за якість треба платити. Середня вартість якісної віконної секції, що складається з двох вікон, - 3 тис. грн., однак варто зауважити, що дана вартість формується виходячи з таких факторів:

  • тип склопакета;
  • розмір вікон;
  • якість фурнітури.

Вибір дерев'яних євровікон

Вибираючи дерев'яні віконні системи, більшість людей підкуповує їх екологічність, так як це все-таки натуральний матеріал. Однак їх екологічність зберігається тільки тоді, коли деревина оброблена не токсичним і якісним лаком. Деревина по праву вважається найбільш теплостійким матеріалом, тому дерев'яні вікна будуть прекрасно захищати ваш будинок від зовнішніх шумів.

Однак обслуговування дерев'яних вікон набагато складніше, ніж металопластикових. Крім звичайного протирання від пилу, вам слід раз в пару років наносити новий шар лаку.

Сучасні дерев'яні вікна в основному виготовляють з таких порід деревини:

  • сосна;
  • дуб;
  • модрина.

Установка дерев'яних вікон нічим не відрізняється від металопластикових. Найголовніше - завжди звертатися до професіоналів і використовувати тільки якісні витратні матеріали при установці. Що ж стосується їх вартості, то вона коливається в межах 7 тис. грн.

Коли ви визначилися з матеріалом, наступним питанням буде покупка. Вибрати відповідну компанію ви можете, грунтуючись на відгуках і рекомендаціях, а також на репутації фабрики на ринку.

У нас ви можете підібрати і замовити собі якісні вікна за прийнятними цінами. У нашому каталозі представлені фото різних моделей металопластикових та дерев'яних віконних систем на будь-який смак. Також ви можете відвідати один з наших салонів-магазинів в Києві або в будь-якому іншому місті України.

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно