Двокамерні вікна

При виборі віконних конструкцій є важливими компонентами склопакет та профіль. Саме від їх технічних характеристик залежать показники тепло- та звукоізоляція, міцність конструкції та дизайн вікна. Щодо склопакету, то він може бути однокамерний (два скла) та двохкамерний (три скла). Його вибір залежить від кліматичних умов та шумності району. Пустоти утворені між склом заповнюють інертним газом, а для максимального показника теплоізоляції на скло наноситься спеціальне металеве напилення (іони срібла).

Профіль є дуже важливим компонентом вікна. В залежності від кількості камер забезпечується його міцність, стійкість та технічні характеристики. Тут діє в принцип: чим більше камер тим вікно «тепліше» та забезпечує поглинання шуму з вулиці. Максимальна кількість камер, яка використовується для віконних конструкцій – 8. Найпоширенішими варіантами для квартир є п’ятикамерні та шестикамерні профілі. Для власних заміських будинків – семикамерні та восьмикамерні системи.

Проте для деяких приміщень не є пріоритетним збереження тепла. Це можуть бути торгові зали, промислові будівлі, склади тощо. Вибір двохкамерних профілів для таких приміщень дозволяє зекономити на конструкціях.

Двокамерні вікна

Вікна металопластикові

Особливість двохкамерних вікон

Двохкамерні профілі рідко використовуються для виготовлення віконних конструкцій. Проте вони є бюджетними і будуть оптимальним варіантом для промислових та складських приміщень, торгових залів та господарських будівель тощо. Вони не володіють високими показниками тепло- та звукоізоляції, але захищають приміщення від потрапляння опадів, вітру тощо.

Для оформлення віконного отвору з використанням двохкамерного профілю використовують однокамерний склопакет. А також для таких вікон доступний широкий вибір забарвлення: від звичайного однотонного кольору до забарвлення «під дерево». Також можливе використання різноманітних варіантів декору: шпроси, фреза, жалюзі в середині склопакету та різний тип скла: матове, тоноване, сонцезахисне тощо.

Двохкамерні профілі

Замовити двохкамерні вікна

Якщо ви бажаєте придбати вікна для нежитлових приміщень, то обов’язково завітайте в нашу мережу магазинів «Перфект». Наші менеджери допоможуть обрати найкращий варіант вікон, продемонструють зразки продукції, нададуть для ознайомлення документи, що засвідчують їх якість. Для нас дуже важливо, щоб наші вікна дарували комфорт та затишок та радували вас безпроблемним функціонуванням протягом багатьох років.

Інші види вікон: