Стандартні дерев'яні вікна

Стандартні вікна для будинку чи квартири дозволяють віконній фабриці оперативно виконати ваше замовлення, а вам зекономити кошти. Адже вони не потребують індивідуального проектування, вимірювання та нестандартних рішень відповідно і коштують значно дешевше.

Вікна стандартної форми та розмірів є найпоширенішим варіантом конструкцій. Вони встановлюються в квартирах, заміських будинках та на дачах. Проте такі вікна можна цікаво і неординарно оформити. Ви можете обрати пене забарвлення, або використати декоративні елементи тощо. Головне, щоб такі вікна гармоніювали з інтер’єром приміщення та екстер’єром будівлі та були вам до вподоби.

Стандартні дерев'яні вікна

Вікна для помешкання: стандартні вікна

Стандартні вікна можна виготовити з різної породи деревини. Все залежить від розміру бюджету виділеного на них. Так можна обрати економний варіант – вікна із сосни, або елітний – з червоного дерева. Також такі конструкції можна виготовити з дуба, що будуть характеризуватися міцністю. А також вікна виготовляють з модрини, що забезпечить рамам красиву текстуру, а приміщення антибактерільними речовинами, що корисно впливатимуть на здоров’я домочадців.

Для стандартних вікон можна обрати різні типи склопакетів: однокамерні (два шари скла) та двохкамерні (три шари скла). Вибір залежить від кліматичної зони, розташування віконних отворів відносно сторін світу, актуальності теплозбереження та власних вподобань. Окрім того можна на поверхню скла нанести спеціальне металеве напилення з іонів срібла. А також можна використати інертний газ аргон. Ним заповнюється пустота між шарами скла в склопакеті. Склопакети можуть бути укомплектовані звичайним склом, або ж сонцезахисним, тонованим, загартованим, вітражним, дзеркальним тощо.

Для правильного функціонування і довговічності вікон важливу роль відіграє фурнітура та ручки. Вони повинні бути якісними, надійними та стійкими до інтенсивного користування. Окрім того для фурнітури та ручок можна замовити додаткові опції, наприклад «дитяча безпека», ступеневе відкидання тощо.

Оформлення стандартних дерев’яних вікон дозволяє створити неперевершені конструкції. Так для рам вікон можна обрати різні варіанти тонування, які підкреслять текстуру деревини, або будь-який колір на ваш вибір. Окрім того можна використати різні елементи декору, наприклад шпроси, фьюзинг тощо. Вони нададуть вікнам привабливого вигляду, а приміщення наповнить особливою атмосферою. Популярно використовувати і жалюзі, які встановлені в середині склопакети. Цей метод є дуже зручним, адже жалюзі не будуть ламатися і завжди будуть чистими.

Стандартні дерев'яні вікна

Замовити стандартні дерев’яні вікна

Стандартні дерев’яні вікна – це відмінний варіант для квартир та приватних будинків. Завдяки типовій формі та розмірам ви отримуєте замовлення швидко та зекономите власні кошти. Замовити стандартні вікна з дерева ви можете завітавши в салон вікон «Перфект». Саме тут представлений великий асортимент вікон, які виготовлені з різних порід деревини, укомплектовані різними типами склопакетів, з використанням різних елементів декору тощо. В салоні наш менеджер надасть вам консультацію щодо віконних конструкцій та допоможе обрати найкращий варіант конструкцій саме для вашого приміщення, які будуть враховувати особливості архітектури віконного отвору та ваші вподобання. Дерев’яні вікна виготовляються з якісних та надійних комплектуючих, надійної деревини та німецької фурнітури. Тож заходьте в наш салон, або ж телефонуйте на безкоштовну інформаційну лінію та робіть замовлення дерев’яних вікон вже сьогодні!

Інші види вікон: