Вікна із модрини

Встановлюючи нові вікна у своєму помешканні ми хочемо отримати розумний баланс між ціною і якістю. Дерев’яні вікна із модрини – це відмінне компромісне рішення. Адже цей матеріал є міцним, з красивою текстурою та за доступною ціною.

Вікна, які виготовлені з модрини стійкіші і надійніші ніж, наприклад, із сосни, але їх вартість значно прийнятніша ніж, наприклад, з червоного дерева чи дуба. Проте їх технічні характеристики анітрохи не поступаються останнім порадам деревини. Модрина має легенький оранжевий (рижий) відтінок, який надасть конструкції неперевершеного вигляду. Встановлення вікон із модрини додасть затишної атмосфери і гармонію у вашій оселі.

Вікна з модрини

Вікна з модрини: що потрібно знати

Вікна з модрини це оптимальний варіант для квартир і приватних будинків. Адже, модрина належить до елітних порід деревини та володіє відмінними технічними характеристиками. Дана дерево належить до хвойних порід і має певні смоли. Воно позитивно впливає на здоров’я мешканців оселі та має антибактеріальну дію.

Батьківщиною модрини – це Сибір і Північна Америка, що характеризуються суворим холодом. Відповідно деревина стійка до екстремальних мінусових температур та не піддається деформації. Окрім того модрина є стійкою до грибків, паразитів та гниття навіть при високій вологості та при стрімких перепадах температури.

Модрина є стійкою до вологості. Відповідно ви можете не хвилюватися, що вікна втратять свій вигляд та матимуть проблеми з функціонуванням. Завдяки своїй водостійкості модрину використовують навіть у кораблебудуванні.

В залежності від типу приміщення та ваших потреб ви можете обрати ширину дерев’яної рами. Адже чим вона ширша тим краща тепло- та звукоізоляція. Завдяки міцності модрини, віконні конструкції можуть бути виготовлені великих розмірів та нестандартних форм.

Важливе значення для вікна з модрини має і склопакет. Він може складатися з двох шарів скла (однокамерний склопакет) , або з трьох(двохкамерний склопакет). Камери (пустота між шарами скла) заповнюється інертним газом, для кращих технічних характеристик. Окрім того використовується спеціальне металеве напилення з іонів срібла, що забезпечує високі показники теплозбереження.

Для вікон з модрини найкращим варіантом буде використання німецької фурнітури. Адже вона є надійною та стійкою до інтенсивного користування і ви будете отримувати лише задоволення від користування вікнами протягом багатьох років.

Для оформлення вікна з модрини використовуються шпроси, вітражне, тоноване, матове скло. Цей вибір залежить від стилю інтер’єру приміщення та екстер’єру будівлі. Окрім того використовується тонування рами з модрини для творення відтінків дуба, старої сосни, горіха,каштана тощо. Окрім того, по вашому бажанні, можна рами вікна пофарбувати у будь-який колір.

Вікна з модрини

Купити вікна з модрини

Якщо ви бажаєте придбати вікна з модрини, то неодмінно завітайте у наші салони «Перфект». Саме тут ви зможете оглянути віконні конструкції, які виготовлені з різних порід деревини, різні варіанти склопакетів, варіанти забарвлення та декору. Наші менеджери нададуть багато корисної інформації щодо особливостей дерев’яних вікон та допоможуть підібрати найкращий варіант саме для вашого помешкання. Адже для нас важливо, щоб ви були задоволені придбаними вікнами та отримували комфорт і задоволення від користування ними.

Інші види вікон: