Відливи на вікна

Віконні відливи: практичні поради щодо вибору

Напевно, навіть школяр знає, що вікон не буває без підвіконь. Особливо якщо мова йде про зовнішні підвіконня, або як їх називають – водовідливи для вікон. Багато виробників навіть роблять їх частиною всього комплекту віконної конструкції. Тому якщо ваше будівництво дійшло до етапу монтажу вікон, обов’язково починайте шукати зручну конструкцію для захисту вікна ззовні.

Відливи на вікна

У чому головні функціональні особливості зовнішнього підвіконня? По-перше, відлив віконний монтують для продовження терміну служби рами вікна. Саме ця конструкція збирає і відводить всю вологу, яка збирається біля рами і стіни. По-друге, така конструкція виконує декоративну роль. Без зовнішнього підвіконня вікно виглядає нелогічно і незавершено. Нарешті, це невід’ємна частина будь-якої віконної конструкції. Ви просто не знайдете будинків без таких пристосувань.

Відливи на вікна

Ще один момент, який потрібно знати, це різновид виробів. На сучасному ринку представлені два типи: пластикові та металеві віконні відливи. Кожен з них має свої переваги й недоліки. Наприклад, пластикові моделі краще підходять для пластикових вікон. Для дерев’яних краще вибирати зразки з металу.

Замовити відлив

Відлив “Стандарт”

товщина 0,4 мм
кольори:
білий, коричневий
від 30,00 грн за 1 метр погонний

Відлив “Преміум”

товщина 0,45 мм
Глянцевий: зелений, вишня, срібний.
Матовий: вишня, зелений. Білий, коричневий, зол. дуб, горіх, антрацит.
від 33,00 грн за 1 метр погонний

Вибираємо відливи на вікна: важливі нюанси

Оскільки головна функція зовнішнього підвіконня – захист вікна, це повинно бути вирішальним критерієм при покупці. Щоб правильно зробити вибір, пам’ятайте наступні моменти:

Якщо ви бажаєте купити відливи на вікна з натурального каменю, наприклад, будьте готові до того, що вам доведеться подбати про додаткове посилення стіни або фундаменту. Тиск підвіконня може бути занадто великим – і це зашкодить будівлі.

Підбираючи листи, враховуйте такі характеристики як ширина, довжина і можливість використання спеціальних заглушок безпеки.

Якщо вам потрібен максимально практичний і міцний варіант – дивіться в сторону виробів з металу. Їх просто чистити від складних забруднень, які обов’язково будуть на вулиці. Також вони володіють більш довгим терміном служби.

Не забувайте про кліматичні умови, які вас оточують. Чи буде підвіконня страждати від сильних перепадів температур, чи зможе воно пережити велику вологість, наскільки стійким зможе залишатися при сильних вітрах. Ці фактори мають важливе значення.

Відливи на вікна

Нарешті, беріть до уваги, яка ціна на відливи для вікон в Україні зможе задовольнити ваші бажання і можливості. Зверніться в наш Інтернет-магазин – тут ви обов’язково знайдете кращі варіанти