0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00


Оф.партнер
  • /
  • /
  • /
  • Вентильовані фасади

Вентильовані фасади

Вентильовані фасадні системи - достойне сучасне рішення для мудрих забудовників

Серед безлічі сучасних будівельних пропозицій все частіше привертають увагу максимально практичні і при цьому досить ефектні світлопрозорі конструкції будинків. А тому виробники пішли ще далі і запропонували не просто скляне облицювання, а вентфасад. Тобто конструкцію, яка і світло пропускає, і природне провітрювання забезпечує.

Говорити про переваги такої технологічної новинки можна довго. По-перше, вона дозволяє економити час на монтажі. Майстри стверджують, що встановлювати навісні вентильовані фасади для приватного будинку або для котеджу дуже просто. А тому отримати результат ви можете за лічений час. По-друге, така конструкція обіцяє термін експлуатації до 50 років без капітального ремонту. По-третє, за подібною системою дуже легко доглядати, а тому вона не втрачає своєї привабливої ​​зовнішності. Нарешті, завдяки мудрій технології виконання, для вентильованих фасадних систем не потрібно передбачати додаткового зміцнення споруди - невелика вага дозволяє встановлювати їх на більшість будівель.

Вибираємо кращу вентильований фасадну систему

Різноманітність пропозицій на ринку іноді змушує губитися і сумніватися, якому товару віддати перевагу. Наш Інтернет-магазин рекомендує вибрати в каталозі вентильовані фасади ALT 150. Це дуже надійна і міцна конструкція з кронштейнів і напрямних, а також додаткових елементів, які компенсують термічні і механічні деформації. Це універсальний тип, який можна використовувати для облицювання практично будь-якої будівлі. При цьому ви отримаєте і хороші тепло та гідроізоляційні характеристики, і будете впевнені в безпеці всієї системи облицювання. Ціна на вентильований фасад Alutech (Алютех) - ще одна причина не ігнорувати пропозицію. Гроші, які ви віддасте за конструкцію такого типу повністю себе виправдають і не зашкодять вашому сімейному бюджету. Відмінний вибір зовнішніх дизайнів, безкомпромісна надійність конструкції і безпечна експлуатації протягом півстоліття - критерії, які варті уваги і інтересу.

Якщо ви шукаєте, де в Україні купити вентильовані фасади гідної якості, зверніть увагу на асортимент нашого Інтернет-магазину. Ми надаємо всі необхідні сертифікати і пропонуємо тільки оригінальні позиції. Адже будівельні роботи вимагають уваги до кожної деталі, в тому числі і до надійності облицювання споруди будь-якого розміру і висоти. Продаж і вартість вентильованого фасаду - саме те питання, яким останнім часом все частіше цікавляться наші покупці. А тому ви можете бути впевнені, що ми точно знаємо на нього правильну відповідь. Довіртеся професіоналам і результат не змусить себе чекати.

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно