Дерев'яні вікна "під ключ"

Вікна з дерева – це створення особливої атмосфери затишку та домашнього тепла. Завдяки натуральності деревини, елегантному вигляду такі віконні конструкції є відмінними варіантом для оформлення віконного отвору для приватних будинків та квартир.

Сучасні технології дозволяють виготовляти дерев’яні вікна різних розмірів, форми та з різними варіантами оформлення та декорування. В залежності від стильового оформлення помешкання, бюджету та побажань господарів конструкції можуть бути виготовлені з різних комплектуючих та володіти різними технічними характеристиками.

Обираючи вікна з дерева багато клієнтів замовляє окремо вікно, окремо підвіконня, відливи, козирки, жалюзі, а також шукають монтажну бригаду, яка би встановила придбану конструкцію, вивезла будівельне сміття тощо. Звісно все це займає багато часу, а тому тепер великою популярністю користується купівля дерев’яних вікон «під ключ».

Дерев'яні вікна "під ключ"

Дерев’яні вікна «під ключ»: якісні конструкції без ваших затрат часу

Замовлення дерев’яних вікон «під ключ» дозволяє купити нові конструкції з повним сервісом послуг. Вам не доведеться ходити по різних салонах і замовляти окремо комплектуючі та аксесуари, шукати бригади для здійснення замірів, встановлення та вивезення старих вікон тощо.

Дерев’яні вікна «під ключ» включають ряд послуг, які отримує кожний клієнт: замір віконного отвору, виготовлення вікна, доставка вже готової конструкції, демонтаж старого вікна, монтаж нового вікна, встановлення підвіконня, відливів, козирків, а також прибирання та вивіз старих рам вікон та будівельного сміття.

Оформлення дерев’яних вікон здійснюється з максимальним врахуванням побажань господарів та враховуючи особливості віконного отвору. Для конструкцій ми пропонуємо різні породи деревини: сосна, дуб, модрина, червоне дерево, а також різні ширину рам: від 68 мм до 93 мм. Вибір залежить від розмірів та форми конструкції, а також пріоритетності теплозбереження та звукоізоляції.

Велику роль для віконної конструкції відіграє склопакет. Він може бути однокамерний (складатися з двох шарів скла), або двохкамерний (складатися з трьох шарів скла). Звісно, що другий варіант володіє кращими технічними характеристиками, зокрема вищими показниками звукоізоляції та теплоізоляції. Для склопакетів використовуються ще додаткові опції такі як, нанесення спеціального металевого напилення з іонів срібла та заповнення порожнин між шарми скла в склопакеті інертним газом аргоном. Дані опції забезпечать максимальні показники звукопоглинання та теплозбереження вікна.

Віконна фурнітура та ручки повинні бути тільки міцними та надійними. Саме вони дозволяють відкривати, закривати вікно, а значить повинні володіти стійкістю до інтенсивного користування.

Для оформлення вікна можна використовувати різні декоративні елементи, наприклад шпроси, фьюзинг, вітражне скло. Їх використання дозволяє створити неперевершений дизайн вікна, що стане окрасою вашого помешкання.

Дерев'яні вікна "під ключ"

Замовлення дерев’яного вікна «під ключ»

Дерев’яні вікна «під ключ» пропонує компанія «Перфект». Будучи безпосереднім виробником вікон ми можемо гарантувати якісну продукцію, доступні ціни та весь спектр послуг. Замовити дерев’яні вікна ви можете завітавши в наш салон «Перфект» у своєму місті, або зателефонувавши на номер Інформаційної лінії, що на сайті.

Наші менеджери допоможуть вам вибрати вікна, які би гармоніювали з інтер’єром вашого помешкання, екстер’єром будівлі відповідали вашим вподобанням. Окрім того ви отримаєте вичерпну формацію про технічні характеристики віконних конструкцій та критерії вибору вікон, а також варіанти забарвлення та декорування.

Інші види вікон: