Металопластикові (ПВХ) вікна під дерево

Дерев’яні вікна мають ряд недоліків, що обмежують їх широке застосування. Насамперед, це висока вартість таких вікон. Вони потребують спеціальної обробки при виготовленні, ретельного догляду, чутливі до вологи, сонячного світла. У наш час ефектний вигляд дерев’яних вікон успішно імітують металопластикові профілі з відповідною фактурою і кольором. Маючи той же вигляд, вікна володіють кращими характеристиками використання і монтажу.

вікна під дерево

Вікна металопластикові

Чим ламінований ПВХ-профіль відрізняється від дерев’яного?

Ви можете вибрати зовнішній вигляд віконної рами, що імітує колір і будь-яку породу дерева. При цьому ви не зіткнетеся з запаморочливою дорожнечею, хоч ламінований профіль і вартує на третину дорожче білого. Металопластик простіше мити, він не відсиріє від дефектів покриття, не всихається, його не зіпсують паразити. Якщо говорити про нестандартні вікна, то не всяку форму можна виготовити з натуральної деревини. Поширені такі забарвлення ламінату під дерево:

  • золотий дуб;
  • новий золотий дуб;
  • слонова кістка;
  • графіт;
  • горіх;

Ламінат буває чотирьох різновидів: односторонній, з ламінованої внутрішньої чи зовнішньої стороною вікна; двосторонній (при цьому, колір зовнішньої і внутрішньої сторони може відрізнятися); ламінат в масі – є найдорожчим і включає в себе покриття плівкою в тому числі і торцевих поверхонь вікна.

Імітація дерева у вікнах «Перфект»

Ламінація під дерево актуальна, насамперед, у звичайних заміських будинках і резиденціях VIP-класу. Дерево широко використовується в класичному стилі оформлення і в стилі модерн. При виборі ламінованого профілю ваші вікна будуть оптимально відповідати дизайну приміщень.

Для заміських будинків ми рекомендуємо серію профілів Tytanium , що поєднує дизайнерську форму і першокласні характеристики. Цей профіль найкраще підходить для ламінування під дерев’яну фактуру.

Інші види вікон: