Круглі дерев'яні вікна

Круглі дерев’яні вікна ніколи не були популярними. Це пояснювалося тим, що виготовлення їх є набагато складнішим, ніж звичайні прямокутні. Але якби всі мислили раціонально, то круглі віконні конструкції залишилися би у далекому минулому, в готичних храмах та в романських замках та палацах. Однак багато людей шукаючи оригінальні дизайни та нетипові вікна обирають саме таку форму вікна.

Використання круглих віконних конструкцій привертає увагу до будинку. Навіть якщо воно буде невеликих розмірів і буде розміщене на горищі – неперевершений вигляд гарантує. А використання круглих вікон великих розмірів, наприклад у вітальній, не залишить нікого байдужим.

Такі конструкції переважно викликають асоціацію з морем. Адже кругле вікно нагадує ілюмінатор на кораблі. Тому їх часто обирають для бань, критих басейнів, ванних кімнатах, а також допомагають створити морський дизайн на кухні, прихожій в дитячій, в мансардному приміщені тощо

Круглі дерев'яні вікна

Особливості дерев’яних круглих вікон

Для виготовлення круглих вікон деревина є відмінним варіантом. Адже вона немає ніяких технічних обмежень, відповідно конструкції можуть бути як малих так і великих розмірів. Якщо вікна потребуватимуть використання дуже великої рами, то для неї використовують спеціальні підсилювачі, такі як імпости.

За будовою конструкції круглі вікна можуть бути «глухими», відкривними по горизонтальній або вертикальній осі, або бути поділеними на окремі частини, де одні можуть відкриватися, відкидатися, а інші – ні. Велику роль у виборі конструкції має віконний отвір: його розміри та особливості архітектури.

Для круглих вікон можна обрати різну товщину рами: від 68 мм до 93 мм. А також різну породу деревини: сосна, дуб, модрина, червоне дерево. Даний вибір залежить від навантаження на раму та власних вподобань. Прозора частина вікна – склопакет, відіграє важливу роль в збереженні тепла в приміщенні та звукоізоляції. Так для круглих вікон обирають однокамерні склопакети (два шари скла) та двохкамерні (три шари скла). Звісно, що другий варіант володіє кращими технічними характеристиками, зокрема забезпечить високими показниками теплоізоляції та звукоізоляції, але і навантаження на раму та фурнітуру буде значно більшим.

Покращити показники теплозбереження допоможуть і додаткові прийоми, які використовуються для склопакетів. Так на поверхню скла можливе нанесення спеціальне металеве напилення з іонів срібла. Він буде створювати тепло опір, відповідно тепле повітря не буде виходити з приміщення. Також використовують інертний газ аргон. Ним заповнюються пустоти в склопакеті між шарами скла. Він має гіршу теплопровідність, а значить в будинку буде тепліше, затишніше та комфортніше.

Фурнітура та ручки мають велике значення для конструкцій, які будуть відкриватися та відкидатися. Саме вони є механізмом вікна, а значить їх якість є гарантією правильного і довговічною функціонування вікна. Найкращою фурнітурою та віконними ручками для дерев’яного вікна є німецького виробника Roto.

Для створення неймовірно красивого дизайну вікна використовують різні варіанти забарвлення. Можна обрати тонування, яке підкреслить природну текстуру дерев’яних рам, або будь-який колір на ваш смак. Окрім того для склопакету використовують різні види скла: тоноване, загартоване, дзеркальне, вітражне тощо. А також встановлюють декоративні елементи: фьюзинг, шпроси тощо.

Круглі дерев'яні вікна

Купити кругле дерев’яне вікно 

Кругле вікно виготовляється на замовлення по індивідуальним розмірам віконного отвору. За вашим бажанням його можна виготовити «глухим», або з опціями відкривання та відкидання. Також можна йому надати будь-яке забарвлення та обрати варіант оформлення, яке буде вам до вподоби та гармоніюватиме з інтер’єром приміщення та екстер’єром будівлі.

Завітавши в наш салон «Перфект» ви матимете можливість наочно оглянути макети вікон, які виготовленні з різних порід деревини, з використанням однокамерних та двохкамерних склопакетів та декором. Наші менеджери нададуть вам корисну інформацію щодо вікон та їх комплектуючих та порадять вам найкращий варіант круглого вікна, який би найкраще задовольнив ваші потреби і був би вам до вподоби.

Для виготовлення дерев’яних вікон ми використовуємо лише якісні та надійні комплектуючі, а фурнітури і ручки лише німецького виробництва. Тому обираючи наші вікна ви отримуєте міцні, довговічні та привабливі конструкції, які будуть радувати вас своєю безпроблемною роботою та красою.

Круглі дерев'яні вікна

Інші види вікон: