Вітражні вікна пластикові ПВХ

Вітражі здатні прикрасити і облагородити навіть самий нехитрий інтер’єр. Вітраж – це завжди незвичайні, свіжі враження, адже малюнки вітражів рідко повторюються в різних приміщеннях. Різні вітражі можуть прикрасити квартиру, елітний особняк, представницькі та інші приміщення. Різниться техніка створення, стиль малюнка, прозорість вітражів, заповнення ними поверхні вікна. Вітражі відмінно поєднуються із сучасними металопластиковими вікнами і доступні кожному в наш час.

Вікна металопластикові

Техніка виробництва вітражів

Техніка Tiffany заснована на класичному вітражі, але більш ефективна: шибки обгортаються мідною фольгою, складаються поруч і спаюються оловом в єдине ціле. Ця техніка застосовується при виготовленні найдорожчих елітних вікон.

вітражів

Найбільш сумісною з пластиковими профілями є техніка плівкових вітражів. Кольорові участки створюються на поверхні скла за допомогою полімерної плівки і розділяються наклеюванням олов’яних протяжок. Існують і інші техніки:

  • фьюзинг – припускає термообробку скляних шматочків в особливій печі;
  • розпис – нанесення вітражних фарб на спеціальну основу;
  • фотодрук – дозволяє отримувати на склі дивовижні малюнки високої чіткості;
  • заливна техніка – після несення контурного рельєфу ділянки заливаються фарбою;
  • піскоструй – малюнок наноситься струменем повітря і піску, з барвниками або без;
  • матування – технологія створення матових ділянок скла травленням.

Вітражі на металопластикових вікнах

Сучасна індустрія дозволяє використовувати техніки нанесення вітража на суцільне скло спільно з ПВХ-профілями в складі склопакетів. Вітраж дійсно здатний здивувати ваших гостей – адже більшість звикла спостерігати кожен день виключно однотонні скляні поверхні. Вітраж – один з головних засобів індивідуалізації інтер’єру. Вікна «Перфект» пропонують вітражі,шпроси та інші види прикрас для вікон в широкому асортименті.

Інші види вікон: