Вікна з провітрюванням (з квартиркою)

Багато людей вважає що квартирка – це пережиток. Саме ними були укомплектовані всі радянські віконні конструкції. Але сьогодні мода на них повертається. Їх використовують тепер навіть у металопластикових вікнах. Попярність квартирки забезпечується її практичністю і зручністю – забезпечує комфортний мікроклімат у приміщенні. Найчастіше вікно з таким елементом використовуються для віконного отвору на кухні.

Переваги та недоліки квартирки

Обираючи металопластикові віконні конструкції з використанням квартирик ми отримуємо ряд переваг. Так, завдяки своїм невеликим розмірам, які в декілька раз менші від стулки, квартирка дозволяє провітрювати приміщення навіть в морозяну та в холодну погоду. Ще однією перевагою є простий механізм. Завдяки ньому забезпечується довговічність та безпроблемна робота квартирки. ЇЇ використання є дуже зручним, адже вона розташована у верхні частині вікна. Відповідно для відкривання квартирки вам не потрібно звільняти підвіконня від речей та різних інтер’єрних предметів.

Для вікна на кухні використання квартирки є дуже актуальним. Адже незалежно від погодних умов на вулиці ви маєте можливість відкрити її та позбутися запахів та випарів, що утворюються під час куховарення, без різкого зниження температури в приміщені.

Проте, незважаючи на практичність та зручність квартирка має і ряд недоліків. Серед них – це зменшення прозорості конструкції. Адже даний елемент буде мати додаткову раму з непрозорого металопластику, що буде на перешкоді потрапляння денного світла до приміщення. Також до недоліків можна віднести вартість вікна. Ціна на віконні конструкції з квартиркою буде значно вищою. Це пов’язано з  додатковою фурнітурою, склопакетом та рамою.

Особливості квартирки

Особливістю конструкції квартирки є її фурнітура. Вона може буди поворотною – звичайне відкривання, відкидною – провітрювання, або ж поротно-відкидною. Все залежить від її призначення та вподобань власників приміщення. Для відкидної фурнітури використовується ступеневий нахил – це дозволяє регулювати ступінь відкидання квартирки.

Найменші розміри квартирки для фабричного її виготовлення становлять 50х50 см. Для її рами ви маєте можливість обрати будь-яке забарвлення, тип скла для склопакету та декоративні елементи.

Замовлення метало пластикового вікна з квартиркою

Щоб ви отримували максимальний комфорт та задоволення від користування квартиркою – вона повинна бути виготовлена з якісних комплектуючих. Компанія «Перфект» для виробництва віконних та дверних конструкцій використовує імпортні матеріали (виробник Європейський Союз). Відповідно наша продукція є довговічною, міцною та надійною. Завітавши в наші салони ви отримаєте професійну консультацію менеджерів, наочно оглянете зразки продукції та документи, що засвідчують її якість.

Інші види вікон: