0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00


Оф.партнер

Легкі перегородки ALT118

ALT118 – легкі переділки для приміщень. Такі розділювальні конструкції використовують для розмежування простору в офісах і ТРЦ, культурних, громадських і навчальних закладах, роздягальнях і душових, фітнес-клубах і приміщеннях іншого призначення.

За конструкційними особливостями легкі перегородки схожі на інші види переділок і складаються з каркаса, зробленого з алюмінієвого профілю, і заповнення. Відмінність полягає лише в тому, що для заповнення використовується економічний матеріал товщиною в 16 мм. Найчастіше ним виступає ламінована ДСП.

Для побудови систем цієї серії використовується 5 видів профілів. З них виготовляють кабіни. При необхідності окремі модулі облаштовують дверцятами, виготовленими зі згаданих вище матеріалів. 

Ключовими особливостями систем ALT118 є оригінальний дизайн (при низькій ціні), висока функціональність (при простоті монтажу) і висока надійність (при зовнішній легкості конструкцій). Встановлення ALT118 в приміщеннях будь-якого призначення дозволяє не витрачати гроші на будівництво громіздких переділок, розтягуючи ремонт на місяці.

Особливості системи легких перегородок ALT118

Говорячи про унікальні особливості системи сантехнічних перегородок ALT118, варто зазначити такі:

  • Видима ділянка профілю, яким притримується наповнення, складає всього 9,5 мм. Така ширина, з одного боку, візуально полегшує конструкцію, а з другого - приховує недоліки наповнення, які могли з’явитися під час розпилу плит (мал. 1).
  • Бордюрний профіль закріплюється на торцях, тому видима кількість кріплень на готовій переділці зведена до мінімуму.
  • Верхній профіль має оригінальну конфігурацію, що дозволяє повністю приховати кріплення, використане під час монтажу конструкції (мал. 2).
  • Використання кутових переходів дозволяє не тільки створити необхідний кут повороту – він робить конструкцію довершенішою, не обтяжуючи її (мал. 3);
  • Для заповнення використовується економічний матеріал товщиною в 16 мм.

Легкі перегородки ALT118

Мал. 1

Мал. 2

Мал. 3

Переваги системи легких перегородок ALT118

Незважаючи на подібність до інших систем переділу, легкі перегородки ALT118 мають і свої незаперечні переваги. 

Серед них:

  • Надійність і стійкість. Вона забезпечується за рахунок капітального кріплення опор до підлоги та використання посиленого верхнього профілю. Така фіксація ставить системи ALT118 в один ряд з аналогічними блоками інших конфігурацій, що мають заповнення від 22 до 25 мм.
  • Вибір варіантів дверних петель: пластикові або металеві. Вид потрібних петель визначається в кожному конкретному випадку і залежить від висоти бордюрного профілю, що обрамлює двері.
  • Можливість компенсації нахилу стін. Для цього у вертикальних стійках профілів передбачені широкі бічні стінки. Це дозволяє частково виправити існуючий недолік безпосередньо у профілях під час монтажу заповнення. 
  • Можливість правильного монтажу на нерівних поверхнях. Для нівелювання недоліків підлоги конструкції обладнані опорами на шарнірах, що регулюються вручну.

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно