Легкі перегородки ALT 118

ALT118 – легкі переділки для приміщень. Такі розділювальні конструкції використовують для розмежування простору в офісах і ТРЦ, культурних, громадських і навчальних закладах, роздягальнях і душових, фітнес-клубах і приміщеннях іншого призначення.

За конструкційними особливостями легкі перегородки схожі на інші види переділок і складаються з каркаса, зробленого з алюмінієвого профілю, і заповнення. Відмінність полягає лише в тому, що для заповнення використовується економічний матеріал товщиною в 16 мм. Найчастіше ним виступає ламінована ДСП.

Для побудови систем цієї серії використовується 5 видів профілів. З них виготовляють кабіни. При необхідності окремі модулі облаштовують дверцятами, виготовленими зі згаданих вище матеріалів.

Ключовими особливостями систем ALT118 є оригінальний дизайн (при низькій ціні), висока функціональність (при простоті монтажу) і висока надійність (при зовнішній легкості конструкцій). Встановлення ALT118 в приміщеннях будь-якого призначення дозволяє не витрачати гроші на будівництво громіздких переділок, розтягуючи ремонт на місяці.

Легкі перегородки ALT118

Особливості системи легких перегородок ALT118

Говорячи про унікальні особливості системи сантехнічних перегородок ALT118, варто зазначити такі:

  • Видима ділянка профілю, яким притримується наповнення, складає всього 9,5 мм. Така ширина, з одного боку, візуально полегшує конструкцію, а з другого – приховує недоліки наповнення, які могли з’явитися під час розпилу плит (мал. 1).
  • Бордюрний профіль закріплюється на торцях, тому видима кількість кріплень на готовій переділці зведена до мінімуму.
  • Верхній профіль має оригінальну конфігурацію, що дозволяє повністю приховати кріплення, використане під час монтажу конструкції (мал. 2).
  • Використання кутових переходів дозволяє не тільки створити необхідний кут повороту – він робить конструкцію довершенішою, не обтяжуючи її (мал. 3);
  • Для заповнення використовується економічний матеріал товщиною в 16 мм.

Легкі перегородки ALT118

Легкі перегородки ALT118

конструкція легких перегородок

Мал. 1

конструкція легких перегородок

Мал. 2

конструкція легких перегородок

Мал. 3

Переваги системи легких перегородок ALT118

Незважаючи на подібність до інших систем переділу, легкі перегородки ALT118 мають і свої незаперечні переваги.

Серед них:

  • Надійність і стійкість. Вона забезпечується за рахунок капітального кріплення опор до підлоги та використання посиленого верхнього профілю. Така фіксація ставить системи ALT118 в один ряд з аналогічними блоками інших конфігурацій, що мають заповнення від 22 до 25 мм.
  • Вибір варіантів дверних петель: пластикові або металеві. Вид потрібних петель визначається в кожному конкретному випадку і залежить від висоти бордюрного профілю, що обрамлює двері.
  • Можливість компенсації нахилу стін. Для цього у вертикальних стійках профілів передбачені широкі бічні стінки. Це дозволяє частково виправити існуючий недолік безпосередньо у профілях під час монтажу заповнення.
  • Можливість правильного монтажу на нерівних поверхнях. Для нівелювання недоліків підлоги конструкції обладнані опорами на шарнірах, що регулюються вручну.

Легкі перегородки ALT118

Інші види вікон: